Filmowy przewodnik weekendowy

Sprawdź, jakie filmy stacje telewizyjne proponują na najbliższe dwa dni!
Filmowy przewodnik weekendowy
18.06.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Jutro nie umiera nigdy, film sensacyjny

Eliot Carver, właściciel światowej sieci medialnej, dąży do wywołania napięć politycznych i militarnych, które stanowiłyby cenny materiał dla środków masowego przekazu będących w jego władaniu. Realizuje plan z paranoiczną dokładnością i niemal doprowadza do wybuchu wojny między Chinami i Wielką Brytanią. W odpowiednim momencie do akcji wkracza agent 007 James Bond, który z pomocą agentki chińskiego wywiadu, pułkownik Wai-Lin, zamierza stoczyć pojedynek z magnatem prasowym.

Sobota, TVP1, 22:25, Resident Evil: Domena zła, horror

W tajnym laboratorium potężnej korporacji informatyczno-farmaceutycznej Umbrella dochodzi do wypadku. Z rozbitej probówki wydostaje się śmiertelnie niebezpieczny wirus, który przenika do atmosfery. Główny komputer odcina naukowcom drogę ucieczki. Na pomoc uwięzionym rusza elitarny oddział komandosów. Muszą on zmierzyć się z głównym komputerem, zombie, zmutowanymi zwierzętami, na których przeprowadzano eksperyment oraz ciągle zmieniającym się potworem.

Sobota, TVN, 20:00, Wredne dziewczyny, komedia

16-letnia Cady całe dotychczasowe życie spędziła w Afryce. Teraz państwo Heron przeprowadzają się do Ameryki, do miasteczka niedaleko Chicago. Cady przekonuje się, że w tutejszej szkole panują nie mniej bezwzględne zasady niż w afrykańskiej dżungli. Królową szkolnych korytarzy jest Regina George, przewodząca grupie dziewczyn mających największe powodzenie. Przynależność do elity jest marzeniem każdej nastolatki. Cady nie zamierza poddawać się presji otoczenia. W konflikt między Reginą i jej rywalką angażuje się cała szkoła.

Sobota, Polsat, 22:05, Naga broń 2 i 1/2, komedia

Frank Drebin miał zostać odznaczony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych za zasługi w walce z przemytnikami narkotyków. Przy okazji wizyty w Białym Domu wplątał się w aferę polityczną. Poznał specjalnego doradcę prezydenta, doktora Meinheimera, odpowiedzialnego za wdrożenie alternatywnych źródeł energii. Meinheimer i jego projekt mają wielu wrogów, którzy postanawiają zjednoczyć się i nie dopuścić, aby doradca prezydenta doprowadził ich do ruiny. Lobby trucicieli atmosfery wynajmuje specjalistę od porwań, Quentina Hapsburga.

kogel mogel

Niedziela, TVP1, 21:15, Bezprawie, western

Stany Zjednoczone u schyłku XIX w. Czterej poganiacze bydła: Charley Waite, Button, Mose Harrison i Spearman, trafiają do niewielkiego miasteczka, w którym rządy sprawuje Denton Baxter. Na jego rozkaz banda rewolwerowców terroryzuje mieszkańców Harmonville. Między przybyszami i ludźmi farmera dochodzi do konfliktu. Mose zostaje zastrzelony, a Button ciężko ranny. Mężczyzna wymaga stałej opieki lekarskiej, ale przyjaciele nie chcą go zostawić na pastwę bandytów. Charley i Spearman zostają więc w mieście, by stoczyć nierówną walkę z Baxterem.

Niedziela, TVP2, 21:10, Punkt zapalny, film sensacyjny

Jimmy jest agentem federalnym, który nie zawsze w pracy postępował zgodnie z prawem. Kiedy jego partner podczas wykonywania tajnej misji pada ofiarą morderstwa z rąk bandytów, bohater zaprzysięga zemstę. Ma tylko tydzień żeby dopaść sprawców, ponieważ przełożeni chcą przenieść go do New Jersey. Kolega Jimmy'ego zginął z ręki Ronniego, niezbyt rozgarniętego młodego gangstera manipulowanego przez fałszerza i nieudanego artystę imieniem Red. Sprytnemu Redowi udało się wmówić Ronniemu, że ich szajka jest częścią większej organizacji przestępczej.

Niedziela, TVN, 20:00, Galimatias, czyli kogel-mogel II, komedia

Kontynuacja losów bohaterów znanych z wcześniejszej komedii Romana Załuskiego "Kogel-mogel". Kasia, niedoszła studentka, zrażona miejskim życiem wraca na wieś już jako żona Pawła, absolwenta SGGW, który po rocznym pobycie w Holandii zamierza krzewić nowoczesność w rodzinnej wiosce. Kłopot w tym, że dziewczyna nie chce zrezygnować z marzeń o studiowaniu. Nie planuje powiększenia rodziny. Tymczasem Paweł wciąż myśli o potomku. Ojciec Kasi obiecuje, że jak tylko urodzi się pierwszy wnuk, przepisze na niego ziemię.

Niedziela, Polsat, 23:00, Podwójna tożsamość, film sensacyjny

Żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej, Tim Kearney, zamienił mundur na więzienne pasiaki. Do zakładu karnego, w którym odsiaduje wyrok, przyjeżdża agent wydziału antynarkotykowego. Oferuje więźniowi wolność w zamian za współpracę. Tim, łudząco podobny do zmarłego bossa, Bobby'ego Z, ma się wcielić w gangstera i wprowadzić agentów w szeregi mafii. Mężczyzna z powodzeniem odgrywa nową rolę, jednak zaplanowana akcja kończy się niepowodzeniem. Tim rzuca się do ucieczki, zabierając ze sobą 12-letniego syna Bobby'ego Z.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Ta dziewczyna wygląda jak Justin Bieber! (+ fenomenalnie śpiewa - VIDEO)

Przed Wami damska kopia nastoletniego gwiazdora! Lepsza od oryginału?

15 dziennych sukienek na lato - MODNE, DZIEWCZĘCE, NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Jak znaleźć idealną sukienkę na lato? Z naszą pomocą poszukiwania stają się naprawdę proste!

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2011 17:37
@up to z filmu Kogel Mogel ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2011 17:30
Z jakiego filmu jest to zdjęcie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2011 11:52
MEAN GIRLS
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo