Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
30.06.2011

TVP1, 18:25, Szminka w wielkim mieście, odc. 3, serial obyczajowy

Nico Reilly brnie w romans z Kirbym Atwoodem, coraz bardziej ryzykując reputację i stanowisko. Nie może się oprzeć kochankowi nawet w pracy. Kolejne miłosne uniesienie niemal kończy się wpadką. Mike, współpracownik kobiety, zaczyna coś podejrzewać. Niepochlebne opinie na temat wychowania dzieci przez Wendy Healy wyszły na jaw. Za sprawą Janice Lasher ukazuje się w prasie sensacyjny artykuł, wokół którego od razu robi się dużo szumu. Próby pocieszenia przez męża na niewiele się zdają. Producentka jest bliska załamania.

TVP2, 21:45, Zagadki umysłu, odc. 5, serial obyczajowy

Na oddział szpitala psychiatrycznego w Los Angeles trafia aktor Liam McBride, który załamał się nerwowo podczas występu w talk-show. Pacjent twierdzi, że udawał, aby wypromować film, w którym gra rolę mężczyzny chorego psychicznie. Wyznanie utwierdza doktora Jacka Gallaghera w przekonaniu, że pacjent cierpi na poważne zaburzenia. Odmawia wypuszczenia go ze szpitala do czasu, aż dowie się, w czym tkwi problem. Nora i Veronica wyznają sobie sekrety.

TVN, 10:00, Dwóch i pół, odc. 6, serial komediowy

Charlie nigdy nie miał dobrych relacji z matką, dlatego przyjaciele są zdziwieni, że pociąga go kobieta, która charakterem bardzo ją przypomina.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 10, serial komediowy

Serena nie chce brać udziału w balu debiutantek. Blair i Nate, chociaż już nie są parą, postanawiają razem wybrać się na imprezę. Jednak Nate nie sprawdza się w roli przyjaciela, nadal jest zazdrosny. Jenny nie będzie mogła przyjść na bal z powodu otwarcia wystawy organizowanej przez jej matkę. Rufus dowiaduje się, dlaczego Lily z nim zerwała.

Polsat, 20:05, Trudne słówka, komedia romantyczna

John Clasky jest oddanym ojcem, którego nieprzeciętne umiejętności szefa kuchni zapewniły jego rodzinie życie na najwyższym poziomie, włączając w to letni dom w Malibu i cudowną gosposię, Flor. Piękna Meksykanka właśnie przeprowadziła się do Los Angeles z 12-letnią córką, szukając lepszego życia. Gdy podejmuje pracę i wprowadza się na lato do państwa Claskych, nie zdaje sobie sprawy, jakie niebezpieczeństwa czekają na nią ze strony bogatych, ekscentrycznych Amerykanów. Różnice kulturowe prowadzą do serii zabawnych nieporozumień.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Których części ciała nie lubimy w sobie najbardziej?

Biust, pośladki, a może uda? Zobacz, czego nie lubimy w sobie najbardziej!

Oto najpopularniejsze KIERUNKI STUDIÓW! (Kim chcą zostać młodzi Polacy?)

Sprawdź, co w tym roku najchętniej wybierają polscy studenci!

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2011 15:30
nudy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2011 14:42
"Szminka w wielkim mieście"- lepiej przeczytać książkę, a serial nie wiele ma wspólnego z książką...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2011 13:32
Jeej, plotkara. Szkoda, że znów sezon pierwszy... Najlepszy i tak jest 3 :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2011 12:45
od kiedy PLOTKARA to serial komediowy ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2011 10:41
pierwszy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie