Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
05.07.2011

TVP1, 18:25, Szminka w wielkim mieście, odc. 5

Wieczór spędzony w klubie jazzowym kończy się improwizacją w wykonaniu Shane'a, męża Wendy. Ta przypomina sobie, że Shane jest utalentowanym pianistą i kompozytorem. Przesyła podwładnemu, szukającemu kompozytora filmowego, demo z muzyką skomponowaną przez męża, ale pod innym nazwiskiem. Shane otrzymuje zamówienie na muzykę do filmu. Wendy nie jest pewna, czy w sprawie angażu nie przeważył fakt, że to ona jest szefową studia. Tymczasem Victory odkrywa, że znany nowojorski projektant skradł pomysł jej najnowszej kolekcji.

TVP1, 20:25, Komornik, dramat obyczajowy

Komornik z Wałbrzycha, Lucjan Bohme, bezwzględnie egzekwuje długi. Jest niewzruszony, arogancki wobec ofiar, pewny siebie i nonszalancki. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że w pewnym momencie staje się elementem czyjejś gry, której częścią jest romans z zamężną Anną. Pod wpływem dramatycznych zdarzeń Lucjan próbuje naprawić wyrządzone krzywdy. Niestety, jego nieostrożne posunięcie zostaje wykorzystane przez przeciwników. Ci, którym próbował zadośćuczynić za wyrządzone szkody, nie staną w jego obronie.

TVP2, 20:10, Operacja „Koza”, komedia

Genialny naukowiec Adam Horn pracuje nad preparatem mającym umożliwić zamianę osobowości dwojga ludzi. Miksturę sporządzoną przez młodego geniusza ma wykraść piękna i świetnie wyszkolona agentka KGB, Wiera. Pewnej nocy dziewczyna, podszywając się pod studentkę, odwiedza laboratorium naukowca, który udoskonala wynalazek. Czar i powab Wiery wpływają na Adama - spleceni w namiętnym uścisku padają na sofę. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Podczas zbliżenia katalizator Horna zaczyna działać.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 13

Młodzi przyjaciele organizują imprezę na szkolnej pływalni. Gdy okazuje się, że jeden z gości o mało nie utonął, uczniom grozi wyrzucenie ze szkoły. Wszyscy przysięgają milczenie. Dochodzi do konfliktu pomiędzy Sereną i Danem, który nie chce ryzykować przyszłości z powodu czyjejś głupoty. Vanessa przygotowuje dokument o prywatnych szkołach. Blair i Chuck zostają przyłapani na rozmowie o ich romansie. Lily zastanawia się, czy powiedzieć Rufusowi o swoich uczuciach do niego.

Polsat, 20:05, Formuła, film sensacyjny

Genialny chemik, Elmo McElroy, specjalizuje się w wymyślaniu nowych narkotyków. Po 30 latach pracy chce wycofać się z branży, a przy okazji dużo zarobić na nowym wynalazku - cudownym proszku o mocy 51 razy większej od kokainy. Na wielkie pieniądze z produktu Elma liczy też jego pracodawca, narkotykowy boss, Lizard. McElroy ma jednak inne plany. Udaje się do Liverpoolu, by sprzedać specyfik najpotężniejszej szajce dilerów na świecie i zarobić na tym 20 mln dolarów. Jego przewodnikiem zostaje Felix, a śladem obu panów podąża płatna zabójczyni.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Cuda medycyny: Wyzdrowieli, choć nikt nie dawał im szans na przeżycie!

Oto 5 zadziwiających cudów medycznych, których do dziś nie potrafią wyjaśnić nawet najbardziej doświadczeni lekarze.

Ubierz się jak Alicia Keys!

Utalentowana wokalistka w czarnym kombinezonie i kontrastującej białej marynarce. Super!

 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 21:08
Plotkara
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 18:15
ja obejrzałam wszystkie 4 sezony Plotkary i wszystkie sezony 90210 i nie mam co oglądac na razie ;( nie mogę doczekać się 5 sezonu GossipGirl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 15:24
obejrzalam dopiero 10 pierwszych odcinkow serialu, wczesniej juz o nim slyszalam ale dopiero teraz zaczelam ogladac i nie moge sie oderwac:)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 12:23
jak dla was 15:30 to wieczór to powodzenia ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 11:11
dokładnie jak ktoś niżej napisał, opisany odcinek Plotkary leciał wczoraj
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo