Co dziś w serialach?

TVP, Polsat czy może TVN? Na której stacji telewizyjnej obejrzeć można najfajniejsze seriale?
Co dziś w serialach?
21.04.2011

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2076

Błażej wygrywa bilety na Euro 2012. Surmaczowa już planuje, co ubierze na finałowy mecz. Zaskoczony chłopak przyznaje, że chciał jechać do Kijowa z Kamilą i dwójką znajomych. Agnieszka i Miron spotykają się w urzędzie. Mężczyzna proponuje, aby Zosia nosiła jego nazwisko, ale Agnieszka nie zgadza się. Kamila informuje Jerzego, że chciałaby wyjechać na święta. Wysłuchawszy jego zarzutów, dziewczyna krzyczy, iż ma prawo żyć normalnie. Pawełek wypytuje ojca o tradycje wielkanocne. Szczególnie interesuje go temat strzelania na rezurekcji.

TVP1, 20:05, Ojciec Mateusz, odc. 64

W Sandomierzu ma się odbyć aukcja nieznanego obrazu Olgi Boznańskiej. Mikołaj go sprzedaje, bo chce w ten sposób pozbyć się kłopotów finansowych. W trakcie aukcji pojawia się osoba kwestionująca autentyczność dzieła, co powoduje rezygnację głównego kupca. Obraz trafia do depozytu w muzealnym sejfie. Następnego dnia okazuje się, że zniknął. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 578

Anna podejrzewa, że Jacek jest ojcem dziecka Żanety. Okazuje się, że dziewczyna ukrywa prawdę w obawie przed ojcem chłopaka. Malwina zaprasza Przemka na bal karnawałowy, ale on odmawia. Dziewczyna postanawia iść sama. Robi ostry makijaż i zakłada wyzywającą kreację. Dziwnie się przy tym zachowuje. Halina martwi się, że choroba Malwiny znów dała o sobie znać. Z mieszkania pani Nadii znika cenna broszka. Krystyna, przyjaciółka Nadii, podejrzewa Kaję o kradzież. Uważa, że trzeba zawiadomić policję.

TVP2, 2, 20:45, Dr House, odc. 120

Tucker, były pacjent i przyjaciel Wilsona, co roku świętuje wraz z nim pokonanie nowotworu. Podczas piątej rocznicy Tucker ma porażenie ręki. House twierdzi, że to rak i proponuje zakład. Gdy stan chorego się pogarsza, oprócz jego partnerki w szpitalu zjawiają się córka z pierwszego małżeństwa i była żona. Tymczasem Cuddy sonduje, jaka będzie reakcja House'a, jeśli zamieszka na stałe z Lucasem.

TVP2, 21:45, Instynkt, odc. 8

Pod mostem w podwarszawskiej wsi zostaje znalezione ciało Anety Lato, pracownicy salonu sprzedaży telefonów komórkowych. Kierownik salonu zwolnił ją po kolejnej awanturze z klientem i nadpobudliwym zachowaniu pracownicy. Komisarz Oster przepytuje personel firmy. Sprzedawca mówi o Izie, która kręciła się przy szafce ofiary. Wizyta w domu Izy rzuca nowe światło na sprawę. Policjanci docierają do chłopaka Anety, Darka Siudy, który ma za sobą kryminalną przeszłość. Przesłuchiwany nie ma alibi. Siuda atakuje Wójcika.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 15

Podczas wizyty córki dawnej dziewczyny Kevina Grace daje kolejny dowód skrzywienia psychicznego. Przez nieostrożność Jackie dwukrotnie nieomal zostaje zdemaskowana jako lekomanka. Coop chwali się, że New York Magazine umieścił go na liście 25 najlepszych lekarzy na Manhattanie. Pogotowie przywozi właściciela doga, pogryzionego przez pupila. Oprócz ran na twarzy pies spowodował jeszcze jeden uraz. Jackie zgadza się zostać dłużej w pracy, ale pojawia się problem - Kevin musi wyjechać i nie ma kto odebrać dziewczynek ze szkoły.

 

siostra jackie

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 79

Aneta zapewnia Monikę, że błędem byłoby odejście z firmy na własne żądanie. Monika decyduje się pozostać w pracy, by nie zawieść zaufania Anety i nie stracić przyjaznych jej współpracowników. Postanawia lekceważyć Rafała. Żonkil ponownie próbuje zbliżyć się do Anety. Konstancja wymyśla intrygę, w wyniku której Monika interweniuje w szkole Laury i zostaje niesłusznie oskarżona.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1434

Renata zwierza się matce, że Sławek ją opuścił, twierdząc, że jej nie kocha. Maria nie może w to uwierzyć. Dziedzic czeka na termin operacji. Kolejne spotkanie Ludwiki z panem Henrykiem kończy się awanturą. Kamil chciałby być wolontariuszem w szpitalu, w którym pracuje znany kardiochirurg, doktor Ostrowski. Zuza życzy mężowi szczęścia. Doktor Ostrowski oświadcza, że jest zbyt zajęty, by z nim porozmawiać. To jednak nie zniechęca Kamila. Zdaje on sobie sprawę, że to jeden z najlepszych specjalistów w kraju.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1294

Marysia dzwoni do Mariusza. Niestety, on nie odbiera jej gestu przyjaźnie. Na wieść, że nie zamierza ona wrócić do Wrocławia, mówi jej, że najlepiej będzie, jeśli da im wszystkim spokój. Chłopak opowiada bratu o rozmowie z Majką. Paweł ma pretensje do Kingi, że opowiada Marysi o tym, co się u nich dzieje. Bartek jest zły, że jego narzeczona spędza każdą wolną chwilę z Dawidem. Artur otrzymuje z kancelarii prawnika Wekslera dokumenty, według których Sabina odsprzedaje mu akcje oraz zrzeka się dobrowolnie członkostwa w radzie nadzorczej firmy.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 34

Leszek i Klara przygotowują się do operacji Martyny. Tymczasem Wiktor wraca do szpitala. Michał chce wiedzieć, czy ojciec pobłogosławi jego związek z Anną. Wiktor zapewnia syna, że może na niego liczyć. Kiedy ordynator dowiaduje się od Klary o przekazaniu wątroby Piotrowskiego Martynie, jest wściekły. Pod pretekstem naprawy kontaktów Tomasz udaje się do piwnicy. Powoduje zwarcie, pozbawiając budynek prądu. Monika jest zmuszona wyprosić gości, wśród nich Ernesta Krupę. Igor obiecuje ojcu, że porozmawia z Ewą na temat jej powrotu do firmy.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 9

Iwona organizuje spotkanie szkolnej grupy teatralnej, do której należała. Jedna z byłych przyjaciółek, Danka, opowiada wszystkim o sukcesach finansowych. Nieoczekiwanie na spotkaniu zjawia się Andrzej, który przez pewien czas brał udział w zajęciach szkolnego teatru. Danka zarzuca koledze, że skomplikował życie jej syna. Dorota jest wdzięczna Robertowi, że zaproponował jej nocleg, gdy rozstała się z Arturem. Natalia nie wie, jak ma powiedzieć Tomkowi, że okłamywała go również w kwestii uczuć. Artur decyduje się załatwić to za nią.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 9

Igor Ketler decyduje się reprezentować Martę w sądzie. W biurze przybywa nowych obowiązków, a pracownicy orientują się, że Hanka nie przyszła do pracy. Karol odwiedza Rafała i nalega, aby poszedł na policję i poprosił o pomoc w poszukiwaniach zaginionej Zosi. Ewa spotyka się z Hanką, która zwierza jej się, że Sławek ją bije. Eliza chce zorganizować wystawę Igorowi Ketlerowi. Daje mu kontakt do Marty Łukasik.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Kultowe piękności kiedyś i dziś: Audrey kontra Jennifer, Jackie VS Katie, Marilyn czy Scarlett?

Ponadczasowe piękności, wielkie nazwiska. Spotkanie dzisiejszego kina i stylu z wczorajszą finezją. Nie ma wygranych, bo o gustach się nie dyskutuje!

Oto najdroższa kawa na świecie! Wydobywa się ją z odchodów zwierzęcych!

Kilogram specjału kosztuje ponad tysiąc euro - KULINARNE DZIWACTWO na miarę miarę jedzenia myszy!

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2011 20:03
Szpilki na giewoncie !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2011 16:32
siostra jackie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2011 09:47
Pierwsza miłość
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2011 09:43
uwielbiam dr house'a
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo