Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Zobacz, jakie filmy i seriale proponują na dzisiejszy wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
22.06.2011

TVP1, 18:25, Seks, kasa i kłopoty, odc. 8

Nick zamierza spędzić Święto Dziękczynienia z żoną i córką. Tripp jednak chce, żeby Nick zajął się zaaranżowaniem spotkania z Simonem Elderem. Letitia pomaga Karen zbliżyć się do Nicka. Tymczasem Brian stara się nie dopuścić do tego, żeby jego była dziewczyna, Andrea, zabrała mu syna. Jeremy wybiera się na randkę z Sofią.

TVP1, 20:25, Wino truskawkowe, komediodramat

Andrzej, 30-letni policjant z Warszawy, po rodzinnym dramacie przeprowadza się do Żłobisk nieopodal Dukli w Beskidzie Niskim. Miejscowość rządzi się własnymi prawami. Komendant policji nie zmienił się od lat, mężczyźni przesiadują w barze nad kuflem piwa lub szklanką wina truskawkowego, w niedzielę wszyscy idą na mszę. Młodym policjantem interesuje się lokalna piękność, pochodząca ze Słowacji Lubica Zalatywój. Pewnego wieczoru w barze dochodzi do morderstwa.

TVP2, 20:10, Ostatni legion, film przygodowy

Rzym, rok 460. Odoaker, przywódca Gotów, napada na pałac cesarza, zabija władcę i jego żonę, a syna, Romulusa, wysyła do twierdzy Capri. Malcowi towarzyszy nauczyciel i opiekun Ambrosinus. Wierności prawowitemu władcy dochowuje tylko legionista Aureliusz. Z pomocą przysłanego z Konstantynopola rycerza odbija z niewoli grupę podkomendnych i wspólnie z nimi wyrusza w kierunku Capri, by uwolnić następcę tronu. Oswobodzony Romulus udaje się z drużyną do Brytanii, gdzie ma znajdować się ostatni wierny mu legion. Ich śladem podążają Goci.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 5

Dan i Serena pokazują się publicznie jako para. Chłopak dokłada wszelkich starań, aby zaimponować dziewczynie. Jenny spędza noc u Blair. Musi wziąć udział w ryzykownej grze. Lily potrzebuje pomocy Rufusa. Jej syn uciekł z kliniki. Mężczyzna pomaga w poszukiwaniach.

TVN, 20:50, Strefa zrzutu, film sensacyjny

Bracia Pete i Terry są szeryfami. Razem otrzymują pozornie proste zadanie, mają eskortować więźnia Earla Leedy'ego, hakera. W trakcie lotu samolotem dochodzi do zamachu terrorystycznego. Terry ginie, zaś haker znika bez śladu. Pete próbuje przekonać przełożonych, że samolot był celem przestępców, którzy w ten sposób pomogli w ucieczce wspólnikowi. Nikt mu jednak nie wierzy. Zostaje zwolniony z pracy. Mimo tego nie rezygnuje z dochodzenia i próby pomszczenia brata. Rozpoczyna prywatne śledztwo.

Polsat, 20:30, Kung Fu szał, komedia sensacyjna

Akcja rozgrywa się w Szanghaju, w latach 40. ubiegłego wieku. W mieście grasuje kilka gangów, z których szczególny postrach wzbudza bezwzględny gang Siekier. Jego członkowie to najlepsi z najlepszych, elita przestępczego światka. O tym, by zasilić szeregi grupy marzy młody, nieporadny złodziejaszek Sing. Będzie to możliwe dopiero wtedy, gdy zapozna się on z tajnikami sztuki walk wschodu. Tymczasem Siekiery przygotowują się do przejęcia najbardziej pożądanej dzielnicy miasta, którą chronią mistrzowie kung fu.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dlaczego musimy walczyć o mężczyzn?

W relacjach damsko-męskich nie ma sprawiedliwości. Podczas gdy my musimy nieustannie walczyć o męskie względy, oni cieszą się powodzeniem nawet bez włosów i z brzuszkiem.

Facetów pociągają nasze wady - nadprogramowe kilogramy mogą być atutem!

Twoja walka z kilogramami zdaje się nie mieć końca? Wyobraź sobie, że płeć przeciwną bardziej pociągają dziewczyny przy kości niż te idealne jak Barbie... Dlaczego?

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2011 09:51
Kocham Plotkare
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2011 09:49
Plotkara najlepsza
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2011 16:19
plotkaraaaa!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2011 19:06
Juz we wrzesniu nowy sezon plotkary 5,a jaki byl wasz ulubiony ..moj to sezon 2,wszystkie btly mega!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2011 17:01
Plotkara! ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo