Filmowy przewodnik weekendowy

Na ten weekend polecamy przede wszystkim komedie! Gwarantujemy świetną zabawę i dużą porcję dobrego humoru!
Filmowy przewodnik weekendowy
11.06.2011

Sobota, TVP2, 20:05, Pacyfikator, komedia

Shane Wolfe jest tajnym agentem, który staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem - opieką nad piątką niesfornych dzieciaków: zbuntowaną nastolatką Zoe, zarozumiałym 14-latkiem Sethem, 8-letnią Lulu, 3-letnim Peterem i niemowlakiem Tylerem. Ich ojciec, naukowiec pracujący dla rządu nad sprawami najwyższej wagi, ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Zaprawiony w sztukach walki Shane będzie musiał nie tylko chronić rodzinę profesora, ale także wykazać się umiejętnością zmieniania pieluch i rozwiązywania problemów nastolatków.

Sobota, TVN, 20:00, Okrucieństwo nie do przyjęcia, komedia romantyczna

Współczesne Los Angeles. On jest wziętym adwokatem, ona kolekcjonerką bogatych mężów. Dzięki kontraktowi przedślubnemu Miles Massey wygrywa wszystkie sprawy rozwodowe. Tak też się staje, gdy atrakcyjna Marylin Rexroth rozwodzi się z jego klientem. Mimo oczywistych dowodów zdrady milionera adwokat zostawia panią Rexroth bez grosza. Lecz Marylin nie należy do kobiet, które się poddają. Ponownie wychodzi za mąż, by parę miesięcy później udać się do Milesa po poradę w sprawie rozwodu. Ślub był częścią planu, który ma pogrążyć sprytnego prawnika.

Sobota, TVN, 22:05, 48 godzin, komedia sensacyjna

Detektyw Jack Cates i zwolniony warunkowo więzień Reggie Hammond mają dwie doby na wytropienie i unieszkodliwienie pary bandytów, którzy zbiegli z aresztu i grasują w chińskiej dzielnicy San Francisco. Groźny przestępca Albert Ganz i jego indiański partner Billy Bear muszą przeczekać weekend. Chcą zdobyć pół miliona dolarów. Pochodzące z napadu pieniądze ponownie trafiły do banku - można je odebrać dopiero w poniedziałek rano.

Sobota, Polsat, 20:15, Dwóch gniewnych ludzi, komedia

Dave Buznik jest spokojnym, nieśmiałym młodzieńcem, który zajmuje się projektowaniem ubranek dla kotów. W wyniku fatalnego splotu okoliczności zostaje oskarżony o poturbowanie stewardesy i uznany za furiata. Na nic zdają się wszelkie tłumaczenia - sąd kieruje chłopaka na przymusową terapię kontroli gniewu. Leczenie prowadzi dr Rydell, człowiek wysoce ekscentryczny i nieobliczalny. Jakby tego było mało, sąd wydaje postanowienie, że na czas terapii doktor ma zamieszkać u Dave'a.

okrucieństwo nie do przyjęcia

Sobota, Polsat, 22:20, Naga broń, komedia

Porucznik brygady specjalnej Frank Drebin po udaremnieniu tajnej konferencji terrorystów na Bliskim Wschodzie otrzymuje zadanie ochrony królowej Elżbiety II podczas jej wizyty w USA. W ten sposób wpada w sam środek przemyślnej intrygi. Zresztą wszędzie, gdzie pojawia się porucznik Drebin, wydarzenia nabierają niezwykłego przyspieszenia.

Niedziela, TVP1, 21:20, Wojna domowa, komedia romantyczna

Młody Anglik John Whittaker zakochuje się szaleńczo w seksownej Amerykance, którą wkrótce poślubia. Ona nie przypada do gustu jego konserwatywnej matce, która wolałaby mieć za synową dziewczynę z brytyjskiej arystokracji. Pewna siebie Larita nie zamierza jednak pozostać obojętna na uszczypliwe uwagi teściowej i odpłaca jej pięknym za nadobne. Na niełaskę żony naraża się także trzymający stronę atrakcyjnej synowej ojciec Johna. W posiadłości Whittakerów aż wrze od intryg.

Niedziela, TVP1, 23:10, Zapomnij o Paryżu, komedia romantyczna

Mickey jest sędzią zawodowej koszykówki. Jeździ po całym świecie, do domu wraca, kiedy chce, nikt nie wypomina mu wypitych drinków ani nie każe spowiadać się ze spędzonych poza domem nocy. To uporządkowane życie zatwardziałego kawalera kończy się nagle, gdy w Paryżu Mickey poznaje piękną i równie jak on niezależną Ellen. Obydwoje zakochują się w sobie do szaleństwa. Po ślubie przychodzi otrzeźwienie.

Niedziela, TVN, 20:00, Kogel-mogel, komedia

Dziewczyna ze wsi, Katarzyna Solska, stara się o przyjęcie na studia. Po egzaminach wraca do domu i dowiaduje się, że rodzice chcą ją wydać za mąż za bogatego sąsiada. Kasia wpada w rozpacz, próbuje się sprzeciwić decyzji rodziców, ale zostaje zamknięta w pokoju. W dniu wizyty narzeczonego ucieka przez okno i z poczty dzwoni na uczelnię. Otrzymuje mylną informację i jest przekonana, że nie została przyjęta na studia. Zrezygnowana wraca do domu i zgadza się na ślub. Jednak w przeddzień wesela przychodzi zawiadomienie o przyjęciu na uniwersytet.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Egzorcyzmy, opętanie, złe duchy: Hollywoodzkie wizje kontra rzeczywistość

Czym są egzorcyzmy? Na czym polegają tajemnicze rytuały wypędzania demonów? Poznaj, całą prawdę o tym niezwykłym obrzędzie...

Makijaż, solarium, tipsy: To oferuje salon piękności dla dzieci (Klientki mają zaledwie kilka lat!)

Jedną z pierwszych klientek gabinetu była półtoraroczna dziewczynka.

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2011 13:42
tuttytytytyty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2011 17:18
Dzisiaj na Canal + o 21:40 leci RÓŻYCZKA. Polecam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2011 16:56
dzisiaj na polsacie po północy bedzie szedł horror Lustra:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2011 15:13
~Moje zdjęcia, podobają się ? : bisi.pl/2ps
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.06.2011 10:33
kogel- mogel :D:D:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie