Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
27.06.2011

TVP1, 18:25, Seks, kasa i kłopoty, odc. 10

Nick dowiaduje się o związku Simona i Karen. Brian zaczyna rozglądać się za pracą. Leticia sugeruje mu, żeby poszedł z tym do Trippa. Carmelita uważa, że ktoś ją śledzi. Juliet ma gości z Seszeli.

TVP1, 23:05, Wyścig z księżycem, komedia romantyczna

Małe miasteczko na wybrzeżu Kalifornii. Para przyjaciół, Nash i Nick, przygotowuje się do wstąpienia do marines. Ich beztroskie życie i chłopięce marzenia powoli odchodzą do przeszłości. Trauma przyspieszonego dojrzewania zastąpi utraconą niewinność. Nowy rozdział w życiu na zawsze odmieni ich spojrzenie na świat.

TVP2, 21:05, Pułapka, film sensacyjny

Maciek, niegdyś dobrze zapowiadający się aktor, wraca do kraju po wieloletniej emigracji. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie w Polsce, lecz ma problemy z odnalezieniem się w obcej rzeczywistości. Gdy kolejne próby powrotu do zawodu kończą się fiaskiem, nieoczekiwanie otrzymuje propozycję pracy w charakterze stróża w samotnym domu nad brzegiem morza. Ma pilnować składu szmuglowanego alkoholu i czekać na wiadomość. Niebawem uświadamia sobie, że został wplątany w grę, w której przypadła mu rola pionka.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 7

Serena i Dan uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć. Aby zaimponować ojcu, Chuck podejmuje ryzykowną inwestycję. Ojciec Nate'a znów ma problemy z narkotykami. Jenny odkrywa tajemnicę rodziców. Blair ma kolejny powód do zazdrości. Tym razem przyłapała Nate'a na podrywaniu Jenny.

TVN, 21:50, Pamiętniki wampirów, serial grozy

Stefan i Damon próbują odkryć tożsamość wampira, który właśnie pojawił się w mieście. Stefan daje Elenie specjalną biżuterię, która ma ochronić ją i jej rodzinę. Bracia towarzyszą dziewczynie na szkolnej zabawie, której motywem przewodnim są lata 50. Damon poznaje Alarika Saltzmana.

Polsat, 20:05, Rekrut, thriller

James Clayton, zaliczany do grona najwybitniejszych absolwentów amerykańskich wyższych uczelni, otrzymuje propozycję pracy od wieloletniego agenta CIA, Waltera Burke'a. Zanim nowy pracownik wkroczy do akcji, czeka go długie i żmudne szkolenie. James przechodzi bez zarzutu wszystkie testy. Ostatni z nich okazuje się jednak najtrudniejszy. Zadanie polega na wykryciu szpiega działającego wśród pracowników agencji. Tym razem nie ma wypełniania podręcznikowych ćwiczeń, wszystko dzieje się naprawdę, a stawką jest życie przyszłego agenta.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Pole dance dla dzieci: W tej szkole 3-latki uczą się tańca na rurze! (Gimnastyka czy EROTYKA?)

Jakby tego było mało, dziewczynkom oferuje się profesjonalny makijaż, maseczki, pedicure i manicure!

Na castingu do "Mam talent" pojawił się niezwykły wokalista - od piątego roku życia sam się utrzymuje!

22-letni Choi z Korei Południowej wzruszył jurorów swoją siłą i determinacją w dążeniu do upragnionego celu (VIDEO).

 

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2011 09:50
powtarzają plotkare od początku od 1 sezonu dzisiaj dopiero 7 odcinek puszczają
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2011 09:44
widzę,że telewizja jest bardzo na bieżąco z Plotkarą- na internecie Blair już zdążyła rzucić Nate dla Chucka a potem rzucić także Chucka :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2011 09:25
1
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2011 08:54
3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2011 07:23
pierwszy dopiero
odpowiedz

Polecane dla Ciebie