Co dziś w serialach?

Sprawdź, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
31.05.2011

TVP1, 16:05, Moda na sukces, odc. 5467

Taylor wyznaje Ridge'owi, że jest zadowolona, iż spędza z nim święta. Wspomina Phoebe, która kochała czas Bożego Narodzenia. Katie mówi Nickowi, że Brooke odbierze Jacka następnego dnia. Rick dziękuje Ridge'owi za spokojny przebieg wieczoru. Bridget czyta listy dzieci do św. Mikołaja. Nick proponuje Katie małżeństwo. Kobieta zgadza się.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2104

Leszek prosi Bognę, aby nie podejmowała decyzji o rozstaniu zbyt pochopnie. Monika opowiada Darkowi, że jego zastępca się nie sprawdził. Właścicielka restauracji jest zawiedziona, iż Czesia nie ma w przedszkolu miejsca dla wnuka koleżanki. Jasiek odwiedza ojca. Rafalski proponuje mu miesięczny wyjazd do Toronto. Chłopiec nie chce pytać Jacka o zgodę, gdyż uważa, że nie jest już dzieckiem. Agata zwierza się Monice, iż wkrótce pozna dzieci Boreckiego. Tomek dziękuje Bognie za wsparcie. Wyznaje, że jest dla niego kimś więcej niż koleżanką.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 600

Paweł zjawia się nieoczekiwanie podczas uroczystej premiery "Narkomiksu". W wystąpieniu odcina się od filmu, twierdząc, że nie miał wpływu na jego ostateczny kształt. Dochodzi do sprzeczki między nim a Norbertem. Zenek wraca z Irlandii bez Adama, który postanowił zostać za granicą w związku z intratnym zleceniem. Basia jest zła na męża, że nie zmusił go do przyjazdu do Polski. Jola wypomina Jankowi pisanie wierszy. Chce wiedzieć, kto jest jego tajemniczą muzą. Mężczyzna postanawia skłamać.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 840

Artur postanawia ukryć rodzinę na Deszczowej. Barbara odwiedza siedzibę "Głosu Gródka", próbuje przekonać Boguckiego, by nie krzywdził Rogowskich. Marek i Hanka mówią rodzicom, że chcą się przenieść z dziećmi do Warszawy. Filarski przedstawia Marii swoją ukochaną - pielęgniarkę Elę. Rogowska jest zakłopotana spotkaniem. Sandra umawia się na randkę z nowym adoratorem - Irkiem. Marta wraz z Budzyńskim urządzają dla Małgosi i Tomka kolację, na którą zostaje zaproszona Agnieszka. Wojciechowska wyznaje siostrze, że ustalili z Andrzejem datę ślubu.

 

prosto w serce

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 105

Artur wyjaśnia Monice powody, dla których żeni się z Konstancją. Trwają przygotowania do ślubu. Kuba pod wpływem impulsu zabiera Arturowi dowód osobisty, co staje się przyczyną kłopotów w urzędzie stanu cywilnego. Konstancja zrywa umowę z Rafałem, po ślubie ma zamiar zatrzymać dzieci. W ręce Sagowskiego trafia tajemnicza przesyłka z USA, zaadresowana do Konstancji.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1455

Gosia przekonuje narzeczonego, że chce się realizować zawodowo i nie zamierza być kurą domową. Piotr, wzburzony tym, co usłyszał, bez wiedzy Gosi idzie do Zimińskich. Kamil spędza z Zuzą wieczór w mieście, ale po powrocie do domu znowu z zachwytem opowiada o Ostrowskim. Odbywa się zorganizowany przez Szaleja koncert legendarnego zespołu rockowego. Po przybyciu do sali koncertowej Szalej spotyka dawnych przyjaciół, bohaterów wieczoru. Muzycy częstują Szaleja marihuaną.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1322

Olaf zabiera Miksera do restauracji na partyjkę pokera. Na spotkaniu zjawiają się poważni biznesmeni. W towarzystwie Łęckiego pojawia się piękna Klaudia, której Mikołaj wpada w oko. Podczas gry tylko jemu sprzyja szczęście. Tymczasem Artur razem z Kingą ogląda program "Kobieta Cafe", w którym Berenika opowiada o swoich doświadczeniach związanych ze zdradą. Dzięki temu Kulczycki dowiaduje się, gdzie aktualnie przebywa. Mikser po powrocie do domu jest świadkiem miłosnych ekscesów Sabiny i Radka.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 62

Kamil coraz więcej czasu spędza z Ernestem. Wybierają się wspólnie do klubu nocnego w Gdańsku. Tam chłopak poznaje Viki. Ernest daje mu kluczyki do samochodu. Kamil i Viki wybierają się na przejażdżkę. Michał tłumaczy Annie sytuację związaną z Patrycją. Anna nie wierzy narzeczonemu, dlatego rezygnuje z bycia jego obrońcą i wyprowadza się z jego mieszkania.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak zdobyć najmodniejsze białe dodatki od projektantów? Weź udział w naszym konkursie!

Zobacz, co można wygrać, biorąc udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One!

Porada Stylistek: „Mała biała”

Biała sukienka to hit tego lata. Daj się ponieść trendowi, który pokochały gwiazdy! Pokazujemy, jak ją nosić na 4 sposoby!

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:45
97gBHO ogntufdihxxj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 10:46
2TmnmL zukybvsoaqqd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 20:21
Shoot, who would have tohught that it was that easy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2011 15:04
"Muzycy częstują Szaleja marihuaną." HAHAHA szkoda że tego nie zobaczę. ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2011 11:08
;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie