Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, które filmy warto obejrzeć w sobotę i niedzielę!
Filmowy przewodnik weekendowy
25.06.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Pacyfikator, komedia

Członkowie syndykatu Janusa wykradają z centrum kierowania bronią kosmiczną na Syberii urządzenie o nazwie Złote Oko. Służy ono do uruchamiania krążących w kosmosie na satelitach bomb nuklearnych. Ich wybuch ponad troposferą wywołuje falę promieniowania elektromagnetycznego, która niszczy wszelkie obwody elektryczne na zaatakowanym obszarze. Z syberyjskiej centrali przestępcy zabierają także dyskietkę z programem sterującym działaniem Złotego Oka. James Bond udaje się do Rosji z zadaniem jego odzyskania.

Sobota, TVP2, 23:15, Hannibal. Po drugiej stronie maski, horror

Początek II wojny światowej. Arystokratyczna litewska rodzina Lecterów ucieka przed wojskami sowieckimi. W lesie na oczach dwójki dzieci, Hannibala i Mischy, ich krewni i służba zostają zamordowani w okrutny sposób. Wkrótce oprawcy zabijają i zjadają małą Mischę. Hannibalowi udaje się przeżyć. Po ucieczce z sierocińca przedostaje się do Francji. Tu wdowa po wuju, Japonka Murasaki Shikibu, roztacza nad nim opiekę. Gdy Hannibal podejmuje studia medyczne, zdaje sobie sprawę, że rośnie w nim zło, którego nie potrafi kontrolować.

Sobota, TVN, 20:00, Poznaj moich rodziców, komedia

Greg Focker, który zdobył przychylność ojca narzeczonej, Pam Byrnes, musi zdać pomyślnie jeszcze jeden egzamin. Rodzice Pam, były agent CIA Jack i jego zakochana w etykiecie żona Dina, mają poznać państwa Fockerów i spędzić z nimi weekend. Pełni obaw narzeczeni zabierają Jacka i Dinę do rezydencji Fockerów. Niestety, przyszli teściowie nie robią najlepszego wrażenia. Rozalin i Bernie to byli hipisi z nietypowymi pasjami. Trudno więc podejrzewać, że zasadniczy państwo Byrnesowie polubią przyszłych teściów córki.

Sobota, Polsat, 20:05, Agenci bardzo specjalni, komedia kryminalna

Po nieudanej akcji przeciwko handlarzom narkotyków, dwaj ciemnoskórzy agenci FBI, Marcus i Kevin Copeland, chcą zaimponować swojemu przełożonemu i zgłaszają się na ochotnika do ochrony sióstr Wilton, bogatych spadkobierczyń hotelowego imperium. Siostry są w niebezpieczeństwie, grozi im, że zostaną porwane dla okupu. Marcus i Kevin wpadają na genialny pomysł złapania porywaczy. Postanawiają sami wystąpić w roli przynęty. Dzięki charakteryzacji upodabniają się do dziedziczek fortuny.

Sobota, Polsat, 22:35, Naga broń 33 i 1/3, komedia

W uznaniu zasług porucznik Frank Drebin został odesłany na wcześniejszą emeryturę. Ale w snach wciąż spotyka niedawnych przeciwników i przeżywa dramatyczne chwile. Z braku ciekawszych sposobów spędzania wolnego czasu opanowuje do perfekcji obowiązki gospodyni domowej, podczas gdy jego urocza małżonka, Jane, oddaje się całkowicie pracy zawodowej. Ich małżeństwu grozi poważny kryzys, także z tego powodu, że ona wciąż domaga się od niego potomka. Jednak Franka wzywają obowiązki zawodowe.

 

pacyfikator

Niedziela, TVP1, 20:20, Miłość nad rozlewiskiem, serial obyczajowy, odc. 3

Małgosia zajmuje się pensjonatem, który bardzo dobrze prosperuje. Jej spokój zakłóca jednak podejrzenie, że Janusz znów zaczął pić. Sławek chce wyjechać na Alaskę do pracy. Potrzebna jest mu wiza, dlatego przyjeżdża do Warszawy. Zabiera ze sobą Paulę i razem idą na koncert Marysi. Dziewczyna właśnie wydaje debiutancką płytę. Na koncert zaproszeni zostają także Ada i Konrad. Ku niezadowoleniu Zabielskiego i Jóźwiaka Elwira sprzedaje sklep i otwiera salon piękności. Między Paulą i Sławkiem powoli rodzi się uczucie.

Niedziela, 20:00, TVN, Komedia małżeńska, komedia

Małżeństwo Marii i Wiktora przeżywa kryzys. Maria jest kobietą wykształconą, nie chce dłużej grać roli kury domowej. Pewnego dnia Wiktor bez uprzedzenia zaprasza do domu gości i zamiast pomóc w przygotowaniach miło gawędzi z kolegą i jego przyjaciółkami. Maria buntuje się i opuszcza dom. W pociągu zostaje okradziona przez Cyganki, a przyjaciele, których zamierzała odwiedzić w Warszawie, wyjechali za granicę. Nie załamuje się jednak ani nie rozpacza. Zaprzyjaźnia się z poznanym na dworcu kloszardem, Remkiem, doktorem filozofii.

Niedziela, 20:00, Polsat, Ludzie chudego, serial komediowy, odc. 3

Sekcja Chudego ma chronić Zarębę, świadka koronnego w procesie gangu Kilofa. Grupa z powagą przystępuje do zadania. Marian dostaje od Chudego polecenie wynajęcia mieszkania, w którym do czasu złożenia zeznań w sądzie świadek będzie ukrywany przed bandytami polującymi na jego życie. Akcja trzymana jest w największej tajemnicy. Chudy informuje Lolę, że wyjeżdża z tajną misją i niczego więcej nie może powiedzieć. Na policyjnym parkingu dochodzi do zamachu na życie Zaręby.

Niedziela, 23:00, Polsat, Spóźniony gość, thriller

Młody prawnik zostaje zamordowany, ponieważ odkrył korporacyjne oszustwo. Jego siostra musi zmierzyć się z bezwzględnym zabójcą, który został wysłany z misją zabicia jej rodziny i przyjaciół.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Pole dance dla dzieci: W tej szkole 3-latki uczą się tańca na rurze! (Gimnastyka czy EROTYKA?)

Jakby tego było mało, dziewczynkom oferuje się profesjonalny makijaż, maseczki, pedicure i manicure!

Na castingu do "Mam talent" pojawił się niezwykły wokalista - od piątego roku życia sam się utrzymuje!

22-letni Choi z Korei Południowej wzruszył jurorów swoją siłą i determinacją w dążeniu do upragnionego celu (VIDEO).

Polecane wideo

Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2011 12:51
hehe pomylily wam sie tytuly - nazwa filmu pacyfikator, opis - goldeneye
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2011 12:48
goldeneye lepszy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2011 21:04
aaale sobie obejrzalam pacyfikatora.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2011 18:40
wlasnie, dzis goldeneye, nie pacyfikator ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2011 17:40
Cieszę się, że w końcu podaliście tutaj horror i thiller. :) Hannibal, świetny film.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie