Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Zajrzyj do naszego przewodnika i zobacz, jakie filmy i seriale warto dzisiaj obejrzeć.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
21.06.2011

TVP1, 18:25, Seks, kasa i kłopoty, odc. 7

Karen przygotowuje się do ślubu z Freddym, ale jej ochota na zbliżenie z Nickiem może odwrócić jej uwagę od uroczystości bardziej, niż kobiecie się wydaje. Matka Briana Darlinga wraca do miasta, chcąc odzyskać syna. Mężczyzna, który kiedyś wyróżniał się arogancją, wpada na pewien pomysł. Karen wychodzi za mąż, ale wkrótce zaczyna mieć wątpliwości, czy postąpiła słusznie.

TVP1, 20:25, Tato, dramat obyczajowy

Michał jest wziętym operatorem filmowym. Charakter pracy sprawia, że w domu bywa gościem. Wychowaniem 7-letniej Kasi zajmuje się żona. Któregoś wieczoru Ewa zaczyna się dziwnie zachowywać, wszystko wskazuje na to, że jest chora psychicznie. Następnego dnia wyjeżdża do matki, zabierając ze sobą Kasię. Wnosi pozew o rozwód. Sąd przyznaje matce prawo do opieki nad dzieckiem. Michał rozumie, że nie ma szans na odzyskanie córki w sposób legalny. Decyduje się ją porwać.

TVP2, 20:15, Młode wilki ½, film sensacyjny

Szczecin, rok 1994. Zarówno biznesmeni, jak i mafia, przemycają z Niemiec wielkie ilości spirytusu. Jednym z przemytników jest Jerzy Chmielewski. Tymczasem na plaży trzej policjanci znajdują walizkę, a w niej pół miliona dolarów. Dwaj z nich mordują trzeciego, uczciwego, a o zbrodnię oskarżają niejakiego Krzyśka Drozdowskiego, przypadkowego świadka zdarzenia. Zajmujący się sprawą Krzysztofa prokurator Wielewski oferuje mu, odpłatnie, swą pomoc. Tymczasem Ania przyłącza się do grupy przestępców, którzy jadą do Niemiec po spirytus.

TVN, 15:30, Plotkara, odc. 4

Blair jest dumna, że będzie reklamowała najnowszą kolekcję matki. Niestety, krótko cieszy się sukcesem, bowiem wkrótce okazuje się, że Serena znów prześcignęła ją w popularności. Zazdrosna Blair obmyśla kolejny fortel. Serena i Dan borykają się z osobistymi problemami. Nate i Chuck wybierają się na weekend tylko dla mężczyzn.

TVN, 20:50, Dr House, odc. 19, sezon 2

Gdy w szpitalu pojawia się piętnastoletni uzdrowiciel Boyd, który twierdzi, że potrafi rozmawiać z Bogiem, House zgłasza się na ochotnika, aby zaopiekować się pacjentem. Sądzi, że chłopak jest naciągaczem, dopóki ten nie dotyka jednego z chorych na raka pacjentów Wilsona. Dochodzi do remisji choroby. Boyd nie chce zgodzić się na przeprowadzenie operacji na swoim mózgu, obawia się, że straci moc. Cameron i Foreman nadal nie potrafią dojść do porozumienia po kłótni o kradzież pomysłu na artykuł.

Polsat, 20:05, Szklana pułapka II, film sensacyjny

Policjant John McClane czeka na lotnisku w Waszyngtonie na przylot żony. Pech chciał, że w tym samym miejscu i czasie do ataku przystąpiła grupa byłych komandosów pod wodzą generała, któremu nie podoba się sposób traktowania weteranów przez rząd. Zbuntowani żołnierze przejmują władzę nad systemami kontroli lotów. Ich zakładnikami stają się pasażerowie samolotów krążących nad portem. Wśród nich jest żona McClane'a. Napastnicy zaplanowali akcję perfekcyjnie. Nie wzięli tylko pod uwagę upartego i nieco szalonego McClane'a.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Dlaczego musimy walczyć o mężczyzn?

W relacjach damsko-męskich nie ma sprawiedliwości. Podczas gdy my musimy nieustannie walczyć o męskie względy, oni cieszą się powodzeniem nawet bez włosów i z brzuszkiem.

Facetów pociągają nasze wady - nadprogramowe kilogramy mogą być atutem!

Twoja walka z kilogramami zdaje się nie mieć końca? Wyobraź sobie, że płeć przeciwną bardziej pociągają dziewczyny przy kości niż te idealne jak Barbie... Dlaczego?

 

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2011 20:08
szkoda ze nie leci juz moj monk...:( ale plotkare tez lubie. eh tesknie za PM, PWS, NW.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2011 14:18
Tato jeden z najlepszych polskich filmów :) oczywiście będe oglądac :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2011 11:23
dla mnie najlepszym filmem jest super teledysk www.youtube.com/watch?v=jfzCurAInjg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2011 10:53
PLOOOOOTKARA!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2011 10:40
Pod osłoną nocy!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo