Co dziś w serialach?

Sprawdź, co ciekawego dziś wydarzy się w serialach!
Co dziś w serialach?
13.05.2011

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5444

Rick zaprowadza w firmie nowe porządki. Rozpoczyna wojnę z rodzeństwem, które nie zaakceptowało jego awansu. Brooke prosi Ricka, aby wyprowadził się z jej domu. Chce, by Ridge z powrotem tam zamieszkał. Rozwścieczony Rick postanawia wykorzystać Steffy, żeby wzbudzić gniew Ridge'a i poróżnić go z Brooke.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2092

Paweł żartuje sobie z żony, że stanie się bohaterką tabloidów po wydarzeniach, do których doszło na bankiecie. Vujković przeprasza Krystynę za zachowanie Sandry. Twierdzi, że młoda tłumaczka poinformowała go, iż jest w ciąży. Jacek opowiada Elżbiecie o rozmowie z lekarzem, który w Rzymie udzielał pomocy Polce. Okazuje się, że koszt transportu samolotu załatwionego przez Feliksa przewyższa jego wartość. Bolek uważa, że zamiast niego wolałby dwie armaty. Zosia dostaje paczkę od Mirona. Krystyna zostaje laureatką Nagrody Wielkiego Translatora.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 444

Piotr jest spragniony kontaktów z Tosią. Magda próbuje zdyskredytować go w oczach męża. Oskarża Gawryłę o niemoralne propozycje. Do szpitala trafiają dwaj bardzo podobni do siebie pacjenci. O mało nie dochodzi do pomyłki w operacjach. Lena i Zosia sprawdzają, czy pacjenci są spokrewnieni. Zosia dowiaduje się, że Kuba wystawił ich dom na sprzedaż. Latoszek, pod wpływem rozmowy z Burską, chce kupić dom dla siebie i dla Leny. Witek odwiedza Agatę. Paweł jest o niego zazdrosny. Zosia i Piotr zwierzają się sobie podczas wspólnego wieczoru.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 93

Mając kompromitujące zdjęcia Konstancji z Czarkiem, Rafał szantażuje ją, grożąc ich ujawnieniem. Konstancja wpada na pomysł, jak zdobyć pieniądze. Sprzedaje wywiad i sesję zdjęciową Artura Sagowskiego z rodziną miesięcznikowi "Celebryci". Mimo licznych komplikacji i niechęci Artura do tego przedsięwzięcia, przyszła para młoda i jej prawie adoptowane dzieci siadają przed obiektywem. Kuba nie może pogodzić się z faktem, że Gośka go lekceważy.

na dobre i na złe

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1310

Dawid kolejny raz odwiedza Ewelinę. Kiedy zjawia się Bartek, Dawid informuje ich, że zamierza wyjechać z Wadlewa. Od niego Bartek dowiaduje się o podjętej przez Ewelinę decyzji przesunięcia daty ślubu. Mariusz udaje się na operację przeszczepu szpiku. Mariola i Paweł odwiedzają w tym czasie szpitalną kaplicę. Hubert odwiedza Marysię. Opowiada jej o swoim życiu zawodowym i uczuciowym. Artur nie może sobie znaleźć miejsca po odejściu Bereniki. Pocieszenia szuka w rozmowie z Kingą. Ta mówi mu, że jest egoistą.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 50

Patrycja i Hubert robią Michałowi kompromitujące zdjęcia. Następnego dnia Michał budzi się i nie pamięta, co się działo. Klara ulega Leszkowi i spędza z nim upojną noc. Rano do Leszka dzwoni Monika z informacją o zatrzymaniu Marka. Mężczyzna jest zmuszony opuścić Klarę i jechać do domu. Gdy dociera na miejsce, kłóci się z żoną, która obarcza go winą za to, co zrobił Marek. Magda i Adam namawiają Teresę na wzięcie udziału w programie telewizyjnym. Andrzej informuje Annę o przyjęciu zaręczynowym, które dla niej organizuje.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Nadchodzi kolejna epoka lodowcowa! Może się rozpocząć jeszcze za naszego życia!

Śnieg w maju był preludium tego, co nieuchronne. Już niedługo zima będzie trwała cały rok!

Dane użytkowników Facebooka nie są tajne! Informatycy odkryli lukę w aplikacjach

Eksperci ostrzegają przed zagrożeniem wszystkie osoby, które mają swój profil na tym portalu społecznościowym.

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2011 17:44
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2011 15:57
oo tak prosto w serce zaczyna nudzić... kibicuję konstancji i czarkowi!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2011 15:51
Pierwsza milosc najlepsza, uwielbiam ten serial :) i wcale nie chce, zeby marysia i pawel byli znow razem, moze z hubertem jej cos wyjdzie.. A slyszalam ze anka jakis wypadek bd miala.. Poczytajcie na oficjalnej stronie serialu. Pozdro
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2011 14:28
Na dobre i na zle zaczyna się rozkręcać:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2011 13:07
PROSTO W SERCE ZACZYNA NUDZIC
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo