Co dziś w serialach?

Nie masz pomysłu na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie swoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś w serialach?
20.04.2011

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2075

Ola żali się matce, że święta spędzi bez Norberta. Paweł wpada na pomysł, aby tym razem zaprosić rodzinę do nich. Razem z Krystyną liczą, ile osób usiądzie przy świątecznym stole. Monika słyszy, że Feliks rozmawia przez telefon o zakupie czołgu. Mężczyzna przyznaje, że robi interesy z Bolkiem. Michał jest zły, bo nie udało mu się wylosować biletu na Euro. Postawa męża denerwuje Zytę. Jacek poleca anulować decyzję Beaty o zakupie nowej linii technologicznej.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 577

Marta jest załamana roszczeniami Piotra Walawski żąda równego podziału majątku, mimo że jego wkład jest dwukrotnie mniejszy niż Marty. Robert uważa, że do czasu rozprawy powinni wyprowadzić się z osiedla. Dwóch starszych chłopaków zaczepia Żanetę przed szkołą. Przemek ratuje ją z opresji. Żaneta nie chce się przyznać rodzicom, kto jest ojcem dziecka. Mikiciukowie podejrzewają, że jest zastraszana. Opowieści Kasi o pracy w programie fitness denerwują Ksawerego. Rybiński coraz chętniej wychodzi do kancelarii i spędza czas z Kingą.

TVP2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 15

Tomek zaczyna opiekować się dziećmi. Kuba chce iść w ślady brata. Wszyscy grają w pokera, a w chwilach nudy Kuba i Kacper urządzają przejażdżki policyjnym radiowozem.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 78

Między Arturem i Cezarym dochodzi do rękoczynów. Monika rozdziela mężczyzn. Usiłuje wyjaśnić zaistniałą sytuację, informując, że nie spodziewa się dziecka, a wiadomość ta jest zwykłą plotką. Rafał przekonuje Artura, żeby pozbył się Moniki z firmy. Artur nie chce o tym słyszeć. Prosi Anetę, by zaopiekowała się Moniką. Konstancja ponownie postanawia uwieść Artura, a także odzyskać jego zaufanie. W tym celu spędza z Sagowskim romantyczny wieczór.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1433

Bracia Brzozowscy próbują przekonać Izę, że propozycja Laury to znakomity interes dla Bud-Maksu. Ta jednak nie zgadza się na inwestowanie pieniędzy firmy. Andrzej też się wycofuje. Daniel proponuje Dorocie wspólne pójście na kawę. W odpowiedzi otrzymuje stwierdzenie, że wakacje się już skończyły i spotkają się na zajęciach. Marta zaprasza Kamila i Zuzę na obiad. Młody Hoffer usiłuje się wykręcić. Widząc to, Zuza zaprasza Martę i Janusza na Wspólną. Kamil jest niezadowolony, że będzie musiał spotkać się z nowym partnerem siostry.

 

Rodzinka.pl

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1293

Mariusz zostaje poddany kolejnej chemioterapii. Złe samopoczucie przekłada się na jego kondycję psychiczną. Paweł nie wie, jak może poprawić bratu nastrój. Ewelina jest przerażona czekającymi ją przygotowaniami do ślubu i wesela. Obawia się, że nie da sobie rady z załatwieniem wszystkiego. Emilka proponuje jej, aby poprosiła o pomoc Dawida, który zajmował się organizacją takich imprez. Renata niechętnie przygotowuje kolację, na którą Henryk został zaproszony. Podczas posiłku Grzegorz oznajmia, że zamierza odkupić dom od Henryka.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 33

Klara mówi matce dziewczynki, która zatruła się grzybami, że jej stan jest poważny, ale dziecko wyzdrowieje. Leszek uważa, że Martyna powinna trafić na listę oczekujących na przeszczep wątroby. Sylwia nie przychodzi do pracy. Nie chce, żeby zobaczył ją mężczyzna w samochodzie. Błaga Tomka, żeby krył ją przed Moniką. Pruska dzwoni do Sylwii i żąda, by natychmiast zjawiła się w pracy, bo zostanie zwolniona. Igor spotyka się z Biernackim i zmusza go, żeby nie przyjmował Ewy do pracy.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

TATUAŻ zamiast OBRĄCZKI: Nowa moda ślubna - jest sens ryzykować?

Rozwiązanie w sam raz dla tych, którzy wierzą w miłość aż po grób!

VIDEO NA DZIŚ: Ta dziewczyna naśladuje odgłosy zwierząt (Naprawdę świetny filmik!)

Tula potrafi ćwierkać jak ptak, muczeć jak krowa i beczeć jak owca! Niewiarygodne!

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2011 16:16
moda na sukces haha same mohery to oglądaja :P ja oglądam codziennie na wspolnej i wogole mnie to nie nudzi :) ciągle cos nowego .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2011 11:52
w ogole kto to oglada ? zalosne sa przeciez
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2011 10:36
UWIELBIAM SERIAL RODZINKA.PL!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2011 10:20
Pierwsza... :) hi hi hi. W tych serialach już nie za bardzo mają co wymyślać i już się nudne robią, ale i tak Moda na sukces rozwala system... :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo