Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco z serialami!
Co dziś w serialach?
27.05.2011

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5464

Eryk stara się dogonić Donnę, zanim odleci do San Francisco. Ridge uważa, że Rick powinien wrócić do Paryża.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2102

Grażyna jest dumna z syna. Opowiada Pawłowi historię z pianinem. W domu Bogny i Leszka panuje napięta atmosfera. Jakubowski jest zazdrosny, że żona idzie spotkać się z Tomkiem. Feliks trenuje na Monice "techniki stadionowe", których nauczył się na kursie dla stewardów. Michał jest zadowolony, bo dostał się na szkolenie i dzięki temu będzie mógł obejrzeć mecze na żywo. Darek prosi Czesię, aby zapisała do przedszkola wnuka znajomej Moniki. Jacek przychodzi na Sadybę i mówi prawdę o Agacie. Elżbieta twierdzi, że zięć zapomniał już o Beacie.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 446

Soszyński trafia do szpitala. Okazuje się, że ma tętniaka aorty, trzeba go szybko operować. Profesor nie chce, by Piotr był jego lekarzem. Nie chce też rozmawiać z żoną. Piotr unika wspólnych operacji z Wiki, nadal nie mogą się porozumieć. Ida przybywa do szpitala. Lena przyłapuje ją nagą z Gawryłą. Ostrzega Zosię przed Piotrem, lecz Burska kolejny raz wysłuchuje jego zwierzeń. W czasie operacji Soszyńskiego Borys próbuje pozbyć się Niny. Tretter i Sambor chcą dać Rudnickiej rekomendację. Okazuje się, że centrum szkoleniowe wybrało Borysa.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 103

Konstancja nie może doczekać się ceremonii ślubnej. Jest przejęta myślą o wspólnym życiu z Arturem. Monika angażuje się w swoje obowiązki w firmie, ale przede wszystkim chce ustalić, dlaczego Artur zdecydował się na ślub z Konstancją. Artur odbiera obrączki od jubilera. Zaczyna panikować, ale opanowuje się - nie ma wyboru.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1320

Kinga zajmuje się pobitym Arturem. Ten kolejny raz dochodzi do wniosku, że to ona jest kobietą jego życia. Para zaczyna się całować. Paulina zaznajamia Berenikę ze specyfiką pracy w redakcji. Zleca jej pierwsze zadanie. Paweł prosi Bronę o pomoc. Zamierza sam wymierzyć sprawiedliwość zamiast liczyć na to, że policja złapie Manuela. Mariusz czuje się współwinny nieszczęścia, które przytrafiło się Annie. Patryk i Emilka zamierzają pogodzić ze sobą Bartka i Ewelinę.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 60

Michał został zatrzymany przez policję pod zarzutem zabójstwa Patrycji Szostek. Anna jest załamana. Sylwia mówi Tomaszowi, że Kamil się wyprowadził. Tomasz próbuje wytłumaczyć Kamilowi, że matka ma rację i nie powinien wierzyć ojcu. Monika nie pozwola Leszkowi odwieźć się z kościoła do domu. Jest na niego zła. Anna jedzie do aresztu, by pomóc Michałowi. Prosi narzeczonego, żeby opowiedział jej o znajomości z Patrycją Szostek.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Obserwator życia, fotograf mody: Bill Cunningham

Znaki szczególne: rower i aparat. Za co kocha go Nowy Jork?

Nastoletnia matka wrzuciła noworodka do zsypu! CHŁOPIEC PRZELEŻAŁ TAM 12 GODZIN!

Łkanie malca usłyszał dozorca bloku. Gdyby nie jego szybka interwencja, noworodek nie dożyłby kolejnego dnia!

 

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2011 21:41
zgłoś do usunięcia Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2011 22:25
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innych-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2011 15:27
nie , w modzie na sukces jest tak ... jędzą 15 minut sniadanie i koncza go dopiero w nastepym odcinku xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2011 06:53
Moda na sukces, hahahahah, sobry opis;d można by oglądac co 20 odcinek tego a akcja prawie w tym samym miejscu;d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo