Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
30.05.2011

TVP, 16:05, Moda na sukces, odc. 5466

Donna mówi Marcusowi, iż Eryk niebawem powie Stephanie, że znów są razem. Ridge widzi Taylor na cmentarzu i próbuje przekonać ją do przyłączenia się do rodziny podczas świąt. Eryk zaprasza Ricka, chciałby, aby w jego domu nie było nienawiści. Bridget wyjawia Steffy, że Phoebe zaatakowała Ricka w samochodzie i dlatego stracił on kontrolę nad pojazdem. Ridge jest zaskoczony, widząc syna Brooke u Eryka. Wszyscy gromadzą się wokół fortepianu i śpiewają kolędy.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2103

Bogna ma żal do Leszka o wyjazd z dziećmi. Mężczyzna wyjaśnia, że w ten sposób chciał jej uświadomić, iż rodzina jest najważniejsza. Jerzy chce, aby dzieci Beaty zamieszkały na Sadybie. Grozi, że pójdzie do sądu, jeśli będzie trzeba. Krystyna uświadamia Leszkowi jego złe postępowanie wobec żony. Zdaje sobie sprawę, iż Bogna jest chora i potrzebuje wsparcia. Mariusz prosi Ryśka o radę - spłonął dom weselny, w którym zarezerwował termin. Lubicz zabiera go do Moniki, która oferuje swoją restaurację. Bogna postanawia rozstać się z Leszkiem.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 599

Zbliża się premiera filmu Pawła i Norberta. Paweł informuje przyjaciela, że nie przyjedzie na premierę, bo nie akceptuje zmian wprowadzonych w dziele. Norbert jest wściekły. Po sprzeczce z Klarą Hubert poznaje w klubie atrakcyjną Patrycję. Jest zafascynowany dziewczyną. Kostek znika bez wieści. Ludmiła znajduje go śpiącego w warzywniaku. Mężczyzna zwierza się jej, że Edyta go oszukała. Ludmile robi się go żal.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 839

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Mostowiakowie dostają prezenty, m.in. kolaż ze zdjęciami. Paweł rozmawia z Natalką o problemach z rodzeństwem, przekonuje ją, by wybaczyła Uli. Piotrek okłamuje Kingę, mówiąc, że nowa koleżanka z kancelarii jest brzydka. Zduńska ogląda jej zdjęcie w Internecie. Mirka spotyka się z Jankowskim i z Irkiem. Podleśny domyśla się, że ukochana umawia się z innym mężczyzną. Filarski wyznaje Kindze, że jest zauroczony pielęgniarką. Agnieszka umawia się na randkę z Wernerem. Mówi Sandrze, że chce zostać samotną matką.

m jak miłość

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 104

Artur zwierza się Feliksowi, że być może zbyt pochopnie zdecydował się poślubić Konstancję. Spłaca też Rafałowi jego część domu rodziców. Monika nie rozumie powodów, dla których Artur żeni się z Konstancją, ale ponieważ jej na nim zależy, podejmuje desperackie próby zdobycia uczuć Sagowskiego. Wiki organizuje wieczór panieński dla Konstancji. Cezary nieoczekiwanie pojawia się na przyjęciu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1454

Gosia otrzymuje propozycję pracy jako sekretarz redakcji poczytnej gazety. Chwali się tym Piotrowi, ale reakcja narzeczonego daleka jest od jej oczekiwań. Kamil pierwszy raz będzie uczestniczył w operacji, którą przeprowadzi jego guru. Na sali operacyjnej okazuje się, że jedna z pielęgniarek ma wysypkę. Kamil jest świadkiem wyrzucenia jej za to z pracy przez Ostrowskiego. Emilka ma już dość pomocy cioci Ludwiki w opiece nad Jasiem. Agnieszka widzi, że sytuacja staje się dla dziewczyny nie do zniesienia. Prosi Rafała, żeby porozmawiał z matką.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1321

Policja proponuje Pawłowi ochronę. Mimo ostrzeżeń Bogny Krzyżanowski odmawia, co intryguje panią komisarz. Brona przynosi Pawłowi złe wieści - nie udało się namierzyć Manuela. Mężczyzna uważa, że policja powinna zająć się sprawą. Kinga unika kontaktu z Arturem. Rozmawia z Renatą, która proponuje, aby zastanowiła się, czego chce. Ewelina zapewnia Dawida, iż rozstała się z Bartkiem. Dawid opowiada jej o uknutej z Malwiną intrydze, której celem było skłócenie pary. Tego samego dnia Dawid wyjeżdża z Wadlewa. Bartek ponownie prosi Ewelinę o rękę.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 61

Anna odwiedza Michała w areszcie śledczym. Kesslerowie oglądają program z udziałem Leona i Grety. Adam jest zazdrosny, gdy żona dostaje kolejne propozycje wspólnych występów z Leonem. Doprowadza to małżonków do kłótni. Prokurator pokazuje Annie zdjęcia Michała i Patrycji.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Na czym polega konkurs Tydzień Mody Colgate Max White One?

Co zrobić, aby wziąć udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One i wygrać jeden z luksusowych dodatków od największych projektantów?

Przesądy kiedyś i dziś, czyli jak ludowe wierzenia determinują nasze życie?

Zabobony były, są i zawsze będą – od pokoleń towarzyszą nam na każdym kroku.

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 19:05
5MR1rl noknjrfjbjav
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:32
Aa1Ma8 ddwifiiucqxz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 05:35
I bow down humbly in the presence of such geraentss.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2011 16:25
Pierwsza miłość :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2011 14:49
Pierwsza miłość
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo