Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego telewizyjnego przewodnika.
Co dziś w serialach?
06.05.2011

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5434

Eryk proponuje Donnie i Stephanie wspólne mieszkanie, gdyż nie jest w stanie wybrać jednej z nich. Brooke musi podjąć decyzję, czy stanąć po stronie syna, czy Ridge'a.

TVP1, 15:15, Klan, odc. 2087

Michał kupuje gazetę z artykułem o wykopanym skarbie. Dumna Zyta czyta "Brukową" i szybko przelicza, ile pieniędzy dostaną w ramach znaleźnego. W firmie Antek i Renata czekają na Jerzego. Według nich pieniądze należą się spółce, gdyż koparka jest jej własnością. Postawa wspólników oburza Jerzego. Marek wypytuje Agnieszkę o małżeństwo Boreckich. Jagoda przychodzi do Czesi z koleją osobą chętną do skorzystania z usług przedszkola. Jacek znajduje e-maile od Agaty. Jasiek przysiada do komputera i przypadkowo czyta wiadomości.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 443

Do szpitala trafia dziewczyna z dłonią przybitą nożem do deski. Ona i jej brat Dominik są artystami cyrkowymi. Dominik również zostaje pacjentem w Leśnej Górze. Konica ma żal o to, że młodsi stażem lekarze dostali się na kurs, o którym marzył. Podczas zwiedzania Lublina Wiki i Przemek ratują życie ulicznemu mimowi. Na kursie Wiktoria robi wszystko, by Przemek zaliczył zajęcia z najlepszym wynikiem. Piotr odwozi Zosię i Amelkę do domu. Dobrze bawi się w ich towarzystwie.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 88

Sagowski Development jest spółką akcyjną zagrożoną tzw. wrogim przejęciem. 40% akcji firmy wykupił Sebastian Zadworny, 60% nadal jest w rękach Sagowskich. Aby Zadworny nie przejął pakietu większościowego, rodzina musi być jednomyślna. Artur jest w coraz trudniejszej sytuacji, a Zadworny przy pomocy Drozda usiłuje wykupić brakujące mu udziały od Wiki. Monika, przy niewielkiej pomocy Anety, znajduje genialne rozwiązanie.

latoszek

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1305

Grażyna próbuje dogadać się z córką. Ta nadal się na nią gniewa za to, że nie udzieliła jej pomocy, kiedy o nią poprosiła. Wekslerowa prosi Błażeja, by zorientował się, czy u Sabiny wszystko jest w porządku. Ewelinę dręczą wyrzuty sumienia, że zbyt gwałtownie zareagowała, kiedy poznała prawdę dotyczącą przeszłości Bartka. Postanawia mu to wynagrodzić. Wieczorem czeka na niego z romantyczną niespodzianką. Renata odbiera z sądu dokumenty potwierdzające rozdzielność majątkową jej i Henryka.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 45

Igor, Hubert i Patrycja układają plan mający zdyskredytować Michała w oczach Anny. Grabowski zleca Ewie organizację promocji nowych napojów. Ewa jest zaskoczona propozycją. Wreszcie czuje się doceniona przez Igora. Rodzice cieszą się razem z nią. Adam szykuje się do występu z zespołem Tolka Surówki. Nie udaje mu się przekonać Teresy do śpiewania. Postanawia wykorzystać jej zazdrość, by zgodziła się zaśpiewać następnym razem. Anna poznaje w szpitalu Patrycję. Dowiaduje się, że to była dziewczyna Michała.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Facebook to największe w historii narzędzie szpiegowskie!

Portale społecznościowe to największe i najbardziej szczegółowe bazy danych o ludziach i ich kontaktach towarzyskich. Strach ich używać!

Ogromne kolczyki na twarzy, wszczepiane pod skórę przedmioty… ZOBACZ, JAK MOŻNA SIĘ SKUTECZNIE OSZPECIĆ!

Prezentujemy galerię dla osób o mocnych nerwach!

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2011 11:13
no Latoszek, fajne ciacho :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2011 00:25
Latoszek.. boże jaki on jest cudowny. ;P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo