Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

"Pamiętniki wampirów", "Plotkara", a może "Londyńczycy" - na który serial skusisz się dzisiaj?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
11.07.2011

TVP1, 18:25, Londyńczycy, odc. 2

Staś nie chce chodzić do szkoły językowej. Matka próbuje go zachęcić, opowiadając o angielskich piłkarzach mieszkających w Londynie. Marcin i Darek - lokatorzy Niny - przerywają im rozmowę. Asia próbuje znaleźć pracę. W poszukiwaniu ofert idzie pod tzw. ścianę płaczu przy polskich delikatesach. Spotyka dwójkę Polaków, którzy jednak okazują się oszustami. Andrzej wraca do mieszkania po swoje rzeczy. Zastaje tam Kingę, która chce z nim spokojnie porozmawiać. Rozmowa narzeczonych kończy się kłótnią. Marcin zaczyna pracę w restauracji, na zmywaku.

TVP2, 21:10, Van Veeteren - Sprawa Muenstera, film kryminalny

Na plażę zostaje wyrzucone ciało bogatego handlarza winem. Policja znajduje dowody obciążające byłego partnera ofiary. Mężczyzna zostaje aresztowany. Stróżom prawa wydaje się, że to ostateczne rozwiązanie zagadki. Jedynie komisarz Muenster ma wątpliwości co do wyniku śledztwa. Zbierając dowody na własną rękę, odkrywa tajemnicę skrywaną przez rodzinę zamordowanego. Tymczasem przełożeni Muenstera, rozzłoszczeni jego niesubordynacją, odsuwają go od sprawy. Komisarz prosi o pomoc detektywa Van Veeterena.

TVN, 10:20, Dwóch i pół, odc. 19, sezon 4

Zbliża się termin ślubu Judith i Herba. Judith jest zła na Charliego, że flirtuje z siostrą Herba. Alan próbuje przekonać brata, aby zostawił Myrę w spokoju.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 17

Georgina ujawnia wszystkim prawdziwy powód wyjazdu Sereny z Manhattanu. Ta wraca do dawnych nawyków. Blair, Nate i Chuck muszą na moment porzucić waśnie i pomóc przyjaciółce w potrzebie. Serena nie ma odwagi opowiedzieć o wszystkim Danowi. Ten pozbawiony prawdziwej informacji, snuje najgorsze przypuszczenia. Rufus szykuje się do występu zespołu The Rolling Stones. Lily organizuje próbę ślubu.

TVN, 21:50, Pamiętniki wampirów, odc. 14

Stefan wybawia Bonnie i Elenę z opresji. Jeremy zaprasza Annę na imprezę. Po otwarciu grobowca Stefan, Damon, Elena, Bonnie i Grams są wstrząśnięci dokonanym odkryciem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Księżyc oddala się od Ziemi: Kiedy stanie się niezależną planetą, życie przestanie istnieć!

Rosyjscy eksperci znaleźli kolejną możliwą przyczyną nadchodzącego (niewątpliwie) KOŃCA ŚWIATA.

Na co chorują chude dziewczyny? (NIEDOWAGA GORSZA NIŻ NADWAGA?)

Niedomiar może być bardziej niebezpieczny niż nadmiar.

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 20:53
Dawajcie "Powrót do życia" czy "Oficera"- 3 części. Bardzo polecam TVP2 od 22.55
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 20:33
JA CHCE TRUE BLOOD !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 19:26
plotkarę przegapiłam, jeszcze zostały mi pamiętniki wampirów
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 16:16
bevery hils 90210 i californicaion najlepsze szczególnie ten drugi!!!! Wszystkie serie można oglądnąć na zalukaj.pl za darmo!!! Polecam ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 15:50
Miałam długą fazę na "Plotkarę", uważam, że to świetny serial :) Od kilku dni oglądam "Pamiętniki wampirów" i jestem pod wrażeniem! Reżyserzy odwalili kawał dobrej roboty, a aktorzy są bezbłędni! Mimo, że od pewnego czasu miałam dość tych "wampirów", o których mowa była ostatnio praktycznie wszędzie, "PW" jest zupełnie innym spojrzeniem na ten temat. Polecam każdemu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo