Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Oto najlepsze filmowe i serialowe propozycje na dzisiaj.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
01.07.2011

TVP1, 20:25, Ofiary losu, komedia

Willard jest szoferem pani Crock, która z powodzeniem mogłaby zarządzać piekłem. Na każdym kroku uprzykrza Willardowi życie, na dodatek marnie mu płaci. Czas więc na zemstę. Willard, wspólnie z najlepszym kumplem Rustym, postanawia porwać ukochanego pieska chlebodawczyni i zażądać za niego okupu. Jednak rezolutna psina ucieka i wraca do domu. Pani Crock nabiera podejrzeń, że porwano jej szofera. Wspólnicy w zaistniałej sytuacji dobierają sobie trzeciego kompana, właściciela zakładu pogrzebowego, z zamiarem uzyskania pieniędzy od pani Crock.

TVN, 10:00, Dwóch i pół, odc. 8, serial komediowy

Alan namawia Charliego, by pomógł w przygotowaniach do szklonego przedstawienia, w którym bierze udział Jake i jego klasa. Podczas jednej z prób Alan i Judith nie mogą dojść do porozumienia. Charlie musi sam poradzić sobie z grupą rozwydrzonych czwartoklasistów. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ dzieci nie darzą go szacunkiem. Kiedy dowiadują się, że jest autorem tekstu reklamy ich ulubionych płatków śniadaniowych, zmieniają swój stosunek do niego.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 11, serial komediowy

Ojciec Blair wraca domu. Towarzyszy mu jego partner, Roman. Córka nie potrafi zaakceptować nowej sytuacji. Jenny i Vanessa pomagają Serenie w przygotowaniu świąt z niespodzianką dla Dana. Chuck i Nate spotykają się w Monaco. Blair obawia się, że Chuck zdradzi Nate'owi ich wspólne tajemnice. Rufus traci cierpliwość, gdy były kochanek żony usiłuje się z nią skontaktować.

TVN, 22:05, Szeregowiec Ryan, film wojenny

D-Day, czyli 6 czerwca 1944 roku, plaża Omaha w Normandii, miejsce lądowania 1. Dywizji Piechoty Stanów Zjednoczonych. Amerykanie w czasie inwazji ponieśli wyjątkowo dotkliwe straty. Grupa żołnierzy ma stworzyć specjalny oddział, którego zadaniem jest odnaleźć i sprowadzić ostatniego z braci Ryanów, który przeżył desant. W czasie akcji wielokrotnie ogarnie ich zwątpienie, wiele razy będą kwestionować sens rozkazów, które narażają życie wielu ludzi, aby uratować jednego człowieka.

Polsat, 20:05, Wakacje rodziny Johnsonów, komedia

Małżeństwo Johnsonów przechodzi kryzys. Seria konfliktów doprowadza do tego, że Dorothy razem z córkami, nastoletnią Nikki i małą Destiny, wyprowadza się do sąsiedniego budynku. Dla ojca rodziny, Nate'a, który zostaje w opustoszałym mieszkaniu z synem, raperem, to i tak za daleko. Nate wpada na pomysł, jak uratować małżeństwo. Namawia Dorothy na familijne spotkanie w Caruthersville. Johnsonowie wyruszają w podróż do Missouri, ale wciąż gubią drogę. Sytuację pogarsza zabrana autostopowiczka, której wdziękom Nate nie potrafi się oprzeć.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Których części ciała nie lubimy w sobie najbardziej?

Biust, pośladki, a może uda? Zobacz, czego nie lubimy w sobie najbardziej!

Oto najpopularniejsze KIERUNKI STUDIÓW! (Kim chcą zostać młodzi Polacy?)

Sprawdź, co w tym roku najchętniej wybierają polscy studenci!

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2011 11:39
bMyZGi uhznmjljwxiz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 11:10
v5kLFX ncumqvthqqpl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2011 03:06
More posts of this qauitly. Not the usual c***, please
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2011 08:51
TVN, 15:30, Plotkara, odc. 11, serial komediowy Polsat, 20:05, Wakacje rodziny Johnsonów, komedia Te filmy na pewno dziś obejrzę :) Oraz o 19.00 na TV4 " Triumf miłości " :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2011 08:35
nic ciekawego, wogóle to ja nie rozumien tego dlaczego w tv teraz ciąglę puszczaja powtórki... masakra....
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo