Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Thriller, komedia romantyczna, czy film sensacyjny – co obejrzysz dziś najchętniej?
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
23.06.2011

TVP1, 23:10, 88 minut, thriller

Doktor Jack Gramm pracuje jako wykładowca psychiatrii w college'u w Seattle. Współpracuje również z FBI jako biegły sądowy. Pewnego dnia odbiera dziwny telefon. Głos w słuchawce informuje go, że zostało mu tylko 88 minut życia. Jack wie, że nie ma czasu do stracenia. W gronie podejrzanych są jego student, porzucona kochanka i przebywający w celi śmierci seryjny zabójca. Niezwykłe umiejętności psychoanalityczne Gramma pozwolą mu w ciągu zaledwie 88 minut rozwiązać zagadkę, kto i dlaczego chce go zabić.

TVP2, 22:50, Papierowe małżeństwo, komedia romantyczna

Podczas wakacji Alicja Strzałkowska poznaje Anglika, lekarza. Mężczyzna proponuje jej małżeństwo. Dziewczyna szybko decyduje się na wyjazd z Polski. Sprzedaje dobytek i wyrusza na zachód w poszukiwaniu lepszego życia. Okazuje się jednak, że "narzeczony" nie ma zamiaru wywiązać się z wakacyjnej obietnicy. W tej sytuacji kobieta podejmuje ryzykowną decyzję - bierze fikcyjny ślub z przypadkowo poznanym Aidenem, drobnym przestępcą pogrążonym w długach.

TVN, 20:50, Mission: Impossible, film sensacyjny

Na pewnej dyskietce zostały zapisane dane o wszystkich agentach amerykańskich działających w Europie Wschodniej. Tajna lista jest stawką, o którą walczy tajemnicza grupa "Kobra" - najlepsi agenci CIA. Po serii tajemniczych zdarzeń przy życiu zostaje tylko jeden z nich, Ethan Hunt. Wówczas zaczyna się zabójcza rozgrywka. Podejrzewa się, że skoro przeżył, jest zdrajcą winnym śmierci kolegów. Teraz polują na niego wszyscy. Nie pozostaje mu więc nic innego, jak zdobyć dyskietkę i znaleźć zdrajcę.

Polsat, 20:05, Prezydencka córka, komedia romantyczna

Nastoletnia Samantha Mackenzie marzy, by wyrwać się spod opieki rodziców i zacząć żyć na własny rachunek. Lecz jej ojciec - prezydent Stanów Zjednoczonych, nie tylko nie zgadza się na wyprowadzkę córki, ale nie pozwala jej na pójście do kina bez ochrony. Wyjazd na studia też nie przynosi upragnionej samodzielności - nadal chodzą za nią ochroniarze, a koledzy nie pozwalają jej zapomnieć, kim jest. Kiedy najważniejsza studentka w kraju zakochuje się w przystojnym Jamesie, wychodzi na jaw, że nie jest on tym, za kogo się podaje.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Najpiękniejsza dziewczyna w Ameryce: Poznajcie Alyssę, nową miss USA!

Piękna 21-latka z Kalifornii pokonała 51 rywalek i wywalczyła koronę najpiękniejszej! Czy ma szanse na zdobycie tytułu Miss World?

Tragiczny los dzieci prostytutek: Niemowlaki tuż po urodzeniu sprzedawane są pedofilskim siatkom!

Dzieci będące owocem prostytucji często kończą jak ich własne matki. Od najmłodszych lat wykorzystywane seksualnie, skazane są na okrutny los.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2011 19:10
a czemu nie napisaliście o filmie dokumentalnym KRÓLOWA, który puszczą dziś o 20:00 lub 20:10 na TVP2? jest to film o Księżnej Dianie!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2011 16:35
może sobie oglądnę córkę prezydenta ;D pozdrawiam i zapraszam na www.owocowapanna.blogspot.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2011 14:16
I wszyscy zaczęli wszystko wszystkim polecać. :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2011 13:15
ja polecam step up 1 2 i 3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2011 13:04
Polecam bardzo fajny sposób na zarobek w internecie. Poświęcasz jedynie 5zł, ale potem to Ty zgarniasz 5zł od nowych uczestników sytsemu. Całkowicie legalny i przyjemny sposób na dorobienie sobie-ja już troche zarobiłam, ale liczę na nowych członków systemu. Więcej info pod linkiem: dobryzarobek.pl/index.php?id=9f294eebad0097dc978a3ae6f496f45d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo