Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, tylko już teraz zajrzyj do naszego serialowego przewodnika.
Co dziś w serialach?
09.06.2011

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5474

Stephanie proponuje Pam, aby porozmawiała z Erykiem w sprawie pracy. Ridge oświadcza Taylor, że ożenił się z Brooke. Donna, Eryk i Owen oglądają kopię kostiumu Pam, ale różni się ona od oryginału. Eryk chce, by Owen sprowadził osobę, która wykonała pierwowzór. Nie wie, że to Pam zrobiła bikini.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2111

Jacek i Marek omawiają sytuację w firmie. Marek nie wyklucza, że Beata mogła prowadzić nielegalne interesy, a jej zniknięcie było ucieczką. Borecki nie chce w to wierzyć. Monika odwdzięcza się Feliksowi za obronę przed Rutką. Przeczytawszy gazetę, Bogna dowiaduje się o porachunkach wśród gangsterów, przed którymi Leszek się ukrywa. Mężczyzna wybiera się na rozmowę do biura CBŚ. Księgowa przyznaje się Jackowi do oszustw finansowych. Zaprzecza, aby Beata miała z tym coś wspólnego. Leszek wraca do domu. Gdy Bogna otwiera drzwi, padają strzały.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 606

Tymon rezygnuje z pracy w fitness klubie. Gdy Kasia pyta go o powód tej nagłej decyzji, chłopak zdobywa się na odwagę i wyznaje jej miłość. Mówi, że nie może dłużej z nią pracować. Iwona prosi Borysa o pomoc w znalezieniu pracy w szpitalu. Sacewicz odmawia. Zwierza się Laurze, że nie chce jej pomóc, ponieważ nie popiera decyzji o porzuceniu studiów. Kostrzewski ma dla Marii pilne zlecenie - sprzątanie nowego biura pod Warszawą. Czeka ją noc poza domem. Marysia ma wyrzuty sumienia, że przez pracę zaniedbuje dom i dzieci.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 127, sezon 6

Gdy ginie noworodek, Cuddy ogłasza blokadę szpitala. Ochroniarze, policja i dyrektorka prowadzą poszukiwania, a pacjenci, goście oraz personel muszą pozostać w miejscach, w których się znajdują. Dotyczy to także członków zespołu House'a. Taub i Foreman utknęli w archiwum, Trzynastka i Wilson w kantynie, House w pokoju umierającego pacjenta, a Chase z Cameron w pustej sali.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 21

Jackie sugeruje O'Harze, by wypisała jej receptę na lek przeciwbólowy. Coop jest zaskoczony końcem kampanii reklamowej, której był gwiazdą. Do szpitala trafiają: były futbolista, który nie pamięta, że rozebrał się w sklepie, oraz 49-letnia kobieta z bólem brzucha.

siostra jackie

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 112

Artur zapewnia Monikę o głębokim uczuciu i obiecuje, że zerwie z Konstancją. Monika chce czynów, a nie słów. Gośka jest zirytowana tym, że musi wybierać między Kubą a Zbyszkiem. Artur postanawia działać. Zwalnia Roberta za zaniedbania w pracy. Zamierza także spotkać się z Konstancją, by z nią zerwać. Monika odwiedza Laurę, która mówi jej, że wraz z rodzeństwem kibicują Arturowi w jego działaniach.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1461

Podczas rodzinnego obiadu Monika i Damian ogłaszają termin ślubu. Renata wraca z Wrocławia. Monika wypytuje siostrę o szczegóły pobytu. Renata jest tajemnicza, ale nie zaprzecza, że poznała tam kogoś. Sławek jest po operacji i chce jak najszybciej wracać do Polski. Kinga ma pretensje do Michała o późny powrót do domu. Brzozowski okłamuje żonę, że zasiedział się w pubie z Borysem. Okazuje się, że przez noc przegrał w kasynie pożyczone od brata pieniądze. Pod nieobecność Kingi Brzozowski prosi Borysa o pożyczenie dużej sumy pieniędzy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1329

Mikser stara się zapewnić Olafa o swojej uczciwości. Ten grozi mu śmiercią, jeśli nie otrzyma diamentu z powrotem. Radek oferuje Mikołajowi pomoc. Razem włamują się do jubilera i odzyskują kamień. Bartek powoli dochodzi do siebie po rozstaniu z Eweliną. Każdą wolną chwilę zamierza poświęcić działalności charytatywnej. Mirek pod wpływem matki staje się opryskliwy wobec Emilki. Patryk również czuje, że powoli traci z nim kontakt. Tymczasem Brona zwabia Pawła do opuszczonego magazynu, gdzie czeka już Manuel. Między nim a Krzyżanowskim dochodzi do bójki...

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak zdobyć najmodniejsze białe dodatki od projektantów? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz, co można wygrać, biorąc udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One!

Bułgaria, Rumunia i... Polska: W tych krajach Unii Europejskiej głoduje najwięcej dzieci!

Tysiące dzieci w Polsce jest niedożywionych. Maluchy są osłabione, mają problemy z nauką.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2011 07:00
Co do Pierwszej Miłości...między Pawłem a Manuelem na prawdę dochodzi tylko do takiej malutkiej bójeczki ;)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.06.2011 00:41
;))))))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie