Co dziś w serialach?

Sprawdź, co dziś wydarzy się w „Pierwszej miłości”, „Barwach szczęścia” i pozostałych serialach!
Co dziś w serialach?
28.04.2011

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5426

Donna niepokoi się o przebieg spotkania Stephanie i Eryka z Pam. Owen ją uspokaja. Kiedy udaje się jej dodzwonić do Eryka, ten mówi, że Pam zemdlała i Stephanie jest z nią w szpitalu. Bridget informuje Ricka o jego stanie zdrowia. Podczas rozmowy z Ridgem Rick zarzuca mu, że celowo zrobił mu krzywdę. Doktor Simons robi Rickowi badanie neurologiczne. Okazuje się, że mężczyzna ma sparaliżowane nogi.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2081

Grażyna uważa, że wyjazd Ryśka do Niemiec nie jest dobrym pomysłem. On namawia Mariusza, aby pojechał razem z nim. Kolega wyznaje, że w czerwcu bierze ślub z Joasią. Prosi, aby Rysiek i Grażynka zostali ich świadkami, a później chrzestnymi dziecka. Do Polski przyjeżdża Marczenko, specjalista od marketingu, który przygotowywał dla Beaty wejście firmy na rynek ukraiński. Leszek uważa, że należy dokończyć projekt. Paweł opowiada żonie o wizycie na Sadybie i o stanie psychicznym Chojnickich. Agata dzwoni do Jacka z zaproszeniem do teatru.

TVP1, 20:05, Ojciec Mateusz, odc. 65

Możejko prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa. Wpada na trop nielegalnego kasyna prowadzonego w zabytkowym pałacu. Inspektor pojawia się tam incognito, ale zostaje zdemaskowany przez zwiedzającą zamek Natalię. Przestępcy uprowadzają Możejkę i Natalię. Chcąc się ich pozbyć, planują sfingowanie wypadku samochodowego. Zniknięcie Możejki niepokoi policję. Mateusz prowadzi równoległe śledztwo.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 582

Borys dowiaduje się, że Marii nie stać na wysłanie wszystkich dzieci na ferie. Mówi jej, że mogą pojechać razem z nim i Laurą do Zakopanego. Laura jest wściekła. Składa Marii wizytę, pyta, czy szykuje ona Borysa na następcę Romana. Stefan i Oksana idą do urzędu stanu cywilnego, aby zarezerwować termin ślubu. Okazuje się, że kobieta musi przedłożyć dokumenty, które zostały na Ukrainie. Krystyna jest niezadowolona, że Kaja opiekuje się Nadią. Składa przyjaciółce wizytę. Próbuje ją namówić, by skorzystała z usług wykwalifikowanej pielęgniarki.

TVP2, 2, 20:45, Dr House, odc. 121

Handlarz narkotyków, Eddie, przywozi do szpitala wspólnika, Mickeya, który stracił przytomność podczas dokonywania transakcji. Zespół House'a podejrzewa zatrucie. Dilerzy nie chcą wyznać, jaką prowadzą działalność, a tym bardziej gdzie przechowują towar. Lekarze muszą się uciec do policyjnych metod śledczych. Chase, Trzynastka i Taub postanawiają spłatać figla Foremanowi. House i Wilson zabiegają o względy sympatycznej sąsiadki, choć ona nie traktuje poważnie ich zalotów.

TVP2, 21:45, Instynkt, odc. 9

W mieszkaniu znaleziono ciało komentatora sportowego Adama Chojeckiego. Porażony prądem mężczyzna leżał nagi w wannie. Po przybyciu policjantów na miejscu zdarzenia była kochanka ofiary, która znalazła zwłoki. Funkcjonariusze docierają do kolejnych narzeczonych Chojeckiego. Technicy znajdują odciski palców osoby o małych dłoniach. Oster zostaje w zaplombowanym lokalu. W nocy ktoś wchodzi do mieszkania. Ola kontynuuje śledztwo - wykrada ze szpitala akta pani komisarz. Gdy dociera do domu, zostaje zaatakowana.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 16

Jackie odwiedza Eddiego w aptece. Urządza mu awanturę o to, że przyszedł do jej domu. W złości proponuje Kevinowi romantyczny wieczór bez dzieci. Z powodu spóźnienia O'Hary Zoey samodzielnie ratuje życie chłopcu z zatrzymaniem oddechu i krążenia. Po przyjściu do pracy Jackie zajmuje się pacjentem z chorobą nowotworową, który bardzo źle znosi przyjmowane leki. W obecności Coopa pielęgniarka sugeruje mężczyźnie, by przykre objawy zwalczał marihuaną.

dr house

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 83

Nina nie zamierza przekazać Monice wiadomości, że rodzina jej szuka. Tymczasem w firmie powstaje zamieszanie, w którym Milewska bierze udział. Aneta postanawia odejść z Sagowski Development. Chce założyć własną firmę do spółki z Żonkilem. W prezencie dla Anety Wiki kręci pożegnalny film z udziałem pracowników.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1437

Marzena przekonuje Sławka, by poddał się operacji w Niemczech. Zapewnia, że otoczy go opieką. Iza wyrzuca Jerzemu, że obiecał rozwiązać problem przedłużającego się pobytu Szaleja. Skruszony Jerzy podejmuje próbę delikatnej rozmowy z przyjacielem. Szalej w zawiły sposób tłumaczy Dudkowi, dlaczego nie może teraz wyjechać i zostawić Edyty. Patryk ma już dość Ksawerego, który ciągle mu przeszkadza. Janusz stara się załagodzić konflikt, ale Marta widzi, że przeprosiny zostały na Patryku wymuszone. Nagły wyjazd Janusza pogarsza atmosferę w domu.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1299

Berenika zaczyna domyślać się, co łączy jej męża z Izabelą. Zleca Frankowi, by śledził Artura. Radek kolejny raz zjawia się o poranku z dostawą świeżego pieczywa dla Sabiny. Adoruje ją, prawiąc jej komplementy. Dragon również wraca do Wrocławia. Nie zamierza odpuścić Radkowi, a sprawę z Sabiną chce doprowadzić do końca. Spanikowany Radek prosi Miksera o pomoc. Krzysiek demoluje śmietniki przed sklepem Łazankowej. Kiedy brat Tomasz chce porozmawiać z chłopcem, zauważa, że ten ma podbite oko. Krzysiek skarży się, że został pobity przez Mirka.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 39

Podczas masażu Tomasz mówi Alicji, że wie o jej randce z Kamilem w saunie. Magda i Marek zakradają się do SPA. Widzą Kamila, który w ręczniku wchodzi do sauny. Nagle Magda zauważa damską bieliznę. Michał skarży się Annie na decyzję siostry. Narzeczona uważa, że to będzie przede wszystkim strata dla Moniki. Leszek nadal chce być świadkiem. Michał prosi Klarę, aby została drugim świadkiem. Teresa odwozi Ewę na dworzec. Jest przekonana, że córka jedzie na kilka dni na narty.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 10

Alicja z ukochaną suczką Violcią meldują się w hotelu. Szykują się do wystawy, która ma się odbyć następnego dnia, Violcia ma zdobyć kolejny czempionat. Młody weterynarz Paweł przeszkadzał im w podróży. Wzajemna niechęć Pawła i Alicji rośnie, gdy okazuje się, że przydzielono im ten sam pokój. Właścicielka mieszkania, które wynajmują Julka i Igor, rozwiązuje z nimi umowę. Igor nie chce powiedzieć Iwonie o kłopotach. Anna zaprasza Natalię na kawę, by przeprosić za swoje zachowanie. Podczas rozmowy Anna słabnie.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 10

Eliza prosi Martę, aby pomogła zorganizować jej przyjacielowi wystawę fotograficzną. Marta dowiaduje się, że ma to być wystawa Igora Ketlera. Marek dzwoni z Warszawy do Elizy i zleca przygotowanie imprezy integracyjnej. Za namową Rafała Eliza powierza Ewie organizację. Lucyna spotyka Michała i zaprasza go na herbatę. Michał namawia ją, aby zgodziła się oddać Ewie w zarządzanie pensjonat. Tymczasem Ewa wybiera się do szpitala, gdzie spotyka Jakuba.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Jak to zrobić z prawiczkiem? 10 pomocnych wskazówek

Spraw, by pierwszy raz był dla Twojego faceta wyjątkowym wspomnieniem!

Uzbrojona 12-latka napadła na sklep! Bo w domu brakowało na chleb!

W czasie jednej z kłótni dziewczynka usłyszała, że matka nie jest w stanie utrzymać domu. Dlatego wzięła sprawy w swoje...

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2011 18:28
zapraszam na mój pasaż :) ładna koszula H&M, świetne spodnie ZARA i wygodne buty NIKE.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2011 12:10
te polskie seriale to wszystykie podobne do siebie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2011 09:32
Boże jak mieszają w Prosto w serce... ale cóż. Coś muszą robić przez następne 200 odcinków. ; ]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo