Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i zobacz, co dziś wydarzy się w telenowelach!
Co dziś w serialach?
16.05.2011

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5446

Donna i Stephanie rywalizują o względy Eryka, który nie może się zdecydować na jedną z nich. Thorne postanawia pomóc ojcu podjąć decyzję. Tłumaczy Erykowi, iż kamera umieszczona w gabinecie Owena ma sprawdzić wierność Donny. Pokazuje ojcu na ekranie monitora scenę, w której Owen wyznaje miłość kobiecie. Rick proponuje Steffy posadę w zarządzie firmy. Próbuje ją pocałować, ale Steffy uderza go w twarz i wybiega z gabinetu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2093

Zosia jest zachwycona lalką od Mirona. Kapelan więzienny, który przyniósł prezent, chce spotkać się z Agnieszką. Igor proponuje Monice trzydniowy pobyt w Mediolanie, gdzie będzie negocjował ważny kontrakt. Ola spotyka się z Surmaczową w sprawie pracy w Feminie. Anna opowiada o problemach podopiecznych. Nie otrzymawszy znaleźnego za wykopanie skrzyni, Michał zmuszony jest prosić o zaliczkę.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 591

Ksawery i Kinga próbują zbagatelizować sprawę pocałunku. Iza zwierza się Blance, że podejrzewa pracodawców o romans. Nie wie, jak powinna się zachować w tej sytuacji. Kasia otrzymuje propozycję wyjazdu na tygodniową sesję do Maroka. Zastanawia się, jak rozłąka wpłynie na jej związek z Ksawerym. Janek całe dnie spędza z transparentem pod domem Joli. Ona pozostaje niewzruszona - nie potrafi wybaczyć mężowi zdrady. Pewnego dnia mężczyzna nie pojawia się pod oknem.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 835

Rogowski otrzymuje dobrą wiadomość - nie straci prawa do wykonywania zawodu. Glińska przyjeżdża do Gródka, zapowiada, że brat pozwie lekarza do sądu. Podczas spotkania z Dorotą w kawiarni Lewicki spotyka Elę, matkę jego córki, na którą przestał płacić alimenty. Michał wyznaje żonie miłość, prosi, by wyjechała razem z nim do USA. Kinga idzie do radia na rozmowę kwalifikacyjną. Odkrywa, że chłopak oferujący jej pracę w rozgłośni to wielbiciel, który zamienił jej życie w koszmar. Ula potajemnie spotyka się z Jarkiem.

m jak miłość

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 94

Artur ma dosyć przygotowań ślubnych. Jego wyobrażenia o uroczystości różnią się od oczekiwań Konstancji, która ma ekstrawaganckie pomysły. Rafał nie ma pieniędzy na spłacenie długów. Postanawia wykorzystać Konstancję, aby uwolnić się od wierzycieli. Gośka jest wściekła na Kubę. Ciotka Moniki przychodzi do Artura.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1446

Adam cieszy się z powrotu żony. Weronika jest zamyślona i rozkojarzona. Sebastian odwiedza ją niespodziewanie. Chce porozmawiać o tym, co między nimi zaszło. Tosia jedzie do szpitala. Radzi Emilce, jak zajmować się dzieckiem. Dziewczyna jest przekonana, że obowiązki matki nie sprawią jej trudności. Niestety, okazuje się, że młodej mamie brakuje pokarmu. Dorota postanawia wynająć mieszkanie, które znalazł Daniel. Młody Brzozowski proponuje pomoc w przeprowadzce. W tym samym czasie dzwoni do niego Ola i prosi o spotkanie.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1311

Bartek mówi Ewelinie, że Dawid zostaje w Wadlewie, by pomóc im w przygotowaniach do wesela. Radek ma plany, by zdać zaległe egzaminy i wrócić na studia. Kinga i Marek zostawiają dzieci pod opieką Błażeja. Grażyna przybywa mu z pomocą. Wspólnie spędzone chwile zbliżają ich do siebie. 40-letni biznesmen Olaf Łęcki zjawia się w "Barbarianie". Gdy wychodzi, zostawia spory napiwek oraz torbę, w której znajduje się dziwne pudełko. Anna wraca do domu. Kinga i Artur witają ją kwiatami. Wszyscy są pełni podziwu za to co zrobiła dla Mariusza.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 51

Igor mówi Irenie o zdjęciach Michała, które ma dla Anny. Leon został skreślony z udziału w programie telewizyjnym, prezentującym gwiazdy estrady lat 70. Teresa proponuje, żeby śpiewali razem. Monika i Leszek znów się kłócą. Kobieta uważa, że mąż zaniedbuje obowiązki. W szpitalu Michał zaprasza Klarę i Leszka na przyjęcie zaręczynowe. Wiktor Piechota grozi Patrycji. Dziewczyna musi oddać mu resztę pieniędzy. Kobieta kradnie Hubertowi aparat ze zdjęciami Michała.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nadchodzi kolejna epoka lodowcowa! Może się rozpocząć jeszcze za naszego życia!

Śnieg w maju był preludium tego, co nieuchronne. Już niedługo zima będzie trwała cały rok!

Dane użytkowników Facebooka nie są tajne! Informatycy odkryli lukę w aplikacjach

Eksperci ostrzegają przed zagrożeniem wszystkie osoby, które mają swój profil na tym portalu społecznościowym.

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2011 19:35
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2011 16:09
;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo