Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

W środę polecamy przede wszystkim komedie! Gwarantujemy świetną zabawę i dużą porcję dobrego humoru!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
29.06.2011

TVP1, 18:25, Szminka w wielkim mieści, odc. 2, serial obyczajowy

Zawodowe sukcesy Wendy Healy przyćmiewają niespodziewanie problemy natury prywatnej. Kiedy dumna ze swoich osiągnięć producentka zjawia się w firmie, wszyscy zachowują się dziwnie, jakby unikali kontaktów z szefową. Dopiero po chwili sprawa się wyjaśnia. Wendy dowiaduje się, że jej była niania, Mariska, pisze książkę, w której zdradza rodzinne sekrety byłej pracodawczyni. Asystentka Victory Ford otrzymuje propozycję lepszej pracy. Ponieważ dziewczyna waha się, czy przyjąć ofertę, Victory sama ją zachęca, by pomyślała o swojej przyszłości.

TVP1, 20:25, Droga do raju, komedia

Ela Duszyńska samotnie wychowuje 9-letniego synka Damiana i opiekuje się schorowaną matką. Mieszka w małym miasteczku w Sudetach. Pracuje w przetwórni mięsa, a po śmierci matki podejmuje dodatkową pracę w markecie. Nie narzeka na los, choć ledwo wiąże koniec z końcem. Jej pasją jest wymyślanie przepisów kulinarnych i tworzenie niezwykłych potraw. Ela romansuje z kierowcą śmieciarki, Mirkiem Palką, zbuntowanym outsiderem z inteligenckiej rodziny. Gdy na drodze do ich szczęścia staje choroba, kobieta odkrywa, że ma niecodzienny dar.

TVP2, 20:10, Superzioło, komedia

Silas uprawia zioła w domowym laboratorium. Po tragicznej śmierci przyjaciela, Ivory'ego, postanawia go uczcić, dodając do sadzonek jego prochy. Przed egzaminami na wyższą uczelnię Silas i Jamal przez przypadek palą to samo superzioło. Wtedy ukazuje im się duch Ivory'ego, który obiecuje, że pomoże im zdać testy. Obydwaj zdobywają maksymalną liczbę punktów i dostają się na Uniwersytet Harvarda. Ich zwyczaje wywołują na uczelni chaos, ale zioło pomaga im pokonać przeszkody. Niestety, zapasy magicznego specyfiku zaczynają się kurczyć.

TVN, 10:00, Dwóch i pół, odc. 4, serial komediowy

Alan i Kandi postanawiają podzielić majątek. Nie potrafią dojść do porozumienia w kwestii opieki nad psem. Alan, który ma przykre doświadczenia związane z rozwodem, wynajmuje adwokata, który kiedyś reprezentował jego byłą żonę.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 9, serial komediowy

Gdy Dan dowiaduje się, że Serena i jej rodzina nie mają planów na Święto Dziękczynienia, wpada na pomysł, by zaprosić ich do siebie. Rufus i Lily, którzy ukrywają romans z przeszłości, czują się fatalnie w tej sytuacji. Blair wścieka się, bo jej ojciec nie wrócił na święta do domu. Nate świętuje wraz z rodzicami, ale sytuacja w ich domu jest napięta.

Polsat, 20:35, Olimpiada, komedia

Steve Barker ma kłopoty finansowe. Zwraca się o pomoc do wuja, hazardzisty. Gary tkwi w długach, lecz wpada na pomysł, jak zdobyć gotówkę. Steve, udając niepełnosprawnego, ma wziąć udział w olimpiadzie specjalnej organizowanej dla osób upośledzonych umysłowo. Jeśli ją wygra, zarobią na zakładach zrobionych przez wuja. Okazuje się, że plan jest trudny do zrealizowania, a uczestnicy olimpiady orientują się, że Steve nie jest jednym z nich. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy Steve zakochuje się w pięknej wolontariuszce Lynn.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Których części ciała nie lubimy w sobie najbardziej?

Biust, pośladki, a może uda? Zobacz, czego nie lubimy w sobie najbardziej!

Oto najpopularniejsze KIERUNKI STUDIÓW! (Kim chcą zostać młodzi Polacy?)

Sprawdź, co w tym roku najchętniej wybierają polscy studenci!

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2011 14:41
Super zioło! :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2011 10:48
plotkara serial komediowy? ;d ostro
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2011 00:23
1
odpowiedz

Polecane dla Ciebie