Co dziś w serialach?

Kto, z kim i dlaczego? Nie czekaj do wieczora, już teraz zajrzyj do naszego serialowego przewodnika.
Co dziś w serialach?
19.05.2011

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5452

Stephanie ma wątpliwości, czy Brooke będzie dobrą żoną. Zarzuca jej faworyzowanie syna kosztem Ridge'a. Ten chce zgody z Rickiem. Prosi go, aby był świadkiem podczas ślubu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2096

Elżbieta zwierza się Krystynie, że osoba ze zdjęcia to nie Beata. Chojnicka martwi się także o zięcia, który nie wierzy już w powrót żony. Matka Norberta oświadcza mu, iż chce zostać nad morzem na zawsze. Ola doradza chłopakowi, aby jechał do Kołobrzegu i wyjaśnił sytuację. Narasta napięcie pomiędzy Jackiem a księgową z firmy Beaty. Pracownica nie chce udostępnić pełnej dokumentacji. Jerzy wraca z Rzymu. Mimo sprzeciwu dzieci Jacek udaje się do Agaty.

TVP1, 20:25, Ojciec Mateusz, odc. 68

Przebrani za zakonnice złodzieje grasują po Sandomierzu. W trakcie napadu na antykwariat jego właściciel zostaje dotkliwe pobity. Policja nie dysponuje żadnymi śladami, które mogłyby pomóc w ujęciu sprawcy. Możejko prosi Mateusza o pomoc w rozmowach z prawdziwymi zakonnicami. Właściciel antykwariatu odzyskuje przytomność. Twierdzi, że to Wacław był napastnikiem. Zaangażowany w sprawę ksiądz wpada na trop szajki.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 594

Borys, Maria i dzieci wracają z Zakopanego. Sacewicz szybko wychodzi do pracy. Matka odwiedza go podczas dyżuru. Beata wyczuwa, że dwutygodniowy urlop z gromadką cudzych dzieci dał się synowi we znaki. Władek odkrywa, że Kajtek symuluje chorobę, by zostać jak najdłużej w Warszawie i realizować plan połączenia rodziców. Chłopiec prosi ojca, by oświadczył się Sabinie. Piotr chce, by Kaja podjęła decyzję w sprawie opieki nad Ewą. Pani Nadia ostrzega dziewczynę przed manipulacjami Walawskiego. Maria rozmawia z Hubertem o Borysie.

TVP2, 2, 20:45, Dr House, odc. 124

Dzień pracy Lisy Cuddy obfituje w dramatyczne wydarzenia. Dyrektorka szpitala Princeton Plainsboro finalizuje trudne negocjacje z towarzystwem ubezpieczeniowym. Jednocześnie musi rozwikłać sprawę malwersacji w aptece, załagodzić spory wśród personelu i przeciwstawiać się dziwacznym pomysłom House'a. Na domiar złego Rachel jest chora, a opiekunka do dziecka nie odbiera telefonu.

 

dr house

TVP2, 21:45, Instynkt, odc. 12

Rogoż bierze udział w pożegnalnym przyjęciu komisarza Matusiaka. Gdy wychodzi z imprezy, postanawia pojechać do Oster, która przebywa w leśniczówce. Na miejscu mówi byłej żonie o tym, że został poproszony o zaopiekowanie się nią po jej pobycie w szpitalu. Anna ma żal do niego, że dowiaduje się o tym z takim opóźnieniem. Nad ranem dzwoni telefon komendanta. Podwładni informują go, że Matusiak nie żyje. Pani komisarz postanawia wrócić do Warszawy. Następna noc przynosi kolejną ofiarę. Podejrzenia podają na Rogoża.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 19

Libby Sussman, głowa rodziny sponsorującej szpital, trafia do izby przyjęć. Jackie mówi Eddiemu, że musi się zastanowić, czy kontynuować ich romans. W tajemnicy przed O'Harą i Jackie Sarah Kohri zwraca się do Zoey z prośbą o pomoc.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 97

Monika ma spotkać się z matką, ale ucieka. Czarek prosi Ninę, by dała Monice list. Elżbieta napisała go do córki zaraz po jej urodzeniu. Kuba jest załamany historią z Gośką. Spędza męski wieczór z Arturem. Rafał idzie na spotkanie z kolegą z liceum, który teraz pracuje jako psychiatra.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1449

Emilka nie radzi sobie z opieką nad synkiem. Ma problemy z karmieniem. Jest zniecierpliwiona tym, że Ludwika i Tosia nieustannie ją pouczają. Eryk Kuśnierz zaprasza Ewę za miasto. Kobieta zgadza się i przygotowuje się do wycieczki. Żaneta jest zadowolona, że w życiu jej przyjaciółki pojawił się mężczyzna z pasją. Michał cieszy się z kupna działki pod Warszawą. Zaczyna już liczyć zyski i snuje plany kupna domu za miastem. Jednak gdy Brzozowski jedzie obejrzeć działkę, spotyka tam mężczyznę, który podaje się za jej właściciela.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1314

Artur prosi Franka o pomoc w odnalezieniu Bereniki. Marysia zjawia się w galerii, by porozmawiać z Iwoną. Zapewnia ją, że między nią a Hubertem niczego nie ma. Paweł i Anna zjawiają się w szpitalu, by zobaczyć Mariusza. Kilka sal obok policjant rozkuwa Manuela na prośbę pielęgniarki. Ten wykorzystuje chwilę nieuwagi i zabiera policjantowi broń. Strzela do niego. Uderza lekarza i pielęgniarkę. Kiedy wybiega na korytarz i dostrzega Krzyżanowskiego, celuje w jego kierunku. Paweł odpycha Annę, jednak ona zasłania go swoim ciałem.

dr house

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 54

Kamil dowiaduje się od Tomasza, że Ernest nękał Sylwię. Patrycja przychodzi ze zdjęciami do Huberta. On i Igor dają jej pieniądze, po czym podmieniają kopertę w jej torebce. Patrycja orientuje się, że została oszukana. Alicja czyta w gazecie artykuł o deLordzie. Jest przekonana, że to Marek. Dzwoni do niego z gratulacjami. U Kesslerów komisarz Wilk przepytuje Magdę i Marka. Patrycja przychodzi do Michała po pieniądze. Młody Ostrowski decyduje, że jej nie zapłaci.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 13

W hotelu odbywa się prezentacja leczniczych kołder. Roman, właściciel firmy, dzięki efektownemu wystąpieniu sprzedaje zwykłe kołdry po zawyżonych cenach starszym ludziom. Na prezentacji pojawia się Stanisław, oszukany przez firmę klient. Domaga się do Romana zwrotu pieniędzy. Roman nie zamierza oddać ani grosza. Artur tłumaczy się na policji z pobicia Malewicza. Natalia dzwoni do Tomka. Próbuje namówić go, żeby wycofał oskarżenia wobec Artura. Andrzej znajduje Iwonę w hotelu pod Zegrzem. Chce wytłumaczyć jej dziwne zachowanie Igora.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 13

Barbara postanawia wrócić do Warszawy. Ewa uczy Lucynę posługiwania się komputerem. Tymczasem w biurze reklamy trwają przygotowania do imprezy integracyjnej. Eliza zleca Ewie podpisanie najważniejszej umowy sponsoringowej. Bartek odwiedza Joannę i dziecko. Okazuje się, że jego żona chce wyjechać do Chicago i ma dla niego podpisane dokumenty rozwodowe. Mateusz dzwoni do Marka i informuje go, że umowa sponsoringowa jest nieaktualna, ponieważ Ewa nie przyszła na umówione spotkanie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Największe teorie spiskowe ludzkości: Kto je tworzy, kto w to wierzy?

Zdaniem niektórych Bin Laden wciąż żyje, światem rządzi tajna organizacja studencka, a wirus HIV został stworzony w laboratorium by wytępić 500 milionów ludzi, a resztę zamknąć w sztucznie zbudowanym raju...

Ta kobieta ma MONSTRUALNE piersi! Wciąż chce je powiększać! (VIDEO)

34-letnia Chelsea Charms marzy o tym, by znaleźć się w Księdze Rekordów Guinnessa.

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2011 14:36
jak to 'pierwsza miłość' sie konczy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2011 12:48
jak to Pierwsza miłość się kończy?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2011 12:38
jak to Pierwsza miłość się kończy?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2011 09:39
Pierwsza Miłość, widzę tutaj małą ingerencje ze strony reżysera Mody na Sukces...
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2011 06:42
fajnie;-)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie