Co dziś w serialach?

Jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzy się dziś w Twoim ulubionym serialu, koniecznie zajrzyj do naszego przewodnika!
Co dziś w serialach?
08.06.2011

TVP, 16:05, Moda na sukces, odc. 5473

Pam oskarża Donnę o przypisanie sobie projektu kostiumu. Eryk nie może uwierzyć w zamieszanie wywołane przez szydełkowane bikini i sukces kolekcji. Ridge i Brooke idą do ołtarza na plaży i recytują, co chcą sobie powiedzieć. Stephanie dowiaduje się, że to Pam stworzyła bikini. Zamierza dopilnować, aby siostra dostała pracę w domu mody Forresterów. Brooke i Ridge nakładają sobie obrączki i mężczyzna całuje narzeczoną.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2110

Bożenka potwierdza Marcie udział w wakacyjnych warsztatach tanecznych na Mazurach. Kiedy wyjawia matce plany, Grażynka jest załamana. Uważa, że straciła kontakt z córką. Marczyński przyznaje się Pawłowi, iż jego fabryka kolagenu to fikcja. Twierdzi, że działał w porozumieniu z Beatą i to ona miała główny udział w zyskach z oszustwa. Pijany Rutka odwiedza Monikę. Staje się coraz bardziej nachalny. Feliks przychodzi ukochanej z pomocą. Księgowa prosi Marczyńskiego, aby powiedzieli prawdę. Ten nie chce o tym słyszeć.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 605

Justyna z Norbertem wracają ze Szwajcarii. Okazuje się, że nie przeprowadzono operacji, ponieważ nerw jest zbyt poważnie uszkodzony. Justyna znika z domu. Norbert i Jola jej szukają. Boją się, że załamana dziewczyna może wyrządzić sobie krzywdę. Marta przeprowadza wywiad ze Stefanem i Oksaną. Jest pełna entuzjazmu, jednak jej szef nie zgadza się na publikację artykułu. Robert ma pomysł, jak temu zaradzić. Anna ma stłuczkę z dziewczyną, Sylwią, która zachowuje się bardzo nieuprzejmie. Okazuje się, że jest asystentką Jerzego.

TVP2, 20:45, TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 3

Chłopcy są pod wrażeniem, dowiedziawszy się, że rodzice mieli kiedyś mercedesa cabrio. Boscy próbują nauczyć synów szacunku do pieniędzy. Okazuje się, że największe wydatki są związane z utrzymaniem rodziny. Kuba szybko dostosowuje się do sytuacji i chce ustalić stawki za dobre wyniki w nauce. Wypłacając kieszonkowe, Ludwik musi negocjować. Chłopcy uznają prawdziwość powiedzenia: "bez pracy nie ma kołaczy", ale każdy próbuje interpretować je po swojemu.

 

moda na sukces

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 111

Monika uświadamia sobie, że pomimo szczerych wyznań Artur nie może się z nią związać ze względu na dzieci. Zbyszek proponuje Gośce związek. Gośka prosi go o czas do namysłu. Konstancja obwinia Monikę o to, że z jej powodu Artur prawdopodobnie straci dzieci. Artur po raz pierwszy ogląda wyznanie miłosne Moniki nagrane w Czechach.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1460

 Michał jest w matni. Z jednej strony Kinga, podekscytowana planami kupna domu, z drugiej potężny dług do spłacenia. Brzozowski pożycza pieniądze od Andrzeja i idzie do kasyna. Filip przekazuje Marcie awizo. Okazuje się, że to wezwanie na rozprawę rozwodową. Do Konarskiego dzwoni Iwona, która kupiła jego obrazy i ma pewną propozycję. Igor jest zaskoczony miłosnym wyznaniem Sary. Nowak spędza popołudnie z córką, czekając na przyjście Magdy. Ta jednak nie zjawia się i nie odbiera telefonu. Igor, zaniepokojony, jedzie do jej mieszkania.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1328

Olaf grozi Kaśce. Ten jest przerażony i zamierza uciec z kraju. Przyznaje się Mikołajowi, że to on ukradł diament. Mikser nie może w to uwierzyć i postanawia zwrócić go swojemu pracodawcy. Wkrótce Stefani odzyskuje kamień od jubilera. Okazuje się on jednak podróbką, co Olaf odbiera jako kolejną próbę oszukania go. Berenika podstępem ściąga do restauracji Artura i Izabelę. Oświadcza macosze swojego męża, że teraz to ona będzie stawiać warunki ich wzajemnych relacji. Izabela jest zaskoczona. Obraża Berenikę, a następnie atakuje Artura. Ten nie pozostaje jej dłużny.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak zdobyć najmodniejsze białe dodatki od projektantów? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz, co można wygrać, biorąc udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One!

Bułgaria, Rumunia i... Polska: W tych krajach Unii Europejskiej głoduje najwięcej dzieci!

Tysiące dzieci w Polsce jest niedożywionych. Maluchy są osłabione, mają problemy z nauką.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2011 14:54
Ridż i Bruk - który to już ich ślub z kolei ? ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2011 10:39
jaka mloda taylor na zdjeciu O_o, teraz wyglada jak wor z sylikonem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2011 09:52
fajnie, ze puszczają powtórki Ridzinki.pl z przyjemnością jeszcze raz obejrzę wszystkie odcinki. Świetny serial, doskonała obsada
odpowiedz

Polecane dla Ciebie