MR. NOBODY już na DVD! Film idealny na wieczór z dobrym kinem!

Pełna realizacyjnego rozmachu produkcja SF, uhonorowana na MFF w Wenecji, porównywana z Zakochanym bez pamięci i Ciekawym przypadkiem Benjamina Buttona.
MR. NOBODY już na DVD! Film idealny na wieczór z dobrym kinem!
19.04.2011

Nemo (Jared Leto) wiedzie zwyczajne życie u boku pięknej żony (Sarah Polley). Jego marzenia o doświadczeniu czegoś wyjątkowego nagle spełniają się, gdy pewnego ranka odkrywa, że obudził się w... 2092 roku. W futurystycznym świecie jutra, w którym człowiek skolonizował Marsa i wygrał walkę ze wszystkimi chorobami, mężczyzna okazuje się ostatnim śmiertelnikiem pośród nieśmiertelnych. Czy znajdzie w sobie odwagę, by zdobyć względy kobiety swoich marzeń - ponętnej Anne (Diane Kruger), z którą los go kiedyś pechowo rozłączył?

Film został wielokrotnie nagrodzony:

MFF Wenecja 2009 – Biografilm Award

MFF Wenecja 2009 – Golden Osella Award (Best Technical Contribution)

Sitges – Catalonian International Film Festival 2009 – Najlepsza Charakteryzacja

Stockholm Film Festival 2009 - Najlepsze Zdjęcia

„Ambitna i dostarczająca rozrywki fantastyka” - Deborah Young, The Hollywood Reporter

„Kinomani znajdą tu niezliczone nawiązania do dzieł mistrzów: Spielberga i Kubricka” - Boyd Van Hoeij, Variety

Papilot.pl poleca!

Polecane wideo

Komentarze (18)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.04.2011 09:26
Gdyby ktoś chciał zobaczyć ten film w kinie będzie on puszczany na maratonie nocnym w multikinie. Wydaje mi się, że jest to ostatnia szansa, by zobaczyć Jareda Leto na wielkim ekranie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2011 22:53
Filozoficzny film, ukazujący prawdę o życiu, mhmmm. Nie, nie, nie. Film się ciągnie i porusza kwestie, których świadomośc mają już 10- latki. Jeżeli nie wiedzieliście o tym, że nawet najmniejszy, gest, wybór ma znaczenie to nie żałujcie, ze obejrzałyście ten film. Ale ja mówię nie pseudopsychologicznym wywodom. A swoją drogą Leto jak zwykle przystojny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2011 22:47
Cóz, jak na to , że jestem fanatyczką takich filmów, to incepcja była znacznie lepsza i to bez porównania. Była akcja, film miał wspaniałe efekty, cała fabuła , wszystko było lepsze. A ten film, daje do myślenia na 5 minut a potem człowiek i tak o tym zapomina. Troche nudny, nie mam odpowiednich słów na ten film, bo oglądałam bez przerwy , a jednak na koniec nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Ostatecznie go nie polecam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2011 20:25
fajnie, fajnie ale nic z tego filmu nie zaczaiłam a nie chce mi się oglądać go drugi raz(2,5 h !!) bez rewelacji no chyba że ktoś jest szajbniętą fanką Leto
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2011 19:41
ale autor opisu najwyraźniej filmu albo nie widział albo nieuważnie oglądał.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie