Co dziś w serialach?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu Marysi, Brooke i Moniki!
Co dziś w serialach?
01.06.2011

TVP, 16:05, Moda na sukces, odc. 5468

Eryk dowiaduje się, że Ridge chciałby, aby Rick wyjechał. Stephanie nie może uwierzyć, iż były mąż wraca do Donny. Steffy odwiedza Ricka. Sądząc, że przyszła go dręczyć, mężczyzna zapewnia, iż wyjedzie do Paryża. Jest zaskoczony wyznaniem Steffy, która nie chce, aby opuszczał miasto. Donna słyszy pukanie do drzwi. Widząc Pam trzymającą coś w ręku, zaczyna krzyczeć. Brooke pociesza Ridge'a. Zapewnia, że z czasem będzie lepiej. Rick i Steffy całują się namiętnie.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2105

Jacek ma dla dzieci prezenty z okazji Dnia Dziecka, ale Jasiek i Małgosia są na niego źli z powodu Agaty. Leszek próbuje naprawić błędy w postępowaniu wobec żony. Przyznaje, że był o nią zazdrosny i przesadnie reagował. Jacek musi powiedzieć Agacie o niechęci dzieci do niej. Monika prosi Ryśka o protekcję u Czesi w sprawie miejsca w przedszkolu. Elżbieta tłumaczy Małgosi, że tata bardzo ją kocha. Borecki odkrywa, iż księgowa w firmie Beaty ukradła 120 tysięcy złotych.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 601

Kostrzewski, szef firmy, w której sprzątają ludzie Marii, postanawia nie przedłużać z nią umowy. Marysia, która od śmierci Romana boryka się z kłopotami finansowymi, walczy o to, by zleceniodawca nie rezygnował z usług jej firmy. W przeddzień wylotu do Szwajcarii na operację Justyny producent informuje Norberta, że nazajutrz muszą udać się na ważne spotkanie w telewizji. Przebywająca w szpitalu psychiatrycznym Karolina próbuje skontaktować się z panią Helenką.

TVP2, 20:45, TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 1

Synowie Boskich cieszą się, że nadeszły ferie. Rodzice nie podzielają entuzjazmu dzieci, ponieważ muszą zorganizować im czas, co jest wyjątkowo wymagającym zadaniem. Natalia i Ludwik próbują ustalić, kto będzie opiekował się Tomkiem, Kubą oraz Kacprem. Nie mogą się porozumieć w tej kwestii. Tomek wpada na pomysł, aby Natalia i Ludwik się rozwiedli. Wtedy sąd ustalałby, kto i kiedy zajmuje się dziećmi, a rodzice nie musieliby się sprzeczać. Kuba i Kacper zapraszają do siebie kolegów z klasy. Kuba odkrywa, że ma nadprzyrodzony dar.

barwy szczescia

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 106

Artur składa przysięgę małżeńską. Monika wybiega z sali ślubów. Jest zrozpaczona, sądząc, że nie ma już szans na związek z Arturem. Po jej wyjściu do sali ślubów wkracza dyrektor urzędu i nakazuje przerwać ceremonię. Basia i Gośka umawiają się na podwójną randkę ze Zbyszkiem i Kazikiem. Konstancja próbuje wytłumaczyć Arturowi, co się stało, ale on nie chce jej wysłuchać. Postanawia, że będzie walczył o Monikę w tajemnicy przed wszystkimi.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1456

Zimińscy są zbulwersowani wizytą Piotra. Podczas kolejnej kłótni z Piotrem Gosia dowiaduje się, co narzeczony naprawdę myśli o jej rodzinie. Ewa ma dosyć natrętnego ornitologa. Kiedy Kuśnierz zaprasza ją na wystawę zdjęć ptaków, wymawia się brakiem czasu. Eryk jednak nie poddaje się i osobiście wręcza jej zaproszenie. Szalej postanawia choć jeden raz postąpić honorowo i wyprowadzić się. Jerzy i Iza popierają jego decyzję. Jednak Edyta, widząc przygotowania Ryszarda do drogi, przekonuje ukochanego, by został, ponieważ wciąż w niego wierzy.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1323

Mikser po rozmowie z Błażejem zdaje sobie sprawę, że kocha Sabinę. Ta decyduje się na poważną rozmowę z Radkiem. Wspólnie dochodzą do wniosku, że nic między nimi nie będzie. Policja obserwuje Pawła. Również Manuel od jakiegoś czasu śledzi każdy jego ruch.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 63

Teresa i córki knują intrygę przeciwko Adamowi. Udają, że Teresa wyszła na spotkanie z Leonem. Adam jest wściekły. Szuka żony w hotelu Leona. W końcu zaczyna rozumieć, że zachował się niewłaściwie. Okazuje się, że Teresa była w domu, tylko chciała dać mężowi nauczkę. Sylwia dowiaduje się od Tomasza, że Ernest przychodzi do Kesslerów spotykać się z Kamilem. Złości się, że nikt jej o tym nie powiedział.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Na czym polega konkurs Tydzień Mody Colgate Max White One?

Co zrobić, aby wziąć udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One i wygrać jeden z luksusowych dodatków od największych projektantów?

Na plażę z New Yorker: Bikini, trikini, kąpielowe szorty (ZNAMY CENY!)

Plażowe propozycje New Yorker porażają soczystą dawką koloru w naprawdę rozsądnych cenach!

 

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2011 22:32
a co się stało z olką z pierwszej m
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2011 11:49
Nic ciekawego.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2011 10:51
druga :P Pierwsza miłość jest ostatnio całkiem ciekawa ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2011 10:25
pierwsza
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo