Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Ulubiony serial, thriller psychologiczny, a może horror – na jaki film skusisz się dzisiaj?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
18.07.2011

TVP1, 18:20, Londyńczycy, odc. 7, serial obyczajowy

Asia dostaje się na staż w prestiżowym salonie spa. Jednocześnie Paweł składa Asi propozycję pracy u Foksa. Dziewczyna miałaby się zajmować domem. Praca jest o wiele lepiej płatna niż ta w salonie spa. Asia się waha. Andrzej chce odnowić kantynę w Canary Wharf. Potrzebuje Romka, któremu proponuje powrót do City. Powoduje to konflikt z żoną Romka, Wiolą, która jest w ciąży i chce wracać do Polski. Mariola i Peter spotykają się w Notting Hill. Randka zamienia się w zabawę w uwodzenie. Mariola umiejętnie wymyka się Peterowi.

TVP1, 22:50, Listopad, thriller psychologiczny

Narzeczony Sophie Jacobs zginął podczas strzelaniny. Nie ma ani winnych jego śmierci ani motywu zbrodni. Sophie próbuje pogodzić się ze stratą i wrócić do normalnego życia, ale to okazuje się trudne. Kobieta cierpi na bóle głowy, prześladują ją tajemnicze głosy, dręczy poczucie winy. Pewnego dnia w czasie projekcji przeźroczy zauważa zdjęcie z miejsca zabójstwa. W głowie dziewczyny rodzi się myśl, że ukochany chce nawiązać z nią kontakt i przekazać prawdę o tragicznej śmierci. Sophie rozpoczyna prywatne śledztwo.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 4, serial

Gdy Serena zauważa, że Dan nawiązał ciepłe relacje z Amandą, nową uczennicą, knuje intrygę, w którą wciąga Blair. Vanessa odkryła tajemnicę dotyczącą Catherine, która może być ratunkiem dla Nate'a. Lily wraca do Rufusa, byłego chłopaka.

TVN, 21:50, Pamiętniki wampirów, odc. 15, serial grozy

Matt i Caroline są zaskoczeni nagłym pojawieniem się matki chłopaka. Kelly, Stefan i Elena martwią się postawą Damona. Alaric odkrywa szokujące fakty z przeszłości. Elena chce dowiedzieć się wszystkiego o biologicznej matce. Prawda może okazać się dla niej trudna do zaakceptowania.

Polsat, 22:10, Donnie Brasco, dramat kryminalny

Oparty na faktach dramat, obejmujący kilka lat życia agenta FBI, Joego Pistone'a, który jako Donnie Brasco, korzystając z przyjaźni i opieki starego mafiosa Benjamina "Lefty'ego" Ruggerio, wszedł głęboko w struktury mafii, by spowodować jej rozbicie. Wkrótce jednak mafia zaczęła podejrzewać, że ma w szeregach szpiega. Dla Joego ucieczka staje się moralnym dylematem. Wie, że jeśli się na nią zdecyduje, narazi na niebezpieczeństwo Lefty'ego.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Są szkoły, w których NIKT nie zdał matury! CO ZA WSTYD!

Większość maturzystów poległa oczywiście na matematyce...

Torturują nasze dzieci na Wyspach! Mali Polacy są bici i poniżani przez irlandzkich kolegów!

Nastolatki z naszego kraju znajdują się w równie ciężkiej sytuacji jak uczniowie pochodzący z Afryki czy z Azji.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 20:41
Jak rozpętałem II wojne swiatowa to dopiero hit;p
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 17:33
haha ja nienmoge z tych pamietnikow wampirow...wgl nudne straszne, znam sie na filmach w miare, ogladam najlepsze kryminały thrillery ..obajrzałam wszystkie sezony kilkudziesieciu seriali ...lost, housa, monk, dowody zbrodni, bez śladu, grey's anatomy...długo by wymieniać... do tej pory tez plotkare, a pamietniki? Słabe!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 10:49
P L O T K A R A
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 08:49
pamiętniki wampirów- serial grozy ? haha. To jest fajne, ale nie groźnę :lol2:
odpowiedz

Polecane dla Ciebie