Co dziś warto obejrzeć w telewizji?

Sprawdź, co proponują na dzisiaj najpopularniejsze stacje telewizyjne!
Co dziś warto obejrzeć w telewizji?
15.06.2011

TVP1, 20:25, Boisko bezdomnych, film obyczajowy

Jacek Mróz jako siedemnastoletni chłopak był nadzieją polskiej reprezentacji w piłce nożnej, jednak złamana noga przekreśliła jego szanse na karierę sportową. Staje się bezrobotnym. Trafia do Warszawy. W noclegowni poznaje kilku bezdomnych. Wszyscy są rezydentami warszawskiego Dworca Centralnego. Gdy jeden z nich znajduje w gazecie notatkę, że wkrótce rozpoczną się rozgrywki o mistrzostwo świata w piłce nożnej bezdomnych, rodzi się pomysł stworzenia drużyny. Jacek zostaje ich trenerem.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 609

Wychodząc z domu, Kaja spotyka Aldonę. Ktoś kradnie im torebki. To część planu Aldony i jej wspólnika, który dorabia komplet kluczy do domu Nadii. Złodzieje chcą, by wina za obrabowanie mieszkania spadła na Kaję. Zenek i Zdzisio podejrzewają, że pieniądze, które znaleźli, należą do mafii. Po kilku godzinach oni i Basia oraz Róża znajdują się w komisariacie. Przemek szuka kontaktu z Malwiną, ona stara się go unikać. Dziewczyna nie chce przez niego cierpieć.

TVP2, 20:45, Dziewczyna z Jersey, komedia

Ollie Trinke ma dobrą pracę, kochającą żonę Gertie i właśnie oczekuje narodzin dziecka. Niestety, wydarza się tragedia - Gertie umiera podczas porodu. Z dnia na dzień Ollie staje się samotnym ojcem. Wymawiając się obowiązkami zawodowymi, podrzuca dziecko ojcu, wdowcowi mieszkającemu w New Jersey. Ten, widząc, że syn oddala się od małej, nie okazuje jej miłości ani zainteresowania, podstępem zmusza go, by zajął się córeczką. Ollie z konieczności porzuca pracę i Nowy Jork. Zamieszkuje w Jersey. Siedem lat później poznaje Mayę.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 116

Kurator Ewa Ekert mówi Arturowi, że Monika nie jest dobrą kandydatką na matkę. Feliks żąda od Anety wyjaśnień, co zaszło między nią a Rafałem. Natomiast ten próbuje się dowiedzieć od Basi, dlaczego Aneta go pocałowała. Monika, Artur i dzieci angażują się w przygotowania do obiadu. Gdy odwiedza ich kurator, wszystko wydaje się być w najlepszym porządku. Jednak plan Konstancji zaczyna działać.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1464

Gosia wróciła do Piotra. Ola ma wątpliwości, czy to dobra decyzja. Igor będzie pracował z Sarą nad nowym artykułem. Magda ma dla Nowaka złą wiadomość. Została zwolniona z pracy. Rzekomym powodem jest brak dyspozycyjności ze względu na obowiązki związane z dzieckiem. Wychodząc z mieszkania Igora, mija w drzwiach Sarę. Do biura podróży "Babki Travel" dzwoni klient, który chce odzyskać pieniądze za niewykorzystaną wycieczkę. Ewa i Żaneta wyjaśniają klientowi, że straci większość wpłaty. Mężczyzna grozi, że wniesie sprawę do sądu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1333

Przed wylotem do Hiszpanii Sabina i Mikser przepraszają Olę za zamieszanie, które wyniknęło z ich głupoty. Patryk postanawia walczyć o Mirka. Zamierza udać się do najlepszego we Wrocławiu prawnika, który pomoże mu zdobyć prawo do widywania się z synem. Manuel atakuje Kingę paralizatorem, a następnie wywozi ją do opuszczonego magazynu. Hubert i Iwona wyjeżdżają do Monachium. W tym samym momencie Marysia zaczyna odczuwać coraz silniejsze skurcze, sugerujące rozpoczynający się poród.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

12 letnich stylizacji gwiazd - Pippa, Fergie, Beyonce, Angie, Leighton

Znowu nie masz się w co ubrać? Wypchana po brzegi szafa jakby świeciła pustkami? Inspiracji szukaj wśród gwiazd!

Nastolatek sprzedał nerkę, żeby zarobić na najnowszego iPada

Po przeprowadzonej nielegalnie operacji jest w fatalnym stanie. Nikt nawet nie wie, czy ludzie, którzy wycięli nerkę byli lekarzami!

 

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2011 15:10
Ale mnie śmieszy wątek z tym Manuelem.... Gość niby taki groźny, ścigany., a po mieście sobie normalnie chodzi i nikt go nie zauważa, po szpitalu sobie chodził przebrany za lekarza i z policjantem gadał a ten go nie poznał - dobra bajeczka haha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.06.2011 13:10
Wiecie co chciałabym przeczytac w takim artykule? Coś naprawdę co warto jest obejrzec, spis jakis ciekawych programów np. na National Geographic, discavery a nie seriale. Seriale to każdy wie, że są i w jaki dzień.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo