Co dziś w serialach?

Chcesz poznać dalsze losy swoich ulubionych serialowych bohaterów? Przeczytaj nasz przewodnik i zawsze bądź na bieżąco!
Co dziś w serialach?
03.06.2011

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5470

Eryk wygłasza komunikat o rozstaniu ze Stephanie. Mianuje Ridge'a dyrektorem firmy, a Rick zostaje na stanowisku prezesa. Donna opowiada Owenowi o wizycie Pam. Rick dostaje wiadomość od Steffy z prośbą o spotkanie. Eryk widzi Grace w bikini, które zrobiła Pam. Mężczyzna nalega, aby Donna wykorzystała je w pokazie. Ona nie chce, aby mąż dowiedział się, kto zaprojektował kostium. Rick spotyka się ze Steffy. Kobieta przeprasza go za to, co stało się w nocy i przestrzega, że sytuacja nie może się powtórzyć. Całują się na pożegnanie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2107

Marek uważa, że fałszywe faktury mogą być tropem w sprawie zaginięcia Beaty. Sugeruje, iż żona Boreckiego mogła w ten sposób gromadzić pieniądze na nowe życie. Bożenka szuka wypisu ze szpitala. Tłumaczy pokrętnie Grażynie, że chodzi o wizytę w przychodni sportowej. Ola postanawia powiedzieć Surmaczowej o spostrzeżeniach dotyczących kobiet z Feminy. Dziewczyna twierdzi, że Anna swoją postawą blokuje działania, które mogłyby poprawić los podopiecznych. Rafał umawia się z Agnieszką w kawiarni. Wyznaje jej, że jest gejem.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 447

Zosia i Piotr są sobie coraz bliżsi. Soszyński budzi się po operacji. Nie chce słuchać wyjaśnień Piotra. Magda z niepokojem czeka na decyzję męża dotyczącą ich małżeństwa. Nina zajmuje się klientem Ludmiły, Maksem. Gdy mężczyzna staje się napastliwy, wyrywa się i ucieka. Tretter chce, by Rudnicka została w szpitalu. Maks trafia na stół operacyjny. Gdy Nina zmienia pacjentowi opatrunki, ten nazywa ją ladacznicą. Kilka godzin później Sambor zgłasza wniosek o zwolnienie Przemka z pracy.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 108

Artur sądzi, że Monika wyjechała z Cezarym na wycieczkę. Okazuje się, że ona postanowiła zostać, gdyż zależy jej na pracy. Gośka przygotowuje się do castingu. Zbyszek jej w tym pomaga. Konstancja chce za wszelką cenę dotrzeć do Johna Mizery, by unieważnić ślub, który odbył się w Las Vegas. Próbuje też być, wręcz przesadnie, miła dla Artura. Gdy okazuje się, że Cezary zagubił się w Czechach, Artur i Monika zamierzają tam pojechać, by mu pomóc.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1325

Pawłowi udaje się uwolnić przykutego do słupa Bartka. 7iO6FKj1Q97 Pan młody z lekkim opóźnieniem dociera do Wadlewa. Tymczasem Ewelina również ma problemy. Fryzjerka, która miała ją uczesać i umalować, się rozchorowała. Jej obowiązki niespodziewanie przejmuje Wiktoria. Wkrótce w Wadlewie zjawia się Dawid i wyznaje Ewelinie miłość. Ta zaczyna mieć wątpliwości, czy naprawdę chce wyjść za Bartka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak zdobyć najmodniejsze białe dodatki od projektantów? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz, co można wygrać, biorąc udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One!

Leworęczni są inteligentniejsi i zdolniejsi: Sprawdź, kto ze sławnych ludzi jest mańkutem!

Statystyki mówią same za siebie - geniuszy z IQ wyższym niż 140 znacznie łatwiej jest znaleźć w populacji leworęcznych!

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2011 22:35
Nooo popieram, przynajmniej coś się będzie ciekawego działo :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2011 18:53
Jupi! niech tylko Bartek zgodzi się ożenić z Wiktorią i będzie super! A na pewno ciekawiej niż z tą mimozą Ewliną =D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2011 18:51
Jupi! niech tylko Bartek zgodzi się ożenić z Wiktorią i będzie super! A na pewno ciekawiej niż z tą mimozą ewliną =D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2011 17:48
Ewelina przebija wszystkich;d Nie dośc że wygląda jak staromodna cnotka to jeszcze ta jej codzienna, nudna fryzura:/ a rozum to już chyba zgubiła całkiem...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2011 15:04
Ta Ewelinka Głupsza od Stefani XD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie