Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
12.07.2011

TVP1, 18:25, Londyńczycy, odc. 3

Andrzej wraca do Polski, ale nie potrafi się odnaleźć. W jego dawnym pokoju mieszkają jego siostra Ola i jej chłopak. Spodziewają się dziecka. Asia chodzi od baru do baru w poszukiwaniu pracy. W jednym z nich mija się w drzwiach z Mariolą, którą spotyka także w kolejnym barze. Zaczepia ją. W zamian za zrobienie jej tipsów Mariola obiecuje Asi pomoc w napisaniu CV. Paznokcie robią na Marioli duże wrażenie. Asia wykorzystuje sytuację i proponuje Marioli rabat w zamian za dzielenie mieszkania.

TVP1, 20:25, Pestka, melodramat

Główna bohaterka, Agata, jest już kobietą dojrzałą, z dużym bagażem doświadczeń życiowych. Niezależna finansowo, pracuje w Polskim Radiu, ma w swym dorobku kilka tomików wierszy. Mimo licznych romansów nie zdecydowała się jednak na założenie rodziny. Chociaż dobiega czterdziestki, wciąż jest samotna. Na ślubie przyjaciółki, Sabiny, Agata poznaje architekta Borysa, przykładnego męża i ojca dwóch synów. Jej życie zmienia się całkowicie. Niewinna znajomość przeradza się w gwałtowną, namiętną miłość.

TVP2, 20:10, Złoto dezerterów, komedia

Jesień 1942 roku. Na Żoliborzu odbywa się konspiracyjne spotkanie oficerów AK. Rotmistrz Leliwa informuje zebranych, że dowództwo powołało oddział do zadań specjalnych. Pierwszym zadaniem grupy jest zdobycie gotówki na zakup broni i amunicji od włoskiej armii, która tymczasowo stacjonuje w Polsce. Warunki finansowe stawiane przez Włochów przekraczają możliwości AK. Wywiad ustala, że w jednym z łódzkich banków Niemcy przechowują gigantyczną fortunę w złocie. Dowództwo chce zwerbować do współpracy kasiarza, który odsiaduje wyrok.

TVN, 9:50, Dwóch i pół, serial komediowy

Alan zajmuje się przygotowaniami do ślubu Judith. Charlie może spokojnie podrywać Myrę.

TVN, 15:30, Plotkara, serial

Serena znajduje się w niebezpieczeństwie. Blair postanawia pomóc przyjaciółce. Szykuje się do decydującego starcia z Georginą Sparks. Lily przygotowuje się do ślubu, który ma być najważniejszym towarzyskim wydarzeniem sezonu. Często też myśli o Rufusie. Serena zdobywa się na odwagę i opowiada Danowi o swojej przeszłości. Chuck prawie traci głowę dla Amelii, która przygotowuje oprawę wesela Lily.

Polsat, 23:10, Rewanż, komedia

Akcja toczy się w Los Angeles, gdzie grupy nastoletnich hip-hopowców rywalizują o tytuł najlepszego zespołu w mieście. David i Elgin to para kumpli, którzy uważają się za liderów. Konkurencja jest jednak ostra i aby zwyciężyć w tanecznym pojedynku, muszą nauczyć się nowych skomplikowanych figur. Jeśli im się powiedzie, będą mogli spełnić swoje marzenie i otworzyć własne studio nagrań.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Które kierunki studiów są w tym roku najbardziej oblegane? MAMY RANKING

Maturzyści wybrali kierunki, które zapewnią im w przyszłości dobrą pracę.

Chcą wyeliminować naukę odręcznego pisania ze szkół! Podobno klawiatura jest praktyczniejsza

Dzieci od najmłodszych lat powinny uczyć się obsługi komputera, dlatego zamiast długopisów będą używać… klawiatury.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 12:12
bd5Zu4 oemyqcbochzh
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 16:05
PsFVtV twkaflbfaglm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 08:56
These tpicos are so confusing but this helped me get the job done.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:36
yIecBm xhszisqkvbnp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 10:59
BrMBvQ aigmrvrfwijj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie