Co dziś w serialach?

Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów telenowel!
Co dziś w serialach?
11.05.2011

TVP, 15:50, Moda na sukces, odc. 5440

Rozgoryczony Ridge czuje się zdradzony przez Brooke. Między narzeczonymi dochodzi do sprzeczki. Nie wiedzą, że padli ofiarą manipulacji Ricka.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2090

Jerzy w pośpiechu pakuje się na wyjazd do Rzymu. Elżbieta uważa, że pomysł jest szalony i próbuje powstrzymać męża. Kamila wręcza mu ulotki w języku włoskim ze zdjęciem Beaty. Chojnicki wyjeżdża. Zazdrosny o Rutkę Feliks jest przekonany, że Monika obiecała coś Igorowi w zamian za rekomendację na Euro. Zyta nalega, aby Michał postarał się o znaleźne za odszukanie skarbu. Okazuje się jednak, że może liczyć najwyżej na dyplom. Zyta prosi ojca o interwencję. Pułkownik jest oburzony, że uczciwość zięcia nie została nagrodzona.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 589

Ksawery ma nadzieję, że rodzice znowu będą razem. Lecz Waldemar cały czas myśli o Klaudii. Próbuje skontaktować się z dziewczyną. Alina przychodzi w odwiedziny do Waldemara. Klaudia dzwoni do Rybińskiego. Piotr namawia Martę, by zatrudniła inną opiekunkę dla Ewy. Walawskiej robi się żal pani Helenki, która podczas kradzieży straciła oszczędności. Komisarz odwiedza Walawskich. Informuje ich, że Karolina została zatrzymana na obserwacji w szpitalu psychiatrycznym.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 21

Bycie rodzicem doskonałym wymaga dużo wysiłku i poświęceń. Należy opiekować się dziećmi, gdy potrzebna jest interwencja lekarska. Trzeba objaśniać potomkom, jakie zasady obowiązują we współczesnym świecie, zdominowanym przez marketing. Wypada dbać o rozwój intelektualny pociech i inwestować w pomoce naukowe. Powinno się prowadzić szczere rozmowy i dbać o tężyznę fizyczną, bo bycie perfekcyjnym rodzicem wymaga dobrej kondycji.

rodzinka.pl

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 91

Artur i Monika rozstają się, ale zastanawiają się, czy podjęli słuszne decyzje. Monika wciąż jest niezdecydowana, czy wyjechać do Las Vegas. Rafał, widząc wzmożone przygotowania Konstancji do ślubu z Arturem, postanawia ją kontrolować. W tym celu zamierza zbliżyć się do Lala, by mieć Konstancję na oku. Stawka rośnie, kiedy okazuje się, że Rafał musi szybko spłacić zaciągnięty dług.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1444

Kinga kolejny raz zastaje Sebastiana w mieszkaniu Weroniki. Daje przyjaciółce do zrozumienia, że za troskliwością Petrusa może kryć się coś więcej. Ludwika informuje Rafała, że wybiera się z Henrykiem na łódki. Rafał uważa, że wyprawa jest niebezpieczna. Agnieszka uświadamia Rafałowi, że powtarza błędy swojej matki. Uważa, że powinien dać Ludwice prawo do własnego życia. W drodze do miasta Agnieszka i Emilka ulegają wypadkowi. Edyta mówi ojcu, że kocha Szaleja i ma zamiar wyprowadzić się razem z nim.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1308

Mariola zjawia się w mieszkaniu Pawła. Robi synom awanturę z powodu nieodpowiedzialnego zachowania. Mariusz spędza dzień w towarzystwie Anny. Pomimo upojnej nocy z Izabelą, Artur nie może zapomnieć o Berenice. Ewelina obawia się, czy Bartek da sobie radę podczas pierwszego tańca na weselu. Aby poznać jego umiejętności, Emilka postanawia zorganizować potańcówkę. W trakcie zabawy Bartek znika. Iwona staje się zazdrosna o Huberta i o to, z jaką troską opiekuje się on Marysią.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 48

Patrycji nie udaje się uwieść Michała. Hubert postanawia opracować nowy plan. Dowiaduje się, że Anna musi wyjechać na dwa dni z Sopotu, a Michał będzie w nocy sam w domu. Leszek próbuje się odnaleźć, mieszkając samotnie w domu pani Grad. Marek i Magda robią na miejskich autobusach graffiti na cześć Alicji. Marek zostaje złapany przez policję. Teresa szykuje się do występu z zespołem Tolka Surówki. Gdy do restauracji przychodzi Leszek, Teresa i Adam zapraszają go na występ i proszą, żeby przywiózł Klarę ze szpitala.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

HANDEL PANNAMI NA WYDANIU: W Bułgarii żonę można sobie kupić! (Foto

Wartość kobiety waha się od 7,5 do 11,3 tys. dolarów. Ostateczna cena zależy od jej wyglądu.

3-letni Olivier Jebson nie czuje bólu (Przegryzł wargę na pół i tego nie zauważył)

Dziecko w każdej chwili może zrobić sobie krzywdę i to zupełnie nieświadomie...

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2011 19:31
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.05.2011 14:51
a mnie wkurza majka ostatnio sie jakas glupia zrobila w tym serialu oczywiscie.... sama odeszla od pawla a glupia do lozka mu wskoczyla.... nie lubie kingi i majki ale anie i berenike lubie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2011 10:50
Mam nadzieje ze sie dowie, bo ta pindzia coo jest z nim to mnie wkurza;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2011 10:25
Paweł dowie się w końcu o ciąży Majki czy nie ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2011 09:14
Moda na sukces...? Ktoś to w ogóle ogląda? :/
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo