Co dziś w serialach?

Chcesz wiedzieć, co wydarzy się w kolejnym odcinku twojego ulubionego serialu? Zajrzyj koniecznie do naszego serialowego przewodnika!
Co dziś w serialach?
22.04.2011

TVP1, 15:15, Klan, odc. 2077

Kasia namawia siostrę, aby wybrała się z nią do galerii. Nie udaje się, dziewczynka wychodzi sama. Grażynka rozmawia z Bożenką na temat młodszej córki. Kamila przygotowuje się do wyjazdu w góry. Przed wyjściem z domu przeprasza Jerzego za ostatnie zachowanie. Stasia składa Chojnickiemu świąteczne życzenia, gdyż razem z Jeremiaszem wybierają się do jego córki. Bolek przyjeżdża do Rosso razem z zamożnym działaczem sportowym. Przekonuje, że lokal należy wciągnąć na listę rekomendowanych podczas Euro. Monika jest pod wrażeniem mężczyzny.

TVP2, 20:15, Na dobre i na złe, odc. 441

Profesor Soszyński załatwia miejsce na kursie mikrochirurgii. Gawryło ma zadecydować, kto je wykorzysta. Mówi Wiki, że nie będzie jej faworyzować. Wiktoria znajduje zdjęcie Piotra i Magdy, na którym wyglądają jak zakochani. Agata ma się szykować do operacji. Paweł wiernie jej towarzyszy. Okazuje się, że córka profesora i Magdy nie jest obciążona genetycznie żadną chorobą. Gawryło odkrywa, że Soszyński jest bezpłodny. W szpitalu Nina spotyka koleżankę. Okazuje się, że kobieta ma niedrożność jelita. W trakcie operacji lekarze odkrywają guza.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 80

Artur zabrania Monice zbliżać się do dzieci. Kobieta jest tym wstrząśnięta. Laura próbuje wyjaśnić Arturowi nieporozumienie, twierdząc, że Konstancja zawiniła. Ujmuje się za Milewską, usiłując przekonać go, że ta nie zrobiła niczego złego. Daniela ponownie czeka przed szkołą na Kubę i Laurę.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1295

Artur jest miły dla Bereniki. Stara się zagłuszyć wyrzuty sumienia przygotowanym dla żony śniadaniem. Ignoruje telefony od Izabeli i nie przychodzi do pracy. Macocha zjawia się w jego mieszkaniu z dokumentami. Paweł ma dość tajemnic związanych z Marysią. Aneta jedzie do Berlina, by pocieszyć Marysię. Dziewczyna ma wyrzuty sumienia _ kiedy Paweł i Mariusz jej potrzebują, ona musi zostać w Niemczech. Tymczasem Mariusz powoli odzyskuje siły i dobre samopoczucie. Niestety, wyniki badań są złe.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 35

Wiktor przyznaje, że Leszek i Klara podjęli właściwą decyzję. Sylwia jest wdzięczna Tomkowi za pomoc. Prosi, by o niczym nie mówił Kamilowi. Igor zaprasza Ewę na kolację. Zapewnia ją, że wróci do firmy, jeśli zgodzi się udawać Laurę Turowską przed notariuszem. Ewa jest zaskoczona. Nie może uwierzyć w propozycję byłego kochanka. Igor stara się ją przekonać, oferując powrót do firmy i twierdząc, że to dla nich ogromna szansa. Kobieta odmawia. Grabowski żali się matce z niepowodzenia. Irena jest zadowolona z odmowy Ewy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Sprawdź, czy Twój wygląd wróży sukces! (Zgadzacię się z tymi danymi?)

Rzymski nos, szeroko osadzone oczy i wydatne nozdrza – oto rysy twarzy, które gwarantują powodzenie w życiu!

Gejowska parka nie ma wymarzonego synka, więc wychowuje LALKĘ: Ta farsa trwa już 21 lat!

„Synek” podróżuje z nimi po świecie, bywa w najlepszych restauracjach, a w teatrze zajmuje osobne miejsce!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2011 19:35
lipa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2011 09:56
niech wkoncu Paweł dowie sie o tej ciazy Marysi bo zaczyna byc juz nudno.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2011 09:28
jak moli znieść moją licencje na wychowanie :(
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2011 01:21
i tak maryska i pawel beda znowu razem
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo