Co dziś w serialach?

Paweł, Monika, Weronika, Kinga... Chcesz poznać ich dalsze losy? Przeczytaj nasz serialowy przewodnik i bądź na bieżąco!
Co dziś w serialach?
23.05.2011

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5456

Wszyscy opłakują śmierć Phoebe. Ridge mówi Steffy, że jej matka zamknęła się w pokoju. Zapewnia, iż odłoży ślub z Brooke i będzie wspierał Taylor. Steffy chce ostatni raz zobaczyć siostrę. Ridge zabiera córkę do kostnicy. Razem oglądają rzeczy Phoebe, które im oddano. Stephanie pyta Ricka, jak doszło do wypadku. Brooke mówi jej, że syn jest w szoku.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2098

Rysiek wraca z Niemiec. Grażyna martwi się o męża i wysyła go do lekarza. Paweł proponuje bratu pracę w El-Medzie. Feliks wraca ze szkolenia związanego z funkcją, jaką ma pełnić podczas Euro. Opowiada Monice o kursie pierwszej pomocy. Elżbieta dowiaduje się, że Kamila jest zagrożona z trzech przedmiotów. Dziewczyna nie chce się poprawić. Ola prowadzi pierwsze warsztaty w fundacji Surmaczowej. Tłumaczy kobietom, w jaki sposób dobre lub złe emocje przenoszą się na innych. Norbert wraca z Kołobrzegu z wieścią, że matka chce zostać nad morzem.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 595

Mikiciukowie starają się ukryć ciążę Żanety przed Adelą, siostrą Janiny, która przyleciała z Ameryki. Żaneta idzie z matką na USG. Jacek chce im towarzyszyć, ale Janina stanowczo się temu sprzeciwia. Anna rozmawia z Sobisiakiem, ojcem Jacka. Samotny mężczyzna zwierza się jej, że zaczął pić po śmierci żony. Przyznaje, że nie daje sobie rady z wychowaniem syna. Beata niepokoi się, że syn poświęca dużo czasu rodzinie Pyrków. Widzi, że zaczyna go to męczyć. Laura odwiedza Beatę i Borysa. Mężczyzna spędza z nią wieczór.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 837

W "Głosie Gródka" ukazuje się artykuł o Rogowskim, a także o kryminalnej przeszłości Eweliny i Grażyny. Reporter, Kornel Bogucki, próbuje zmusić Renię oraz Marię do udzielenia wywiadu, później z ukrycia robi zdjęcia. Dorota wybacza Lewickiemu, że nie powiedział jej o dziecku. Ukochany wyznaje, że ma jeszcze dwójkę z inną kobietą. Paweł umawia się z Joanną na kolejną randkę. Opowiada bratu o nowej sympatii. Piotrek decyduje się na rozmowę z Darkiem, dziennikarzem, który okazał się adoratorem Kingi. Policja odnajduje Natalię na dworcu kolejowym.

 

na wspólnej

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 99

Artur namawia Monikę, by wróciła do pracy. Ona jednak chce się skupić na zbliżającej się walce. Gośka ma kłopot z Kubą, który zaczął ją śledzić. Mężczyzna jest zazdrosny o Zbyszka. Rafał jest przekonany, że wygrał akcje Sagowski Development. Jednak, ku jego rozczarowaniu, Zadworny postanawia wycofać się z umowy. Zamierza sprzedać akcje temu, kto za nie więcej zapłaci. Artur uważa, że Monika powinna wybaczyć matce. Jeśli tego nie zrobi, kiedyś będzie żałowała. Stan zdrowia Elżbiety jest zły.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1450

Michał dowiaduje się, że Laura jest oszustką, a on stracił wszystkie pieniądze. Boi się powiedzieć żonie, że ich plany są nieaktualne. Spotyka się z Burzyńskim i wypytuje go o Laurę. Okazuje się, że biznesmen też został oszukany. Szalej opowiada Dudkom o nowej pracy. Edyta jest z niego dumna. Roman czuje, że wyróżnia się wśród studentów i postanawia kupić nowe ubrania. W tajemnicy przed Honoratą prosi Kamila o pomoc. Marylka i koledzy z roku od razu zauważają metamorfozę Romana. Po zajęciach okazuje się, że Marylka nie ma gdzie przenocować.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1316

Paweł boi się o zdrowie Anny. Lekarz nie jest w stanie zagwarantować, że wybudzi się ona ze śpiączki. Kinga przejmuje obowiązki Pawła w barze. Skurcze Marysi okazały się fałszywym alarmem. Hubert otacza Majkę jeszcze większą opieką. Podczas rozmowy ona zaczyna odczuwać strach, że nie poradzi sobie sama z wychowaniem dziecka. Malwina i Dawid wykorzystują wyjazd Bartka, by wykraść z jego mieszkania pierścionek zaręczynowy Eweliny.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 56

Sprzątaczka znajduje zwłoki Patrycji w toalecie na dworcu. Komisarz Wilk rozpoczyna śledztwo. Policjanci odnajdują w torebce Patrycji portfel Michała. Ostatnie chwile przed ślubem Anna chce spędzić w domu rodzinnym. Irena jest zaskoczona. Kiedy Anna przebiera się w suknię ślubną, między matką i córką następuje pojednanie. Kamil wprowadza się do Kesslerów. Sylwia jest przerażona, że jej syn może zaprzyjaźnić się z Krupą. Komisarz Wilk przychodzi do szpitala, by przesłuchać Michała.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Wampiry - nieśmiertelni krwiopijcy

Wampiry na dobre zakorzeniły się we współczesnej kulturze masowej. Na czym polega ich przedziwny fenomen?

Trucizny w naszym otoczeniu: Zlokalizuj w swoim domu chemiczne strefy zagrożenia!

Paragony, antyperspiranty czy tusze do rzęs – to tylko niektóre z codzienne używanych produktów, niosących poważne zagrożenie dla zdrowia.

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2011 16:47
Chodzi mi o prawo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2011 16:47
Hej ! Mam Pytanie odnośnie rekrutacji ! Przypuśćmy, że zdam mature z następujących przedmiotów: a) j. rosyjski-85 % podstawa b) j. polski - 80 % podstawa c) hisoria 90 % postawa d) wos 85 % podstawa Myślicie, że mam szanse dostać się na dziennie studia Na Uniwersytet Warszawski, Jagielloński, Wrocławski, Adama Mickiewicza w Poznaniu lub na uniwersytet opolski ??? Z Góry dziekuje za odpowiedz !
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2011 16:07
Kocham Pierwszą Miłość! Reszta to dno .. moim zdaniem ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2011 15:32
O nie.. no co za chamstwo ta Malwina i Dawid.! wr...!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2011 15:10
Chyba tylko M jak miłość jeszcze mnie interesuje :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie