Co dziś w serialach?

Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów telenowel.
Co dziś w serialach?
05.05.2011

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5432

Steffy pyta ojca, czy brakuje mu prawdziwej rodziny. Razem z Thomasem grają w tenisa. Brooke rozmawia z Rickiem o jego powrocie do zdrowia. Uważa, że jeśli syn bardziej się postara, szybciej stanie na nogi. Katie dowiaduje się o wyprowadzce Ridge'a od Brooke. Obawia się konsekwencji.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2086

Monika wspomina niespodziankę, jaką Feliks dla niej zrobił. W restauracji Gabriela spodziewa się wspólniczki w złym humorze, a tymczasem Monika przyjeżdża w szampańskim nastroju. Niebawem zjawia się Igor. Stasia i Jeremiasz wracają z Rzymu. Starsza pani opowiada, że mąż zgubił się w tłumie. Cała pielgrzymka modliła się o odnalezienie Beaty. Marek przynosi Jackowi potrzebne dokumenty. Borecki wyznaje mu, że kilka dni wcześniej przespał się z inną kobietą. Podczas prac budowlanych ekipa Michała odkopuje starą skrzynię z monetami i biżuterią.

TVP1, 20:05, Ojciec Mateusz, odc. 66

Właściciel sklepu jubilerskiego śmiertelnie postrzelił włamywacza, ale policjanci mają wątpliwości. Nocul zostaje wyznaczony do przeanalizowania przeszłości jubilera. Eksperci do spraw balistyki wykluczają wersję samoobrony. Nie można jednak jednoznacznie udowodnić jubilerowi winy. Mający kłopoty małżeńskie Nocul nie radzi sobie ze sprawą. Mateusz włącza się w rozwiązywanie zagadki i terapię małżeńską.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 586

Marta jest zaniepokojona, że Ewunia przynosi do domu zabawki i słodycze. Uważa, że Helenka nie daje sobie rady z opieką nad małą. Sara idzie z Basią i Jolą na badanie USG. Po powrocie do domu oznajmia Basi, że postanowiła wyjechać do mamy na Jamajkę. Kasia podstępem doprowadza do spotkania Aliny z Waldemarem. Chce, by tych dwoje wyjaśniło sobie niedomówienia. Spotkanie kończy się awanturą. Ksawery ma pretensje do dziewczyny. Rozzłoszczony wychodzi z domu, umawia się na kolację z Kingą. W trakcie spaceru z Helenką Ewunia zostaje porwana.

TVP2, 2, 20:45, Dr House, odc. 122

Młoda i atrakcyjna bizneswoman trafia do szpitala z powodu bólu uszu. House, zaintrygowany tym, że kobieta ma brzydkiego i niezbyt majętnego męża, postanawia się nią zająć. Lekarze są oczarowani Valerie, stają w jej obronie, gdy kolega z pracy oskarża ją o intrygę. Trzynaście (Trzynastka) nie wierzy pięknej pacjentce. W ramach psychoterapii House napisał do kolegi ze studiów list z przeprosinami za psikus sprzed lat. Mężczyzna koniecznie chce się z nim spotkać.

 

 

szpilki na giewoncie

TVP2, 21:45, Instynkt, odc. 10

Ola atakuje Oster, obwiniając ją o śmierć psa i wszystkie zdarzenia, które stały się ostatnio jej udziałem. Funkcjonariusze nie odnajdują śladów napastników oprócz kamery zainstalowanej w mieszkaniu policjantki. Tarkowski zostaje wezwany do rezydencji finansisty Ryszarda Sobeckiego. Policję wezwała siostra żony gospodarza. W domu było pełno krwi. Sobecki prawdopodobnie wyjechał w delegację, ale nikt nie wie, gdzie jest jego żona. Oster po raz kolejny prosi o spotkanie z Kulawym. Wobec braku pomocy ze strony Rogoża postanawia odejść z policji.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 17

By zapobiec dalszym kradzieżom leków, Akalitus stawia ochroniarza przy Pill-O-Matiksie. Zoey znajduje nierejestrowaną broń przy nieprzytomnym robotniku. Do szpitala trafia staruszka zaniedbywana przez pracownicę społeczną, która powinna się nią opiekować przez całą dobę. Zoey ujawnia przypuszczenie, kto może być ojcem jej dziecka. O'Hara unika Sama. Coop zostaje twarzą kampanii promocyjnej szpitala. Jackie jest wściekła na męża, że bez niej poszedł na "Alicję w Krainie czarów".

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 87

Artur i Monika wracają ze spotkania z ciotką. Monika jest bardzo zasmucona, ponieważ nie uzyskała zbyt wielu informacji o matce. Marcin Drozd próbuje dotrzeć do Wiki, posiadaczki kluczowego pakietu akcji Sagowski Development. Konstancja dowiaduje się o wspólnym wyjeździe Moniki i Artura. Knuje zemstę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1441

Skręcona noga wciąż boli Weronikę. Kinga przynosi przyjaciółce zakupy i obiecuje, że później ją odwiedzi. W międzyczasie przychodzi Sebastian, by jej ugotować obiad. Marta próbuje spokojnie porozmawiać z synem Janusza o zaistniałym incydencie. Radzi się też Zuzy, jak rozmawiać z chłopakiem. Wkrótce Patryk dzwoni, zapowiadając, że zamierza spędzić noc poza domem. Podczas zebrania redakcyjnego okazuje się, że Igor i Sara wybrali ten sam temat artykułu. Igor natychmiast ustępuje. Niemniej Sara chciałaby zbierać materiały wspólnie z Igorem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1304

Kinga przekazuje Marysi złe wiadomości na temat przesunięcia daty przeszczepu szpiku. Hubert wypytuje Marysię o Pawła i ich przeszłość. Chciałby zrozumieć, dlaczego były mąż pozwolił jej odejść. W towarzystwie Eweliny Emilka i Śmiałek wspominają o pierwszym ślubie Bartka, który wziął ze Stefani, kiedy ta była w sekcie. Ewelina robi narzeczonemu wyrzuty, psując jego romantyczną niespodziankę. Mikser decyduje się powiedzieć Sabinie prawdę na temat Radka. Sabina postanawia użyć wszelkich sposobów, by wyciągnąć go z więzienia.

 

szpilki na giewoncie

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 44

Andrzej dowiaduje się o przebraniu Ewy, wizycie domniemanej Laury u notariusza, zawartej umowie i oszustwie, którego dopuścili się jego bliscy. Alicja przekazuje Igorowi, że w szpitalu jest pielęgniarka, która tak jak on nienawidzi Michała. Hubert kontaktuje się z Patrycją, która chętnie spotka się z Igorem, by zdradzić szczegóły związku z Michałem. Klara mówi Ewie, że Teresa ma zamiar zaśpiewać podczas dancingu. Ewa jest przekonana, że matka się ośmieszy. Teresa informuje Adama, że nie wystąpi.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 11

Borys, Jaga i Witek udają przed ciotką z Ameryki szczęśliwą rodzinę, licząc na jej pieniądze. Tymczasem okazuje się, że ktoś zdemolował samochód Natalii. Większość dnia Natalia spędza poza hotelem, zgłaszając sprawę policji i ubezpieczycielowi. Michał nie może znaleźć sobie miejsca w domu. Przychodzi do hotelu pożegnać się z pracownikami. Dowiaduje się od Iwony, że Anka zażądała od Natalii 50 tys. złotych zadośćuczynienia. Natalia znajduje w gabinecie kwiaty i groźbę, że Tomek popełni samobójstwo, jeśli ona do niego nie wróci.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 11

Ewa zwierza się Arturowi, że jest zmęczona sytuacją Bartka, Joanny i dziecka. Jasiek decyduje się na zamieszkanie z Zosią. Ewa wybiera się do szkółki narciarskiej, aby załatwić stok na imprezę integracyjną. Dowiaduje się, że siostra Jakuba jest zarządza wyciągiem narciarskim. Ewa postanawia pójść z Jakubem na kawę, licząc, że pomoże jej to w załatwieniu stoku. Igor spotyka się z Elizą. Chce się dowiedzieć, co ona myśli o ich związku. Ewa zamierza wyprowadzić się od Anieli. Wieczorem przyjaciele udają się na kulig. Ewa przychodzi z Jakubem.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Ogromne kolczyki na twarzy, wszczepiane pod skórę przedmioty… ZOBACZ, JAK MOŻNA SIĘ SKUTECZNIE OSZPECIĆ!

Prezentujemy galerię dla osób o mocnych nerwach!

Randy Atwood: Jego rysunki wyglądają jak zdjęcia! LEPSZY NIŻ FOTOGRAF?

Ten niesamowity artysta potrafi namalować wszystko – od portretów ludzi po budynki i wzory tatuaży. Każdy jego rysunek wygląda jak prawdziwa fotografia.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2011 19:49
Ha ! Wy wszyscy to żal.pl.com.@/debillki :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2011 15:35
mój ukochany serial :) dr house
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo