Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
16.06.2011

TVP1, 22:15, Nocne graffiti, film sensacyjny

Marek Kossot, były spadochroniarz, ma kłopoty z bratanicą, Moniką. Dziewczyna jest narkomanką, na dodatek zakochaną w Koksie - dealerze dostarczającym jej narkotyki. Kossot próbuje rozmówić się z Koksem. Niestety, efektem perswazji jest dotkliwe pobicie wuja Moniki przez ludzi Nowaka - narkotykowego króla. Kossot nie daje za wygraną. Po wyjściu ze szpitala prosi o pomoc dawnych znajomych z wojska. Wspólnie postanawiają rozprawić się z gangiem Nowaka.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 610

Hubert cały czas myśli o Patrycji. W towarzystwie Klary czuje się niezręcznie. Agata oznajmia Marii, że zamierza porzucić naukę. Alek namawia Iwonę do zamieszkania z jego rodzicami. Uważa, że to idealne rozwiązanie, bo wówczas żadne z nich nie będzie musiało rezygnować ze studiów. Iwona nie chce się zgodzić. W szkole Żaneta zaczyna rodzić. Przemek przełamuje traumę związaną ze śmiercią żony i synka, którzy zginęli w wypadku samochodowym. Zawozi dziewczynę do szpitala. Przemek i Malwina chcą być razem. Dochodzi do pierwszego pocałunku.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 117

Artur i Monika podsumowują sytuację po nieudanym obiedzie z Ewą Ekert. Analizują zagrożenia z życzliwą ich rodzinie panią Broniec i nieco się uspokajają. Rafał udaje zakochanego w Anecie i robi spore zamieszanie w jej relacjach z Feliksem. Artur i Monika z przerażeniem odkrywają, że dzieci uciekły z domu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1465

Michał nie odbiera telefonów od Borysa. Brzozowska zapewnia Orłowa, że mąż jest w pracy i pewnie ma spotkanie. Borys postanawia poczekać na Brzozowskiego w barze na Wspólnej. Daniel jest zły na Szymka, że wspominał o Dorocie przy Oli. Filip wręcza Iwonie gotowy portret jej babci. Dolniak, który wpadł do Filipa z wizytą, daje mu do zrozumienia, że Iwona jest świetną dziewczyną. Janusz opowiada Marcie o piekle życia z narkomanką, kiedy Sylwia niespodziewanie puka do drzwi. Oznajmia, że zakończyła terapię. Radośnie wita Patryka i Janusza.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1334

Marysia nie może dodzwonić się do Huberta. Kiedy uświadamia sobie, że jest zdana tylko na siebie, w mieszkaniu zjawia się Hubert, który odbiera poród. Majka rodzi córkę i chwilę po porodzie traci przytomność. Błażej postanawia wrócić na studia. Stefani zgadza się zastąpić kontuzjowaną koleżankę podczas występu w tanecznym show. Marcello jest zachwycony ich występem. Zamierza podpisać z dziewczynami kontrakt dotyczący trasy po Europie.

Polsat, 21:00, Pokojówka na Manhattanie, komedia

Marisa Ventura po rozwodzie samotnie wychowuje syna, zarabiając na życie jako pokojówka luksusowego hotelu Beresford na Manhattanie. Podczas sprzątania apartamentu Caroline Lane, damy z wyższych sfer, Marisa mierzy dla zabawy jej suknię. Wygląda w niej przepięknie i tak odmieniona natyka się na innego hotelowego gościa. Jest nim kandydat do senatu, wschodząca gwiazda polityki, prawnik Chris Marshall. Po wspólnym spacerze, a potem kolacji, podczas której obie strony wielce przypadły sobie do gustu, Marisa nie potrafi sprostować pomyłki.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Warzywna dieta Fuhrmana: Pozwala schudnąć tyle co dieta Dukana, a można jeść bez ograniczeń!

Dieta Fuhrmana u podstaw zbudowana jest na surowiźnie. Najłatwiej można ją przedstawić na podstawie piramidy żywieniowej, którą autor diety przygotował dla łatwiejszej realizacji zaproponowanego sposobu odżywiania.

Szympans pożarł jej twarz i 2 ręce! Na szczęście przeszczep się udał!

Zabieg transplantacji twarzy zakończył się sukcesem i Charla znowu będzie mogła się uśmiechać!

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2011 19:49
Oglądajcie serial The Killing. To jest kino, a nie takie barachła.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2011 15:52
Dziś na HBO leci -Harry Potter i Książę Półkrwi bodajże o 17 45 oraz o 22:00 The Doors- Historia Prawdziwa (czyta Depp :) )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2011 10:45
ile można oglądać tą pokojówkę !!!!!!!! Nuda!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2011 09:29
Pokojówka na Manhattanie jest super! :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo