Filmowy przewodnik weekendowy

Jak co tydzień, specjalnie z myślą o Was, wybraliśmy najciekawsze filmy, jakie będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.
Filmowy przewodnik weekendowy
04.06.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Chichot losu, odc. 13, serial obyczajowy

Za namową Marcina Julia zgadza się, aby Joanna została prezesem firmy. Hubert zostaje skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci. Darek zaprasza Marcina na ślub. Kujawski jest zaskoczony - nie wiedział, że para ma się ku sobie i planuje wspólne życie. Joanna zgadza się zostać prezesem na okres ośmiu miesięcy, bo razem z Marcinem oczekują dziecka. Zbliża się termin rozprawy w sądzie rodzinnym. Po wysłuchaniu zeznań świadków sąd przywraca prawa ojcu dzieci.

Sobota, TVP, 21:25, Świat to za mało, sensacyjny

James Bond ma ustalić, kto zabił sir Roberta Kinga, właściciela szybów naftowych i strategicznych linii przesyłu surowców. Agent 007 musi ochraniać córkę ofiary, Elektrę, spadkobierczynię King Enterprises. Tymczasem do akcji wkracza terrorysta Renard, który planuje zniszczenie rurociągów oraz przejęcie bomby neutronowej i ładunku plutonu. Bond dociera jego tropem do Turcji. Okazuje się, że Renard ukrył bombę we wnętrzu rurociągu. James zaczyna się domyślać, kto jest mocodawcą Renarda.

Sobota, TVP2, 22:25, Przylądek strachu, thriller

Max Cady, psychopatyczny kryminalista, zostaje wypuszczony po 14 latach z więzienia. Jego jedynym celem staje się zemsta na prawniku, Samie Bowdenie, który uczestniczył w jego procesie. Jest przekonany, że Bowden wykorzystując jego analfabetyzm, ukrył ważne dokumenty, które mogły się przyczynić do uniewinnienia. Z początku działania Cady'ego wywołują u Sama wyrzuty sumienia. Jednak były więzień zaczyna stosować psychiczny terror, nieustannie śledząc żonę i córkę prawnika.

Sobota, TVN, 20:00, Nadchodzi Polly, komedia romantyczna

Reuben Feffer, rzeczoznawca w firmie ubezpieczeniowej, zostaje zdradzony przez żonę podczas miodowego miesiąca. Upokorzony mężczyzna postanawia nigdy więcej nie wiązać się z kobietą. W słuszności podjętej decyzji utwierdza go przyjaciel, Sandy Lyle. Pewnego dnia obaj panowie spotykają znajomą ze szkolnej ławy, Polly Prince. Atrakcyjna dziewczyna rozpala wyobraźnię Reubena, choć jest jego całkowitym przeciwieństwem. A jednak to dla niej mężczyzna unikający jak ognia niespodzianek, mający drobiazgowo zaplanowane życie, postanawia się zmienić.

Sobota, TVN, 22:00, Ocean's Twelve: Dogrywka, komedia kryminalna

Minęły trzy lata, od kiedy genialny złodziej Danny Ocean i jego ludzie dokonali jednego z najbardziej efektownych i lukratywnych skoków w historii. Ukradli 160 mln dolarów, pozbawiając tym samym bezwzględnego właściciela kasyn, Terry'ego Benedicta, całej zawartości skarbca. Po tym niezwykle dochodowym napadzie każdy z członków gangu próbuje wieść zwyczajne życie. Jednak ktoś nasyła na nich żądnego zemsty Benedicta, który chce zwrotu skradzionych pieniędzy wraz z odsetkami. Na ich zdobycie mają dwa tygodnie. Gra toczy się o życie.

 

zatańcz ze mną

Niedziela, TVP1, 21:30, Księżna, dramat historyczny

Anglia, kwiecień 1774 r. 17-letnia piękna, wykształcona i inteligentna Georgiana Spencer darzy odwzajemnionym uczuciem hrabiego Charlesa Graya. Tymczasem jej matka negocjuje kontrakt małżeński córki z księciem Devonshire Williamem Cavendishem. Georgiana zostaje księżną, a majątek i pozycja zwracają na nią uwagę otoczenia. William nie jest jednak z niej zadowolony. Przede wszystkim dlatego, że rodzi mu tylko córki. Do serca i łoża księcia wkrada się przyjaciółka księżnej. Rozżalona Georgiana szuka zapomnienia w polityce, hazardzie i romansie.

Niedziela, TVP2, 21:10, Gwiezdne wojny: Atak klonów, odc. 2, SF

Anakin Skywalker i Padme Amidala są już dorośli. W czasie pobytu na rodzinnej planecie Anakina rozkwita między nimi uczucie. Rycerzom Jedi nie wolno jednak angażować się w miłosne związki. Zakochani muszą skrywać przed światem swoje uczucia. Tymczasem Republika nieuchronnie pogrąża się w chaosie. Na czele ruchu separatystów, skupiającego tysiące układów planetarnych, staje hrabia Dooku, rycerz Jedi, który przeszedł na stronę ciemności. Obi-Wan Kenobi odkrywa, że na tajemniczej planecie Kamino tworzona jest wielomilionowa armia klonów.

Niedziela, TVN, 21:45, Zatańcz ze mną, komedia

John Clark, prawnik z Chicago, mąż i ojciec dwójki dzieci, podróżując kolejką z pracy do domu, codziennie widzi napis "Szkoła tańca panny Mitzi". Pewnego dnia, zaintrygowany pojawiającą się w oknie tancerką, wysiada z kolejki. Kieruje się do szkoły tańca i zapisuje się na lekcje. Ponieważ rozpoczyna się kurs, od razu trafia na parkiet i w ramiona uroczej nauczycielki, Pauliny. Żona Johna początkowo nie zauważa zmiany w jego zachowaniu. Dopiero po wpływem uwag córki baczniej przygląda się małżonkowi. Dochodzi do wniosku, że John ją zdradza.

Niedziela, Polsat, 15:10, Kocham Cię na zabój, komedia

Joey Boca, z pochodzenia Włoch, prowadzi dobrze prosperujący rodzinny interes. W niewielkiej pizzerii, położonej przy głównej ulicy, jest duży ruch przez cały dzień. Żona, Rosalie, wspiera właściciela restauracji. Niestety, Joey nie potrafi być wierny. Kiedy kobieta to odkrywa, poprzysięga mu zemstę. Za namową pochodzącej z Jugosławii matki decyduje się ukarać wiarołomnego męża. Nadja obiecuje pomóc córce i wynajmuje płatnego zabójcę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak zdobyć najmodniejsze białe dodatki od projektantów? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz, co można wygrać, biorąc udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One!

Street fashion z Tokio: Najodważniejsze męskie stylizacje świata! (FOTOGALERIA)

Po ulicach stolicy Japonii chodzą prawdziwe cudaki!

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2011 19:04
star wars ;DD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2011 17:12
"zatancz ze mna" !! :D tylko szkoda ze troche pozno leci.. a raczej pozno sie skonczy ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2011 13:54
a ja będę oglądać Nadchodzi Polly :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2011 12:12
Ksieżna POLECAM!! bardzo dobry film
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie