Co dziś w serialach?

Jeśli jesteś ciekawa, co dziś wydarzy się w Twoim ulubionym serialu, koniecznie zajrzyj do naszego przewodnika!
Co dziś w serialach?
02.06.2011

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5469

Pam wyjawia Donnie powód wizyty - chce przeprosić za krzywdy, które jej wyrządziła. Ridge wyznaje Brooke, że jej potrzebuje i jakoś poradzi sobie z obecnością Ricka. Donna jest zaskoczona bikini z włóczki przyniesionym przez Pam w podarunku. Mówi jej, że będzie lepiej, jeśli wróci do Chicago. Pukanie do drzwi nieoczekiwanie przerywa miłosne uniesienia Steffy i Ricka. Eryk oświadcza, że wstrzymuje rozwód z Donną. Ridge mówi Rickowi, iż musi respektować jego warunki i trzymać się z dala od niego, Taylor i Steffy.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2106

Jacek wyznaje Leszkowi, że od dawna podejrzewał księgową firmy o oszustwa finansowe. Borecki chce zawiadomić prokuraturę, ale Marek radzi mu, aby sprawdził, czy kobieta dopuściła się innych przestępstw. Księgowa wypiera się zarzutów. Agnieszka odwiedza Weronikę. Dowiaduje się, że Rafał ją porzucił. Bożenka spotyka się z Martą, która namawia ją do powrotu do tańca. Wspólnie jadą do klubu. Marcin odprowadza Bożenkę do domu i wyznaje, że chciałby znów z nią tańczyć. Księgowa grozi Jackowi, aby lepiej nie drążył sprawy oszustw finansowych.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 602

Ludmiła jest świadkiem kłótni Edyty i Kostka. Jeleniowa ma pretensje do męża, zarzuca mu, że próbuje wzbudzić litość. Oksana uważa, że Ludmiła powinna pozbyć się kłopotliwego pracownika. Po nieporozumieniu związanym z książką i wybuchem złości, Danuta unika Nejmana. Dopiero po namowach Ilony decyduje się wybrać na wieczór autorski pisarza. Śliwińska mówi Erykowi, że jest autorką książki, o której Klara wspomniała Nejmanowi. Borys zapomina odebrać Laurę z lotniska, bo jest zajęty Wojtkiem i Stasiem.

TVP2, 20:45, Dr House, odc. 126, sezon 6

Szybko pogarsza się stan zdrowia maturzystki Abby. Nie mogąc odkryć przyczyn choroby, House ucieka się do niekonwencjonalnych metod. Postanawia poznać podświadome myśli pacjentki. Wilson chce umeblować nowe mieszkanie, ale okazuje się, że jest to trudne zadanie. Taub musi się uporać z kolejnym kryzysem małżeńskim.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 21

Po incydencie z gipsem Fiony Jackie postanawia przenieść córkę do prywatnej szkoły. Rachunki za leki przeciwbólowe, które przyjmuje w tajemnicy przed mężem, są coraz wyższe. Mimo wizyt u psychiatry dziwne zachowania Grace są coraz częstsze. W szpitalu Akalitus musi zabrać się do pracy, bo Pill-o-Matix znowu się zepsuł. Jackie opatruje mężczyznę - ofiarę przemocy domowej. Zoey pomaga rowerzyście potrąconemu przez samochód. Tik nerwowy Coopa po raz kolejny sprowadza na niego kłopoty.

siostra jackie

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 107

Artur wyjaśnia Monice ostatnie wydarzenia, ale jej to nie interesuje. Pogodziła się z myślą, że jej ukochamy wybrał Konstancję i nie ma dla niej znaczenia chwilowe odroczenie ślubu. Basia ma dość rywalizacji z przestępcami o czas Kazika. Postanawia działać, by zmienić tę sytuację. Cezary znajduje w zabałaganionym mieszkaniu zapomniane bilety na egzotyczną wycieczkę do Kenii. Wyjazd jest tego dnia, a wycieczka - dwuosobowa.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1457

Po kłótni z Piotrem Gosia nocuje u rodziców. Piotr przychodzi do Zimińskich, by przeprosić za mocne słowa, których użył pod ich adresem. Kiedy Gosia wraca z pracy, Czubak także ją przeprasza za przykre zachowanie. Henryk proponuje Ludwice, by wyjechała z nim na wycieczkę. Przekonuje, że dopiero podczas nieobecności rodzina doceni jej starania. Dudek jest bezradny w obliczu faktu, że Edyta kocha Szaleja. Próbuje uświadomić byłemu przyjacielowi, że decydując się na związek z jego córką, musi się liczyć z pewnymi konsekwencjami.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1324

Najbliżsi przyjaciele Bartka przyjeżdżają do Barbariana na jego wieczór kawalerski. Nie zdają sobie sprawy, że bar jest obserwowany przez Manuela. Następnego ranka przyszły pan młody budzi się przykuty kajdankami do słupa. Okazuje się, że żaden z imprezowiczów nie ma klucza. Artur jest załamany brakiem reakcji ze strony Bereniki. Martwi się, że dziewczyna nigdy mu nie wybaczy. Jednak gdy wraca po wieczorze kawalerskim Miedzianowskiego, w domu czeka na niego miła niespodzianka...

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak zdobyć najmodniejsze białe dodatki od projektantów? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz, co można wygrać, biorąc udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One!

Gwiazdy noszą się na biało: Miranda, Gisele, Penelope, Rihanna & inne (ZOBACZ ZDJĘCIA!)

Tego lata przepisem na modowy sukces jest śnieżnobiały uśmiech i… sukienka!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 11:16
Berenika wróci!! < 3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 11:04
pierwsza miłość!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo