Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i bądź na bieżąco ze swoimi ulubionymi serialami!
Co dziś w serialach?
02.05.2011

TVP1, 15:15, Klan, odc. 2083

Jasiek pyta Jacka, czy mama zostawiła dla niego ojca. Zaskoczony Borecki wykręca się od odpowiedzi. W końcu wyznaje chłopakowi, że nie chce o tym rozmawiać. Chojniccy zabierają Jasia i Małgosię do Topolina. Koziełło próbuje zdjąć sprzed domu flagę papieską. Oburzona Anna ma żal do męża, że nie sprawdza się w roli patrioty. Sama chce wywiesić jeszcze jedną flagę - narodową. Czesia i Anulka odwiedzają Grażynkę. Obie kobiety zastanawiają się, jak mężowie radzą sobie za granicą. Agata i Jacek spacerują po Łazienkach.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 583

Magdzie jest przykro, że Tomek nie zdobył się na deklarację dotyczącą ich związku. Chłopak zostaje wezwany na akcję na Tarchominie. Po kilku godzinach do Magdy dociera informacja, że w strzelaninie został ranny policjant. Kostek odkrywa, że Wanda ukryła wezwanie na rozprawę rozwodową. Rafał przygotowuje Izę na to, że niedługo się wyprowadzi. Kobieta nie wierzy, że mąż mówi prawdę. Ksiądz Antoni zarzuca Gordonowi, że manipuluje żoną. Iza odwiedza Danutę, pyta sąsiadkę, czy Rafał zwierzał się jej z małżeńskich problemów.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 831

Wielbiciel przesyła Zduńskiej świąteczny prezent - rózgę. Kinga oskarża Mirkę o sprowokowanie dziwnego zachowania mężczyzny. Kwiatkowska obiecuje, że wyjaśni sprawę. Kinga idzie na rozmowę o pracę, która kończy się kłótnią, ponieważ szef firmy proponuje Zduńskiej spotkanie. Piotrek robi żonie niespodziankę. Igor zjawia się w Oazie, żąda od Nataszy, by spędziła z nim kilka dni. Dziewczyna odmawia, opowiada o wszystkim Kubie. Mostowiakowie jadą do Gródka, by wybrać nowe meble. Lucjan gubi w sklepie pieniądze. Ula spotyka się z Jarkiem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 85

Monika zdobywa adres kobiety, która jej poszukiwała, zamieszczając ogłoszenie. Rafał i Robert układają plan, który pozwoli im przejąć firmę Sagowski Development. Konstancja próbuje zakończyć romans z Czarkiem. Artur dowiaduje się, że Monika jest wychowanką domu dziecka i wyjeżdża, by odszukać matkę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1438

Brzozowski jest coraz bliższy sfinalizowania interesu będącego wielką mistyfikacją. Laura aranżuje spotkanie Michała z właścicielem pola pod Warszawą, który tak naprawdę jest wynajętym aktorem. Roztoccy wybierają się do Disneylandu w Paryżu. Niestety, podczas zabawy z córką Weronika skręca sobie nogę. Zuza wypytuje Kamila o wolontariat na kardiochirurgii. Kamil mówi jej, że Ostrowskiego widuje rzadko. Sytuacja zmienia się, kiedy podczas obchodu Ostrowski pyta Kamila, któremu pacjentowi jego zdaniem należy przeszczepić serce.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1301

Mariusz jest wdzięczny Annie, że ofiaruje mu ona szpik. Kinga nie wierzy w bezinteresowną pomoc z jej strony. Uważa, że w ten sposób będzie mogła szantażować Pawła i grać na jego uczuciach. Podejrzenia Bereniki potwierdzają się. Kobieta przyłapuje męża na zdradzie. Zdobywa się na szczerą rozmowę z Arturem, podczas której ten wypiera się romansu. Przygotowana na taką ewentualność Berenika oznajmia, że odchodzi. Grzegorz traci zapał, by pozbyć się Henryka z życia Renaty. Marek podsuwa mu pomysł, w realizacji którego ma pomóc Turczyk.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 41

Igor jest zadowolony z pracy wizażysty. Ewa niepewnie czuje się w nowej postaci. Ernest obserwuje Kamila w restauracji. Wdaje się z nim w miłą rozmowę. Wychodząc, zostawia wizytówkę. Paweł Nosal przychodzi do restauracji i żąda pieniędzy od Kamila. Chłopak jest przerażony, że może stracić samochód. Prosi Sylwię o pomoc, ale ta odmawia. Wiktor przychodzi w odwiedziny do Pruskich. Monika jest zła, że Michał poprosił Leszka, by razem z Klarą Kessler byli świadkami na jego ślubie. Jest zazdrosna o męża. Między małżonkami dochodzi do awantury.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Co myśli facet, gdy mówi "KOCHAM CIĘ"?

Okazuje się, że kobiety i mężczyźni zupełnie inaczej rozumieją słowa "kocham cię".

Uwaga, kobiety urodzone WIOSNĄ! Macie większą skłonność do ANOREKSJI!

Pora roku, w której przychodzimy na świat może zdecydować o tym, czy zachorujemy na różne zaburzenia psychiczne.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:29
DXw75R yptmhyqsvyil
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 12:29
gjsRIj zgxlhprrbiec
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 03:07
That's going to make tnhigs a lot easier from here on out.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2011 21:46
założe się , że te wszystkie komentarze pisała jedna i ta sama osoba .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.05.2011 18:06
nudzi wam się??
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo