Co dziś w serialach?

Sprawdź, co dziś wydarzy się w Twoim ulubionym serialu!
Co dziś w serialach?
27.04.2011

TVP1, 15:50, Moda na sukces, odc. 5424

Stephanie podstępem zwabia Pam do swojego domu. Chce umieścić ją w szpitalu i leczyć. Rozgoryczony odejściem Taylor Rick wdaje się w gwałtowny spór z Ridgem. W trakcie bójki Rick spada z dachu.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2080

Monika zdaje sobie sprawę, że Feliks jest o nią zazdrosny. Krystyna pyta Olę, kiedy zaprosi ją do swojego mieszkania. Norbert szuka pracy, prosi ojca, aby rozejrzał się za posadą dla niego w szpitalu. Surmaczowa wypytuje Błażeja o szczegóły akcji ratunkowej. Bożenka opowiada Kamili o pobycie w Brzezinach i o chłopaku, którego tam poznała. Dziewczyna cieszy się, gdy wizyta u okulisty wypada dobrze. Pełna zapału bierze się za nadrabianie zaległości w szkole. Grażyna rozmawia z Józkiem o pracy dla Ryśka. Krystyna odwiedza Olę i Norberta.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 581

Waldemar topi smutki w alkoholu, zaczyna zaniedbywać pracę. Ksawery dowiaduje się o tym. Radzi ojcu, by poszedł do Aliny i poprosił ją o wybaczenie. Rafał urządza Izie scenę zazdrości o Ksawerego. Jest brutalny, odpycha ją tak mocno, że Iza upada na podłogę. Załamana kobieta zwierza się księdzu z agresywnego zachowania męża. Karolina nadal stara się być blisko Ewy. Śledzi rozkład jej zajęć i ukradkiem daje małej prezenty. Rafał oznajmia Izie, że postanowił się wyprowadzić.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 17

Wychowywanie trzech chłopców w wieku szkolnym to dla dorosłych trudny sprawdzian. Rodzice muszą umieć udzielić odpowiedzieć na wiele ważnych pytań, pomóc w odrabianiu lekcji, nakłonić do czytania lektur. Pomagając Kubie, Ludwik dowiaduje się, że w matematyce, tak, jak w życiu, najważniejsze są podchwytliwe pytania.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 82

Laura odwiedza Monikę i przeprasza ją za zachowanie Artura. Rafał wprowadza nowe zasady w firmie. Tym sposobem zamierza zniechęcić Anetę i Feliksa do pracy. Cezary organizuje salkę treningową dla Moniki. W tym celu wynosi z sali prób instrumenty zespołu "Cztery serca". Artur odwiedza Monikę. Proponuje, by zapomnieć o nieporozumieniach. Milewska jednak nie chce z nim rozmawiać. Czarek znajduje w gazecie ogłoszenie, z którego wynika, że ktoś z rodziny szuka Moniki Milewskiej.

rodzinka.pl

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1436

Marzena dowiaduje się, że Renata i Sławek nie są już razem. Renata pogrąża się w depresji. Roman Hoffer zostaje studentem. Pełen zapału przystępuje do przygotowań do zajęć. Zaczyna od przeczytania podręczników akademickich. Edyta postanawia zostać dłużej u Dudków. Jerzego to cieszy. Tymczasem Iza wypytuje Szaleja o jego dalsze plany. Szalej wyczuwa, jakie są jej intencje i podejmuje decyzję, by jak najszybciej wyjechać i nie nadużywać gościnności. Edyta jest zawiedziona takim obrotem sprawy i prosi ojca, by przekonał Szaleja do pozostania.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1298

Radek chce odzyskać zaufanie Sabiny. Zjawia się rano ze świeżym pieczywem. Dziewczyna jest mile zaskoczona. Mikser nie może uwierzyć, że chce z nim rozmawiać. Radek próbuje również zaimponować Mikserowi. Wspólnie z nim i Sabiną kradną samochód na ulicy na krótką przejażdżkę. Wiktoria odkrywa sekret Dawida. Wie, w jakim celu zjawił się on w Wadlewie. Jest przekonana, że zamierza rozbić związek Bartka i Eweliny. Spostrzeżeniami dzieli się z Miedzianowskim. Bartek mówi narzeczonej, aby sami zajęli się przygotowaniami do ślubu.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 38

Igor wyrywa dyktafon Ewie i niszczy kasetę. Kobieta informuje go, że ma kilka kopii i żąda od niego udziałów w zyskach. Mężczyzna przedstawia Ewę Hubertowi. Ten twierdzi, że nie przypomina ona Laury Turowskiej. Igor prosi Irenę o pomoc w przemianie Ewy w Laurę. Marek i Magda postanawiają uknuć plan. Zamierzają zbliżyć się do Alicji i Kamila podczas sesji w saunie. Monika obawia się, że Irena Grabowska jest odpowiedzialna za rezygnację klientek z wizyt w spa. Adam i Teresa martwią się o Ewę. Namawiają ją na odpoczynek.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Sprawdź, czy Twój wygląd wróży sukces! (Zgadzacię się z tymi danymi?)

Rzymski nos, szeroko osadzone oczy i wydatne nozdrza – oto rysy twarzy, które gwarantują powodzenie w życiu!

Gejowska parka nie ma wymarzonego synka, więc wychowuje LALKĘ: Ta farsa trwa już 21 lat!

„Synek” podróżuje z nimi po świecie, bywa w najlepszych restauracjach, a w teatrze zajmuje osobne miejsce!

 

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2011 13:54
rodzinka pl najglupszy serial
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2011 22:08
rodzinka.pl NAJLEPSZY serial :):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2011 17:41
TVP1 ŻAŁUJE NAM MODY NA SUKCES I DAJE TYLKO JEDEN ODCINEK! SZUMOWINY! JA TAK TEGO NIE ZOSTAWIĘ I ZGŁOSZĘ TO DO DYREKTORA PROGRAMOWEGO PROGRAMU PIERWSZEGO,KURYWA!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2011 17:14
a Stefani gdzie? :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2011 11:03
wy tez tylko o Pierwszej miłości ?? ;)) Lubie to!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie