ŚWIĄTECZNY PRZEWODNIK TELEWIZYJNY

Święta Wielkanocne prezentują się w tym roku naprawdę wybornie. Najpopularniejsze stacje telewizyjne zaproponowały swoim widzom mnóstwo atrakcji!
ŚWIĄTECZNY PRZEWODNIK TELEWIZYJNY
23.04.2011

Sobota, TVP1, 20:20, Chichot losu, odc. 8, serial obyczajowy

Trwa kolejne przesłuchanie Radka w prokuraturze. Makowska wypytuje go o życie osobiste. Joanna odwiedza Tomka, wiceprezesa Santarelli. Poszukująca pracy kobieta pomyślała, że mógłby jej pomóc. Bierze również udział w przesłuchaniach do roli pogodynki. Marcin proponuje Joannie założenie wspólnej firmy. Konieczna postanawia pojechać do rodziców.

Sobota, TVP1, 21:20, Cziłała z Beverly Hills, komedia

Chloe, piesek rasy chihuahua, wiedzie beztroskie życie u boku egzaltowanej właścicielki, Viv. Bez wątpienia Chloe należy do pieskiej elity Beverly Hills, gdzie korzystanie z luksusu nie jest niczym nadzwyczajnym. Kiedy Viv wyjeżdża służbowo do Europy, Chloe zostaje pod opieką jej siostrzenicy, która zabiera ją na krótkie wakacje do Meksyku. Nieuważna opiekunka gubi Chloe, której z pomocą przychodzą nowo poznani przyjaciele. Zanim Chloe wróci szczęśliwie do domu, czeka ją wiele przygód i zaloty pewnego zakochanego w niej kundla.

Sobota, TVP2, 21:45, Asterix i Obelix: Misja Kleopatra, komedia

Egipt, pozostający pod jarzmem Imperium Rzymskiego, rządzony jest przez piękną królową Kleopatrę. Władczyni, zdegustowana ciągłymi uwagami Juliusza Cezara o wyższości Rzymian nad Egipcjanami, rzuca wyzwanie: jeśli w ciągu trzech miesięcy jej naród zbuduje na środku pustyni najpiękniejszy w świecie pałac, Cezar będzie musiał publicznie przyznać, że Egipcjanie są najpotężniejszym ludem na Ziemi. Głównym architektem szalonego projektu Kleopatry zostaje Numerobis. Pomagają mu druhowie: Asterix, Obelix oraz piesek Idefix.

Sobota, TVN, 20:00, Ile waży koń trojański?, komedia

Drugie małżeństwo Zofii Albrecht-Radeckiej ze scenarzystą Jakubem jest bardzo udane. Wspólnie wychowują córkę pani psycholog z pierwszego małżeństwa, 12-letnią Florentynę. W ostatni dzień 1999 r. kobieta obchodzi 40. urodziny. Podsumowując miniony czas, ma żal do losu o to, że nie poznała wcześniej swojej obecnej miłości. Następnego dnia Zosia budzi się w rzeczywistości sprzed 13 lat, w czasach schyłkowego PRL-u. U jej boku leży pierwszy mąż, Darek, a Florki jeszcze nie ma na świecie. Kobieta postanawia naprawić błędy przeszłości.

Sobota, Polsat, 22:00, Nie zadzieraj z fryzjerem, komedia

Jeden z najlepszych izraelskich komandosów, Zohan Dvir, ma już dość pracy i czuje, że nadszedł moment, by w końcu jego marzenia stały się rzeczywistością. Jego najgłębszym pragnieniem jest zostać fryzjerem. Podczas jednej z akcji, upozorowawszy własną śmierć, ucieka do Nowego Jorku, by tam oddać się profesji, która przyniesie mu prawdziwą satysfakcję. Początki nie są łatwe. Zohan nie poddaje się i wkrótce dostaje wymarzoną pracę. Radość nie trwa jednak długo, bowiem przez przypadek na jego ślad natrafia odwieczny wróg, Fantom.

filmy na święta

Niedziela, TVP1, 21:25, Złoty środek, komedia

Mirka, dziewczyna z owianej złą sławą warszawskiej Pragi, w przeciwieństwie do większości przyjaciół ukończyła studia prawnicze i właśnie rozpoczyna pracę. Jej pierwsza sprawa dotyczy rodzinnego podwórka, a dokładnie pewnej starej kamienicy, której mieszkańcy znaleźli się w opałach. Dziewczyna wie, że tylko na nią mogą liczyć i dlatego zrobi wszystko, żeby ich nie zawieść. Sprytna Mirka z pomocą wuja bierze udział w mistyfikacji, o jaką nigdy by siebie nie podejrzewała.

Niedziela, TVP2, 21:10, Kolekcjoner kości, thriller

Sparaliżowany policjant, zmęczony kalectwem, prosi znajomego lekarza, by pomógł mu popełnić samobójstwo. Jego stosunek do życia zmienia się jednak diametralnie, gdy dowiaduje się o serii porwań i morderstw. Postanawia zająć się sprawą. Pomaga mu w tym młoda policjantka, która odwiedza miejsca zbrodni i szuka wskazówek, mogących doprowadzić ich do zabójcy.

Niedziela, TVN, 14:45, Idealny facet, komedia

Jean Hamilton zmienia miejsce zamieszkania za każdym razem, gdy rozstaje się z kolejnym kochankiem. Dla jej 16-letniej córki Holly taki tryb życia staje się coraz bardziej uciążliwy. Dziewczyna, nie mogąc nawiązać przyjaźni, czuje się samotna. Gdy panie Hamilton przenoszą się do Nowego Jorku, Holly obiecuje sobie, że to ostatnia przeprowadzka. Dziewczyna dochodzi do wniosku, że matkę może zatrzymać w jednym miejscu tylko szczęśliwa miłość. Wymyśla więc idealnego mężczyznę i w jego imieniu pisze do mamy listy miłosne.

Niedziela, TVN, 21:40, Przepis na życie, odc. 8, serial obyczajowy

Cezary stara się odzyskać zaufanie córki. Między Andrzejem i Beatą dochodzi do kłótni. Jerzy jest zadowolony z propozycji Anki i włącza je do nowego menu. W restauracji trwają przygotowania do dużego bankietu. Grochol wygrywa zawody taneczne i otrzymuje stypendium w Londynie. Korzystając z nieobecności Anki Mania organizuje w domu przyjęcie z tej okazji. Po powrocie do domu Anka zastaje córkę pod wpływem alkoholu. Dzwoni po męża. Podczas opieki nad Manią, Andrzej dowiaduje się, kto prowadzi ciążę Anki. Jest przerażony.

Niedziela, Polsat, 20:00, Titanic, odc. 1, katastroficzny

17-letnia Rose i jej narzeczony Caledon Hockley podróżują luksusowym transatlantykiem do Filadelfii. Dziewczyna, znudzona towarzystwem ludzi z wyższych sfer, załamana wizją małżeństwa z rozsądku, nosi się z zamiarem popełnienia samobójstwa. Od wykonania ostatecznego kroku odwodzi ją podróżujący trzecią klasą Jack Dawson, utalentowany obieżyświat. Jack odbiera podziękowania za odwagę, a Caledon ofiarowuje narzeczonej najdroższy diament świata, "Serce Oceanu". Pomiędzy Rose a Jackiem rodzi się miłość, której kres kładzie katastrofa statku.

Niedziela, Polsat, 22:05, Siedem lat w Tybecie, przygodowy

Austriacki alpinista Heinrich Harrer tuż przed wybuchem II wojny światowej wyrusza w Himalaje, by dotrzeć do Tybetu. Tam poznaje nastoletniego wówczas duchowego przywódcę Tybetańczyków, Kunduna dalajlamę. Siedmioletni pobyt w Tybecie i przyjaźń z Kundunem sprawiają, że staje się innym człowiekiem: lepszym, bogatszym i piękniejszym duchowo. Jest również świadkiem okupacji Tybetu przez komunistyczne Chiny. Swoje doświadczenia Heinrich Harrer zawarł w autobiograficznej powieści, która stała się podstawą scenariusza do filmu.

filmy na święta

Poniedziałek, TVP1, 20:20, Zróbmy sobie wnuka, komedia

W centrum jednego z wielkich miast wśród biurowców stoi domek otoczony ogródkiem. Jego mieszkańcy, Maniek i Gienia Koselowie, nie marzą o przeprowadzce do nowoczesnych apartamentowców. Mańkowi sen z powiek spędza los dwójki dorosłych dzieci: Zosi i Janka. Żadne z nich nie wstąpiło jeszcze w związek małżeński. Słynący z licznych romansów Janek jest wziętym ginekologiem, a inteligentna, ale raczej zasadnicza Zosia pracuje jako specjalistka od public relations. Kosela stawia więc sobie za punkt honoru doprowadzenie dzieci do ołtarza.

Poniedziałek, TVP2, 22:05, Liberator II, sensacyjny

Grupa terrorystów, którą dowodzi szalony naukowiec Travis Dane, porywa Grand Continental, najwspanialszy pociąg Ameryki. Jeden z wagonów staje się centrum komputerowym, skąd Dane zamierza przejąć kontrolę nad ściśle tajnym, zdolnym zniszczyć całą planetę satelitą. Nieoczekiwanie przed Dane'em pojawia się pewien problem - pociągiem podróżuje Casey Ryback, były kucharz z Denver i komandos US Navy.

Poniedziałek, 17:05, Podróż do wnętrza Ziemi, film SF

Podczas ekspedycji naukowej na Islandię profesor nauk przyrodniczych Trevor Anderson w towarzystwie bratanka Seana i miejscowej przewodniczki Hanny wyruszają na ekscytującą wyprawę w głąb Ziemi. W trakcie podróży grupa poszukiwaczy przygód natrafia na ludożercze rośliny, ogromne latające piranie, ziejące ogniem ptaki i upiorne monstrualne jaszczury. Zachwyceni nowym światem odkrywcy nie zauważają jednak nadciągającego niebezpieczeństwa.

Poniedziałek, TVN, 20:00, William i Kate, obyczajowy

Historia miłości brytyjskiego następcy tronu Williama i jego koleżanki ze studiów Kate Middleton. Para poznała się na prestiżowym uniwersytecie St. Andrews. Przyjaźń między brytyjskim księciem a śliczną studentką stopniowo przeradzała się w głębsze uczucie. Film ukazuje lepsze i gorsze chwile w trwającym blisko osiem lat związku, który od początku zmagał się z brakiem prywatności, presją społeczeństwa, a przede wszystkim naciskami ze strony rodziny królewskiej.

Poniedziałek, Polsat, 15:10, Rycerz króla Artura, przygodowy

Wywalczony przez króla Artura pokój nie trwa długo. Książę Malagant, jeden z jego rycerzy, zazdrości władcy chwały. Po kłótni z Arturem opuszcza Camelot i poprzysięga królowi zemstę. Wkrótce ludzie Malaganta napadają na orszak przyszłej królowej, Ginewry, który zdąża do zamku Artura. Z opresji ratuje ją wędrowiec, Lancelot, który zakochuje się w niej z wzajemnością. Mężczyzna ponownie spotyka Ginewrę w Camelocie. Wdzięczny za uratowanie życia ukochanej król Artur proponuje mu miejsce wśród rycerzy Okrągłego Stołu.

Poniedziałek, Polsat, 20:00, Titanic, odc. 2, katastroficzny

17-letnia Rose i jej narzeczony Caledon Hockley podróżują luksusowym transatlantykiem do Filadelfii. Dziewczyna, znudzona towarzystwem ludzi z wyższych sfer, załamana wizją małżeństwa z rozsądku, nosi się z zamiarem popełnienia samobójstwa. Od wykonania ostatecznego kroku odwodzi ją podróżujący trzecią klasą Jack Dawson, utalentowany obieżyświat. Jack odbiera podziękowania za odwagę, a Caledon ofiarowuje narzeczonej najdroższy diament świata, "Serce Oceanu". Pomiędzy Rose a Jackiem rodzi się miłość, której kres kładzie katastrofa statku.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Reklamy, które zawładnęły ludzkimi umysłami!

Mamy dowód na to, że agencje reklamowe wciąż potrafią zaskakiwać!

Świat zagubionych nastolatek: Piją, palą, odchudzają się i sypiają z kim popadnie!

Olbrzymia presja otoczenia sprawia, że młode dziewczyny są nieszczęśliwe, mocniej przeżywają wszystkie problemy i częściej chorują niż chłopcy w ich wieku.

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2011 15:38
jeszcze raz usłyszę "Wiliam i Kate" to chyba się wścieknę! cóż za niezwykła fabuła dla filmu: dwoje ludzi poznaje się na studiach a potem pobierają się, niesamowite, wręcz niespotykane.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2011 12:06
przepis na życie:):) to jest film;]!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2011 10:21
w poniedziałek o 13 jest śniadanie u Tiffaniego :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2011 19:05
a na jakim programie będzie Podróż do wnętrza ziemi ?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2011 18:26
TITanic ale sie ciesze ! :))))))0
odpowiedz

Polecane dla Ciebie