Co dziś w serialach?

Bolesne rozstania, gorące uczucia, wielkie tajemnice… Zobacz, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
17.05.2011

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5448

Ashley dzwoni do Eryka i składa oficjalną rezygnację z pracy. Chce przenieść się do Genoa City i ponownie związać się z Victorem. Thorne zawiadamia Stephanie, aby nie wyprowadzała się z domu, bo nadal jest szansa, że Eryk do niej wróci. Zmusza ojca, by jeszcze raz popatrzył, co dzieje się w gabinecie Owena. Na ekranie monitora rozgrywa się scena miłosna. Eryk wpada w szał.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2094

Ola przygotowuje psychodramę dla podopiecznych Feminy. Zyta wybiera się na badania do szpitala. Jacek oświadcza Agacie, że nie może się z nią spotykać, gdyż nie chce krzywdzić jej ani dzieci. Kobieta czuje się urażona. Bolek wraz z kolegą planują otworzyć restaurację przy trasie wyjazdowej z Warszawy. Kazuń zapisuje Feliksa na szkolenie stewardów. Partner Moniki przypadkowo dowiaduje się o jej wyjedzie do Mediolanu.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 592

Kajtek prosi Władka, by pomógł mu namówić mamę na przeprowadzkę do Warszawy. Róża uważa, że syn powinien poważnie porozmawiać z chłopcem, który snuje plan połączenia rodziców. Jacek i Żaneta postanawiają uciec razem. Sobisiak dowiaduje się, że Jacek jest ojcem dziecka jednej z uczennic. Hubert i Klara wracają z Zakopanego tydzień wcześniej. Okazuje się, że chłopak nie mógł znieść zachowania Borysa. Hubert żali się Kubie. Sabina oznajmia Władkowi, że chce związać się z Mietkiem. Choroba Kajtka uniemożliwia jej wyjazd z Warszawy.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 836

Mirka choruje na grypę, a Irek otacza ją opieką. Małgosia znowu wylatuje do Rzymu. Tomek wciąż czuje słabość do Olszewskiej. Natalka dowiaduje się od koleżanek, że Ula spotyka się z Jarkiem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 95

Artur postanawia doprowadzić do spotkania Moniki z matką. Zabiera dziewczynę do hotelu, w którym mieszka Elżbieta, jednak do spotkania nie dochodzi. Feliks stara się o względy Anety. Wprowadza w życie szalone pomysły, dzięki którym zamierza zdobyć jej serce. Rafał i Robert chcą się włamać do sejfu Artura.

dr house

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1447

Daniel ma w planach spotkanie z Dorotą. Jest bardzo elegancki. Basia próbuje się dowiedzieć, dokąd jej syn się wybiera. Brzozowski udziela wymijającej odpowiedzi. Szalej szuka pracy. Edyta jest zachwycona, że postanowił zmienić dla niej swoje życie. Jerzy próbuje przemówić córce do rozsądku. Zdenerwowana Edyta stwierdza, że ojciec jest uprzedzony. Igor zaprasza Sarę do siebie. Chce dokończyć artykuł. Naczelny ostrzega córkę przed Nowakiem. Do Igora przychodzi Magda, która przeżywa rozstanie z chłopakiem.

TVN, 21:30, Dr House, odc. 14

House zajmuje się Henrym Hessemanem, pacjentem, który dostał udaru, ale nie był świadomy, że do niego doszło. Gdy Henry dostaje ataku serca i potrzebny jest przeszczep, lekarze diagnozują choroby przywiezionej do szpitala martwej kobiety, aby jej serce uratowało życie Henry'ego.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1312

Wiktoria mówi Bartkowi, że Dawid przyjechał do Wadlewa z polecenia Malwiny, która za wszelką cenę nie chce dopuścić do jego ślubu z Eweliną. Mikser znajduje w neseserze zostawionym przez Olafa jego wizytówkę. Dzwoni do niego z informacją, że jego rzeczy są do odbioru w barze. Wszyscy czekają na opinię w sprawie przeszczepu Mariusza. Lekarz informuje, że stan zdrowia chłopca poprawia się. Tymczasem do szpitala zostaje przywieziony Manuel w eskorcie policji.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 52

Podczas przyjęcia Anna zachowuje się nieufnie wobec Igora. Michał próbuje ją uspokoić. Leszek tłumaczy Klarze, że nie wiedział, iż Monika też będzie na przyjęciu. Klara proponuje mu, by zostali przyjaciółmi. Po przyjęciu Monice udaje się namówić Leszka, żeby spał w gościnnym pokoju. Ernest zabiera Kamila na wyścigi konne. Kamil wygrywa, postawiwszy pieniądze, które dostał od Adama na zapłacenie rachunków. Michał dostaje od Patrycji e-mail ze zdjęciem, które zrobił Hubert.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Triki niezbędne na egzaminie na prawo jazdy (5 ZASAD)

Zdaj go i to za pierwszym razem! Bez kombinowania i dziesiątek dodatkowych godzin spędzonych za kierownicą.

Gdyby mieli nam zapłacić za prace domowe, byłybyśmy bogaczkami! TO WYLICZONO!

Ile jest warta opieka nad dzieckiem? Przygotowywanie posiłków, sprzątanie czy podwożenie do szkoły? Warto to wreszcie wycenić!

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2011 15:34
M jak Miłość... hahhahahhaa. "Natalka, nie możemy być razem! Kocham Ulę! " "Niee! Jarek! POTNĘ SIĘ ;(" albo "-Wiesz, że jak chłopak złapie dziewczynę za bransoletkę to musi ją pocałować? -Jak to, Natalko? -Nie pytaj, działajmy". poryte.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie