Co dziś w serialach?

Sprawdź, co dzisiaj czeka bohaterów Twoich ulubionych seriali.
Co dziś w serialach?
04.05.2011

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5430

Podczas badania lekarskiego okazuje się, że Rick odzyskuje czucie w nogach. Nick i Katie opiekują się Jackiem, aby odciążyć Ridge'a i Brooke. Steffy i Thomas odwiedzają Taylor. Zjawia się również Stephanie. Taylor wyznaje, że chciałaby odzyskać Ridge'a i zjednoczyć rodzinę. Rick mówi Brooke, iż nie wyobraża sobie mieszkać pod jednym dachem z Ridgem.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2085

Jasiek i Małgosia opowiadają Jackowi o atrakcjach w Topolinie. Przyznają, że miło spędzili weekend. Agata nie może przestać myśleć o Boreckim. Monika jest zła na Feliksa o jego zazdrość. W restauracji wszyscy składają życzenia imieninowe szefowej, a kucharz serwuje tort. Chojniccy zjawiają się z kwiatami. Antek denerwuje się, że Jerzego nie interesuje praca. Kamila pomaga Błażejowi przygotować się do kolokwium z anatomii. Zaskoczona Surmaczowa widzi, że chłopak uczy się nazw mięśni na ciele przyjaciółki. Feliks przygotowuje kolację dla Moniki.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 585

Nocne śpiewy i tańce Sary irytują Basię, która jest zazdrosna o dobre relacje dziewczyny i Jolki. Adam odwołuje przyjazd do Polski. Sara wybiega z domu i przepada bez wieści. Basia i Zenek rozpoczynają poszukiwania. Nadchodzi dzień rozwodu Łukasza i Celiny. Natalia nie wierzy w to, że ukochany się rozwiedzie. Przed wyjściem Halickiego do sądu robi mu wymówki. Borys informuje Marię, że rozstał się z Laurą. Ponawia ofertę. Maria nie rozumie, dlaczego Borys poświęca się dla jej rodziny.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 19

Idzie jesień. Niektórych dopada depresja. Nie ma chętnych do grabienia liści, ale dzięki taktyce Natalii podwórko zostanie posprzątane. Tomek nie chce chodzić w starej kurtce. Kuba nie lubi nosić ubrań po kuzynie. Kacperek zawsze dostaje rzeczy po braciach. Podczas kolacji chłopcu poprawia się humor, gdy okazuje się, że bardzo mu smakują ostrygi.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 86

Monika zjawia się w miejscu, gdzie, jak sądzi, mieszka jej matka. Niestety, nie zastaje jej w domu. Tymczasem Rafał i Robert usiłują wykupić akcje Sagowski Development. Marcin Drozd wraz z Zadwornym inwigilują firmę Artura. Szukają sposobu, by go pogrążyć. Monika obawia się spotkania z matką - nie widziała jej tyle lat. Ciotka próbuje ją przekonać, że to słuszna decyzja.

prosto w serce

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1440

Michał ma ostatnią szansę, żeby wycofać się z pułapki zastawionej przez Laurę i jej wspólników. Janusz żegna się z Martą przed wylotem z kraju. Ma wyrzuty sumienia, że zostawia ją samą z dwójką dzieci. Marta zapewnia, że da sobie radę. Wkrótce okazuje się, jak bardzo się myli. Patryk długo nie wraca ze szkoły i nie odbiera telefonu. Renata i Sławek oddalają się od siebie. Kraszewska wyjeżdża do Wrocławia. Dziedzic podejmuje decyzję o wyjeździe do Niemiec. Tam, dzięki pomocy Marzeny i Ralfa, będzie mógł poddać się operacji.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1303

Ewelina i Dawid wybierają się do Wrocławia z zamiarem wybrania sukni ślubnej. Zazdrosny Bartek prosi panią Celinę, aby pojechała z nimi. Dawid wypytuje Ewelinę brak pierścionka zaręczynowego. Miedzianowski odbiera przesyłkę, w której znajduje się przekazywany od pokoleń pierścionek. Wyniki Mariusza nie są zadowalające. Ze względu na zły stan zdrowia chłopca zabieg przeszczepu zostaje odwołany. Henryk oznajmia Grzegorzowi, że jest gotowy się rozwieść. Artur prosi Berenikę, by do niego wróciła.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 43

Ewa podtrzymuje decyzję zrzeczenia się praw do majątku, tłumacząc to filozofią buddyjską. Notariusz jest podejrzliwy, ale daje jej do podpisania odpowiednie dokumenty. Do Andrzeja przychodzi zarządca kamienicy, która należała do Olgi. Szuka Igora, od którego oczekuje informacji w sprawie sprzedania budynku. Andrzej dzwoni do notariusza Ślaska i od niego dowiaduje się o wizycie Laury i podpisaniu dokumentów. Marek radzi Monice, by zastanowiła się nad małżeństwem. Monika prosi Wiktora o kilka dni urlopu dla Leszka.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kobiety to drogowe egoistki: Za kierownicą przeistaczamy się w zołzy!

Zdaniem naukowców przedstawicielki płci pięknej i właściciele drogich samochodów nie lubią przepuszczać innych aut na drodze.

Najdziwniejsze pamiątki związane ze ślubem Kate i Williama: Tipsy, lodówka, sztuczny pierścionek

Jeśli marzy Ci się lalka Mini Kate, koniecznie poproś swoich londyńskich znajomych o zrobienie zakupów na ostatnią chwilę.

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2011 19:42
ej a skąd wy to wszystko wiecie hm ??
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2011 11:50
Jakim postrzale? Artur to idiota
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2011 11:39
a ktoś wie czy anka z pierwszej miłości zginie po postrzale czy nie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2011 11:34
I ja też oglądam modę na sukces!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.05.2011 11:25
Ja oglądam mode na sukces! Ja!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie