Co dziś w serialach?

Ewelina z "Pierwszej Miłości", Sandra z "M jak miłość" – sprawdź, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterek!
Co dziś w serialach?
06.06.2011

TVP, 16:05, Moda na sukces, odc. 5471

Pam spotyka się ze Stephanie i mówi, że próbowała przeprosić Donnę. Jest w szoku, usłyszawszy, iż Donna i Eryk znów są razem. Stephanie proponuje siostrze zamieszkanie w jej domu. Eryk dowiaduje się od Donny, że Pam wróciła do miasta. Rick zaskakuje Brooke, kiedy przyznaje, iż Ridge jest jej godny. Eryk zaprasza Donnę na kolację. Stephanie jest smutna, słysząc, że Eryk mówi Donnie te same słowa, które co roku wypowiadał do niej.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2108

Marek jest wściekły na Rafała, że zranił Weronikę. Agnieszka próbuje pocieszyć przyjaciółkę. Grażyna napomina Bożenkę, iż powinna unikać wysiłku. Mimo ostrzeżeń Ryśka udaje się do szkoły tańca, aby porozmawiać z trenerką córki. Wychodząc z budynku, Grażyna spotyka Bożenkę. Jacek otrzymuje dokumenty dotyczące firmy Maran-Chem. Borecki jedzie pod rzekomy adres siedziby spółki. Weronika prosi Agę, aby umówiła się z Rafałem na spotkanie, na które chce pójść sama. Gdy przyjaciółka odmawia, wykorzystuje okazję i wysyła z jej telefonu SMS do chłopaka.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 603

W tajemnicy przed Martą pani Helenka odwiedza Karolinę w szpitalu psychiatrycznym. Dziewczyna wypytuje ją o Ewę. Twierdzi, że ma córeczkę, którą wychowują obcy ludzie i prosi Helenkę, by ją odnalazła. Hubert i Klara znów są razem, chociaż chłopak nie może zapomnieć o Patrycji. Żaneta zwierza się Annie, że rodzice chcą, by ciotka Adela adoptowała jej dziecko. Dziewczyna błaga Marczakową, by z nimi porozmawiała. Po początkowym wahaniu Anna decyduje się odwiedzić Mikiciuków. Marta odkrywa, że za jej plecami Helenka kontaktuje się z Karoliną.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 841

Natasza wciąż ma gorączkę. Kuba zmuszą ją, by wykonała badanie krwi. Gdy sprawdza wyniki, odkrywa, że ukochana może być chora na białaczkę. Mirka sprzecza się z Ewą, wyrzuca dziewczynę z pracy. Później spotyka Irka w towarzystwie Sandry. Do Oli telefonuje koleżanka, Anka, która odnalazła jej oczyma. Sylwia wbrew woli Zawadzkiego wraca do pracy w Oazie. Łukasz odkrywa, że Gabi przedawkowała dopalacze. Wojciechowski postanawia wyjechać na stypendium do Berlina. W "Głosie Gródka" ukazuje się artykuł z opisem ataku Artura na Boguckiego.

 

anna korcz

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 109

Monika i Artur szukają zaginionego Czarka w Czechach. Gośka zrywa ze Zbyszkiem. Konstancja usilnie poszukuje swojego amerykańskiego męża. Ten wkrótce sam się znajduje. Postanowił odszukać Konstancję, ponieważ uważa, że ślub z nią to najlepsze, co go spotkało. Podczas poszukiwań Czarka Artur i Monika dochodzą do wniosku, że doskonale czują się w swoim towarzystwie.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1458

Marta z Kamilem omawiają szczegóły przyjęcia z okazji pięćdziesiątych urodzin Romana. Marta chciałaby zaprosić Janusza na rodzinną uroczystość. Jerzy martwi się o córkę z powodu jej rozstania z Szalejem. Iza deklaruje, że porozmawia delikatnie z jego córką. Ewa dostaje od Kuśnierza kosz z kwiatami. Igor dziwi się, że matka nie cieszy się z prezentu. Ale Ewa ma już dość dowodów sympatii, które otrzymuje od Eryka. Mimo to mężczyzna odwiedza ją w biurze podróży, by zaprosić na kolację.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1326

Ewelina ucieka sprzed ołtarza i razem z Dawidem opuszcza Wadlewo. Bartek jest zrozpaczony kolejną miłosną porażką. Obiecuje sobie, że już nigdy nie zwiąże się z żadną kobietą. Tymczasem Kinga i Artur dochodzą do wniosku, że uczucie, które ich kiedyś łączyło jest tylko przeszłością, a ich ponowny związek nie ma szans. Kulczycki jest szczęśliwy, że Berenika dała mu drugą szansę. Postanawia zrobić wszystko, by jej nie zawieść. W Barbarianie zjawia się Olaf. Przekazuje Kaśce przesyłkę dla Miksera. Ten przez nieuwagę wylewa na nią piwo i zauważa, że w środku są diamenty. Matka Mirka otacza syna troskliwą opieką. Stara się go przekonać, by wyjechał z nią do Londynu. Manuel rozpoczyna realizację swojego planu. Wkrótce Brona wpada w zastawioną przez niego pułapkę...

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak zdobyć najmodniejsze białe dodatki od projektantów? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz, co można wygrać, biorąc udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One!

Street fashion z Tokio: Najodważniejsze męskie stylizacje świata! (FOTOGALERIA)

Po ulicach stolicy Japonii chodzą prawdziwe cudaki!

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2011 18:12
a Kinga i Artur już któryś raz z kolei dochodzą do wniosku ze uczucie które ich łączyło jest przeszłością....już naprawde nie mają pomysłu...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2011 18:04
najlepszy serial to moje życie!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2011 10:16
szkoda, już niedługo skończą się wszystkie seriale i znów będą tylko powtórki :(
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie