Co dziś w serialach?

Sprawdź, co wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów.
Co dziś w serialach?
20.05.2011

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5454

Jadąc na przyjęcie Ridge'a i Brooke, Rick powoduje wypadek. Jest ranny, ale stan Phoebe jest poważniejszy. Zrozpaczony chłopak biegnie po pomoc. Phoebe umiera w ramionach Ridge'a.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2097

Jasiek robi awanturę Jackowi o spotkania z Agatą. Zamiast do szkoły idzie poskarżyć się ojcu. Rafalski i Jacek przeprowadzają poważną rozmowę dotyczącą odpowiedzialności za dzieci. Elżbieta dochodzi do wniosku, że zniknięcie córki jest karą losu za to, iż kiedyś związała się z Malickim. Przerażony stanem żony Jerzy jedzie do El-Medu, by prosić Pawła o pomoc. Grażyna dowiaduje się, że Rysiek zasłabł i zabrano go do szpitala.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 445

Piotr rozstaje się z Wiki, którą obwinia o to, że Soszyński dowiedział się o swojej bezpłodności. Wiktoria z pomocą Przemka przeprowadza się do nowego hotelu lekarzy. Zosia walczy o życie pacjentki po zawale. Pomaga jej Piotr, któremu imponuje determinacja Burskiej. Okazuje się, że pacjentka poświęciła życie badaniom na rzecz rozwoju kardiochirurgii. Teraz żąda, by wszczepić jej prototyp zastawki serca, nad którym pracowała. Burska i Gawryło spędzają wspólny wieczór. Soszyński, załamany zdradą żony, nocuje u Piotra. Pojawia się tam Magda.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 98

Monika spotyka się z matką i dowiaduje się, dlaczego została oddana do domu dziecka. Rafał gra z Zadwornym w koszykówkę o jego udziały w Sagowski Development. Ryzykuje utratę pieniędzy, które zamierza uzyskać ze sprzedaży domu rodzinnego. Monika dowiaduje się od Artura, że Elżbieta leży w klinice kardiologicznej. Lekarz nie chce jej powiedzieć, co dokładnie dolega jej matce. Basia idzie na randkę z Kazikiem.

 

prosto w serce

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1315

Po szybkiej interwencji udaje się uratować Annę. Konieczne było usunięcie kuli. Stan Anny jest krytyczny. Paweł obwinia siebie o zaistniałą sytuację. Kinga i Artur starają się dodać mu otuchy. Tymczasem Marysia nie może zapomnieć o zarzutach, które usłyszała pod swoim adresem od Kingi. Żali się Hubertowi. Ten proponuje jej kolację w towarzystwie Iwony. W trakcie wieczoru Marysia zaczyna odczuwać silne skurcze. Hubert zawozi ją do szpitala.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 55

Patrycja ucieka z mieszkania Michała, ukradłszy portfel. Kamil idzie do Krupy na poważną rozmowę. Anna znajduje nieprzytomnego Michała. Narzeczony kłamie, że uderzył się o kant stołu. Marek zmienia obiekt uczuć z Alicji na Magdę. Po rozmowie z Krupą Kamil robi matce awanturę i wyprowadza się z domu. Patrycja chce uciec za granicę. Nie wie, że jest śledzona przez Piechotę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Trucizny w naszym otoczeniu: Zlokalizuj w swoim domu chemiczne strefy zagrożenia!

Paragony, antyperspiranty czy tusze do rzęs – to tylko niektóre z codzienne używanych produktów, niosących poważne zagrożenie dla zdrowia.

Grecka edycja MAM TALENT: Uczestnicy castingu zagrali na fortepianie własnymi przyrodzeniami!

Widownia wstrzymała oddech, kiedy śmiałkowie stanęli przy instrumencie i zaczęli ściągać spodnie. Zobacz VIDEO!

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2011 19:18
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2011 07:31
ROMEK ZIOM
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo