Filmowy przewodnik weekendowy

Na sobotę i niedzielę najpopularniejsze stacje telewizyjne proponują komedie, horrory i filmy przygodowe.
Filmowy przewodnik weekendowy
09.07.2011

Sobota, TVP1, 17:30, Wyznania gwiazdki z Hollywood, komediodramat

Nastoletnia Morgan Carter jest aktorką. Dziewczyna często imprezuje i zachowuje się nieodpowiedzialnie. Po kolejnym wybryku matka wysyła ją na odwyk. Kiedy leczenie dobiega końca, młoda gwiazda jedzie do ciotki, w domu której ma zacząć normalne życie. Pod zmienionym nazwiskiem Morgan stopniowo przekonuje się do nowego otoczenia. Poznaje chłopca, w którym się zakochuje. Dziewczyna musi wybrać, czy chce wrócić do dawnego życia, czy walczyć o miłość.

Sobota, TVP2, 23:20, Inni, horror

Zbliża się koniec II wojny światowej. W ogromnym, starym domu na angielskiej wyspie Grace Stewart wraz z dwójką dzieci oczekuje na powrót męża z frontu. Rodzeństwo cierpi na fotofobię, alergię na światło dzienne. Najmniejszy promień światła mógłby być dla nich zabójczy. Dlatego przez całe dnie dom pogrążony jest w mroku. Grube story są szczelnie zaciągnięte. Pewnego dnia Grace przekonuje się, że w jej domu, poza nią i dziećmi, jest ktoś jeszcze.

Sobota, TVN, 20:00, Cztery wesela i pogrzeb, komedia

Charles, lekkoduch i kobieciarz, regularnie uczestniczy w ślubach i przyjęciach w wyższych sferach. Z założenia jednak ostentacyjnie demonstruje niechęć do małżeństwa, jednocześnie skrycie marząc o wielkiej miłości. Jako drużba zachowuje się wręcz skandalicznie, okazując dystans do trwałych związków. Ale i na niego przychodzi w końcu czas: nieoczekiwanie zakochuje się w atrakcyjnej Amerykance, Carrie. Problem w tym, że dziewczyna związki damsko-męskie traktuje podobnie jak on - z dużą rezerwą.

Sobota, Polsat, 20:00, Miłość, szmaragd i krokodyl, film przygodowy

Autorka popularnych powieści przygodowych, a zarazem niepoprawna romantyczka - Joan Wilder, wyrusza do Ameryki Południowej na poszukiwanie zaginionej siostry i natychmiast wpada w tarapaty. Ląduje w kolumbijskiej dżungli, gdzie trafia w sam środek bezpardonowej wojny dwóch band usiłujących przejąć legendarny skarb składający się z ogromnych szmaragdów. Przypadkowo jej wybawcą staje się przystojny amerykański myśliwy - Jack Colton. Ten otacza Joan opieką i uczy sposobów postępowania w ekstremalnych warunkach.

Cztery wesela i pogrzeb

Niedziela, TVP1, 23:45, Korespondent, dramat obyczajowy

Ubogi Wadik Czernyszow jest niepoprawnym marzycielem spędzającym czas, włócząc się z kamerą wideo po Moskwie. Ma nadzieję zdobyć materiał, który zainteresuje zachodnie agencje prasowe. Chłopak zakochuje się w Helen - angielskiej producentce. Para musi zmagać się z barierami wynikającymi z pochodzenia z różnych środowisk.

Niedziela, TVN, 20:00, Vabank II, czyli riposta, komedia kryminalna

W wyniku misternej intrygi Kwinty Kramer trafia do więzieniu o zaostrzonym rygorze. Podczas jednego ze spacerów niejaki Sztyc proponuje byłemu bankierowi ucieczkę w zamian za połowę ocalonego przed konfiskatą szwajcarskiego konta. Kramer wyraża zgodę. Po kilku dniach do więzienia przyjeżdża kobieta podająca się za hrabinę Żwirską. Terroryzuje naczelnika Twardyjewicza i umożliwia Kramerowi ucieczkę. Ten od razu zaczyna knuć plan zemsty na kasiarzu, który, niczego nie podejrzewając, prowadzi spokojne życie hodowcy warzyw.

Niedziela, Polsat, 00:00, Jesse Stone: Nocna przeprawa, dramat kryminalny

Po rozwodzie i utracie pracy detektywa w Los Angeles Jesse Stone jedzie do Paradise w stanie Massachusetts. Niebawem rada miejska wybiera go na nowego naczelnika policji. Raj skrywa tajemnice, na których trop Jesse wpada już pierwszego dnia w nowej pracy. Z pozoru zwykła interwencja w sprawie przemocy w rodzinie prowadzi byłego detektywa do pralni brudnych pieniędzy. Okazuje się, że w proceder zamieszani są nie tylko mieszkańcy miasteczka, ale również radni.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Księżyc oddala się od Ziemi: Kiedy stanie się niezależną planetą, życie przestanie istnieć!

Rosyjscy eksperci znaleźli kolejną możliwą przyczyną nadchodzącego (niewątpliwie) KOŃCA ŚWIATA.

Na co chorują chude dziewczyny? (NIEDOWAGA GORSZA NIŻ NADWAGA?)

Niedomiar może być bardziej niebezpieczny niż nadmiar.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.07.2011 16:56
a niedziela same lecace poznym wieczorem? O_o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2011 10:00
nic nie ma ciekawego...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2011 10:00
nic...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo