Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, co w wakacje przygotowały dla nas największe polskie stacje.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
14.07.2011

TVP1, 18:20, Londyńczycy, odc. 5, serial obyczajowy

Ewa prosi Marcina, żeby porozmawiał ze Stasiem o Miguelu. Chce, żeby chłopiec przyszedł z rodzicami na kolację, którą Marcin organizuje. Asia spotyka się z Pawłem w bistro. Ustalają szczegóły bankietu, na którym Asia ma towarzyszyć Pawłowi. Dostanie za to 300 funtów. Paweł zabiera ją na zakupy. W komisariacie trwa przesłuchanie Wojtka. Badania wykazują, że prowadził auto pod wpływem środków odurzających. Grozi mu sprawa w sądzie. Trzeba też wpłacić kaucję, by mężczyzna mógł wyjść z aresztu. Wojtek dzwoni do Asi.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, odc. 24, serial komediowy

Pracownik Charliego odbił mu dziewczynę. Alan dowiaduje się, że Jake ma fatalne wyniki w nauce. Chłopak będzie musiał chodzić do letniej szkoły.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 2, serial

Blair cieszy się wystawnym życiem, które prowadzi z Marcusem. Jednak Chuck już knuje intrygę związaną z parą. Serena i Dan postanawiają utrzymać swój związek w sekrecie. Nate przekonuje się, że romans ze starszą i zamężną kobietą ma też ciemne strony.

Polsat, 12:00, Chirurdzy, odc. 6, serial obyczajowy

Na ostry dyżur trafiają dwie młode kobiety, które doznały poważnych urazów, wyrywając sobie wzajemnie suknię ślubną. Młody mężczyzna runął na ziemię z wysokości 4 tys. metrów, bo nie otworzył mu się spadochron. Przeżył i nawet czuje się dobrze, lecz boi się wyznać ukochanej, co do niej czuje. Izzie opiekuje się ornitologiem amatorem, który ma poważną wadę serca i wymaga natychmiastowej operacji, ale jest uczulony na leki znieczulające.

Polsat, 20:00, La Bamba, film biograficzny

Kalifornia, lato 1957 r. Ricardo Valenzuela mieszka z matką, kelnerką Connie, na ubogim przedmieściu. Chłopak nie rozstaje się z ukochaną gitarą. Matka, przeświadczona, że syn ma wielki talent, zachęca go, aby jak najwięcej ćwiczył. Marzy, że Ricardo zrobi kiedyś błyskotliwą karierę. Przeciwieństwem Ricarda jest jego przyrodni brat, Bob Morales, który wyszedł niedawno z więzienia. Dzięki staraniom matki Ricardo zyskuje możliwość solowego występu w lokalnym barze "The Cowboy Palace".

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

PSYCHOTEST: Ile będziesz ważyła za 5 lat?

Rozwiąż nasz psychozabawę i dowiedz się, jak prowadzony przez Ciebie tryb życia wpłynie na Twoją sylwetkę!

Jaką widzisz twarz: ŁADNĄ czy BRZYDKĄ? Niesamowita ILUZJA!

Ułożone obok siebie zdjęcia twarzy, zmieniając się z odpowiednią szybkością, dają szokujący efekt.

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 20:51
Chirurdzy! Uwielbiam ten serial.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2011 17:52
ploooooootkaaaaaraaaaaaaaaaaaaaaaa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2011 12:17
PLOTKARA :*:*:* UWIELBIAM
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2011 10:07
PLotkara
odpowiedz

Polecane dla Ciebie