Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, już teraz zajrzyj do naszego telewizyjnego przewodnika!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
28.06.2011

TVP1, 18:25, Szminka w wielkim mieście, odc. 1, serial obyczajowy

Nico, Victory i Wendy mieszkają w Nowym Jorku i są kobietami sukcesu - jedna jest redaktor naczelną magazynu o modzie, druga projektantką mody, a trzecia producentką filmową. Właśnie zajęły odpowiednio 8., 12. i 17. miejsce w rankingu najbardziej wpływowych kobiet Nowego Jorku sporządzonym przez dziennik "The New York Post". Wendy ma męża i córkę, z trudem łączy obowiązki zawodowe i domowe. Victory przeżywa kryzys zawodowy. Nico ma kłopoty z mężem, który się nią nie interesuje.

TVP2, 20:15, Girl Guide, komedia sensacyjna

Młody góral, Józek Galica, absolwent anglistyki wynajmujący mieszkanie w Warszawie, udziela korepetycji z j. angielskiego. Pewnego dnia zgłasza się do niego Kinga, która chce błyskawicznie opanować angielski z miłości do Amerykanina Gary'ego Wise'a. Niestety, narzeczony dziewczyny znika, pozostawiając po sobie tajemniczą walizeczkę. Anglista, usiłując pomóc uczennicy w odnalezieniu ukochanego, wplątuje się w aferę gangstersko-szpiegowską o zasięgu międzynarodowym.

TVN, 10:00, Dwóch i pół, odc. 2, serial komediowy

Alan dowiaduje się, że Charlie nie ożenił się z Mią, ponieważ ta chciała pozbyć się Alana i Jake'a z domu. Na horyzoncie pojawiają się nowe problemy. Charlie popadł w konflikt z sąsiadem, słynnym Stevenem Tylerem z zespołu Aerosmith.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 8, serial komediowy

Blair i Nate rozstają się. Dziewczyna organizuje przyjęcie z okazji siedemnastych urodzin. Dan pojawia się w towarzystwie Vanessy. Serena przyjmuje to jako afront. Jenny próbuje pogodzić matkę z Rufusem. Nate musi wiele poświęcić, aby uratować ojca przed bankructwem i więzieniem.

Polsat, 20:05, Szklana pułapka III, film sensacyjny

Tym razem detektyw John McClane musi zmierzyć się z szaleńcem, który terroryzuje Nowy Jork, podkładając bomby w różnych punktach miasta. Terrorysta o imieniu Simon grozi, że zdetonuje kolejne ładunki, jeżeli McClane nie spełni jego żądań. Z pomocą Johnowi przychodzi nieoczekiwanie Zeus, właściciel małego sklepu elektronicznego. Wspólnie tropią psychopatę, który okazuje się być bratem terrorysty, którego McClane zabił w wieżowcu Nakatomi Plaza.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jednak nie wszystkie jesteśmy blacharami! (Nowa teoria naukowców dotycząca męskich aut)

Do tej pory sądzono, że luksusowe auto to przejaw luksusu, dzięki któremu facet może zwrócić na siebie uwagę kobiet. Badacze obalają jednak ten mit.

Ten mężczyzna ZAGRAŁ NA JEANSACH! Posłuchaj, co z tego wyszło!

Setki par spodni było pocieranych, rzucanych i uderzanych pałkami perkusyjnymi. Efekt jest naprawdę zaskakujący!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2011 18:33
w wakacje nie ma co oglądać w tej tv, same powtórki bleee =/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2011 14:50
a gdzie seks kasa i kłopoty? :(
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2011 09:48
dwóch i pół fajny serial!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2011 00:31
Eeee tam nic ciekawego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo