Co dziś w serialach?

Miłosne intrygi, trudne rozstania... Sprawdź, jak potoczą się dalsze losy Twoich ulubionych bohaterów!
Co dziś w serialach?
19.04.2011

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2074

Aga ma pretensje do siebie, że powiedziała Mironowi, iż jest ojcem Zosi. Michał idzie na spotkanie z Kingą. Kobieta reaguje agresją na jego zarzuty. Ola dowiaduje się od Norberta, że matka nie chce jechać do Kołobrzegu. Prosi ukochanego, aby spróbował ją namówić. Aga dostaje informację z więzienia _ Miron wyjdzie na przepustkę, aby załatwić sprawy urzędowe. Bolek słyszy, jak Feliks chwali się pracą w wojskowej agencji likwidacyjnej. Proponuje my rodzinny interes. Matka Norberta zgadza się jechać do Kołobrzegu, jeśli syn spędzi z nią święta.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 576

Kasia i Ksawery spotykają Alinę w galerii handlowej. Rybińska wygląda kwitnąco. Waldemar wyznaje Ksaweremu, że Klaudia go rzuciła. Pyta, czy może zamieszkać w jego mieszkaniu. Magda zastanawia się nad podjęciem pracy w "Wiosce dziecięcej". Rozmowa z Różą uświadamia dziewczynie, że jest za mało doświadczona, by podjąć takie zobowiązanie. Magda postanawia udać się do ojca Irka na rozmowę w sprawie pracy. Piotr oznajmia Marcie, że wystąpił do sądu o podział majątku. Walawska jest załamana _ czeka ją kolejne starcie z byłym mężem.

TVP2, 20:45, M jak miłość, odc. 828

Olga dzwoni do Kuby. Pyta, czy chce spędzić z Krzysiem święta. Ziober zgadza się, by chłopiec wyjechał z matką do Portugalii. Natasza otrzymuje pozew rozwodowy. Dzięki pomocy Pawła udaje jej się zdobyć pracę w Oazie. Mirka kłóci się z Irkiem. Łukasz organizuje wspólną naukę z Gabi, Wojtkiem i Ewą. Podejmuje też decyzję w sprawie studiów. Henio okłamuje bratanka, mówiąc, że został stylistą fryzur. Małgosia wylatuje do Włoch. Przed wyjazdem sprzecza się z Tomkiem o przyjaźń z Agnieszką. Zosia mówi ciotce, że widziała Tomka całującego Agnieszkę.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 77

Monika spotyka się z Arturem. Po pożegnaniu nagle traci przytomność. Cezary postanawia otoczyć ją opieką. Tymczasem w firmie mnożą się plotki i podejrzenia dotyczące przyczyny zasłabnięcia Moniki.

prosto w serce

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1432

Renata nie może pogodzić się z odejściem narzeczonego. Matka Sławka dowiaduje się, że syna czeka operacja, która jest jego jedyną szansą. Janusz stara się, żeby Marta i Ksawery czuli się dobrze w jego domu. Patryk wywołuje awanturę, skarżąc się, że Ksawery zniszczył jego pracę domową. Gajewski stara się zażegnać konflikt. Andrzej przekonuje Michała, że powinni zainwestować w działkę proponowaną przez Laurę. Basia nie kryje wątpliwości, gdyż podobnie jak Kinga nie ufa Laurze.

TVN, 21:30, Usta usta, odc. 8 (sezon 3)

Adam i Julia muszą się wyprowadzić. Mieszkanie, które wynajmują, będzie wystawione na sprzedaż. Marian, tajemniczy ojciec Adama, niespodziewanie ich odwiedza. Między mężczyznami dochodzi do konfliktu. Krzysztof bezskutecznie usiłuje dodzwonić się do Alex. Ostatecznie przychodzi do jej biura i prosi o wybaczenie. Alex pozostaje nieugięta. Piotrek i Lena próbują poradzić sobie z kryzysem. Darek, Lena oraz ich znajomi z fitness klubu wyjeżdżają służbowo. Dzień kończy się przyjęciem.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1292

Grzegorz postanawia zmienić taktykę i zaprzyjaźnić się z Henrykiem. Oznajmia Renacie, że zaprosił jej męża na obiad. Dawid odwiedza Ewelinę w bibliotece. Dziewczyna jest mile zaskoczona, kiedy okazuje się, że ich gusta literackie są zbliżone. Miedzianowski jest zaskoczony, jak dobrze narzeczona dogaduje się z Dawidem. Ma okazję bliżej go poznać, kiedy ten zjawia się w jego gabinecie pod pretekstem problemów z zasypianiem i nerwowością. Paweł informuje Artura i Kingę o stanie zdrowia Mariusza.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 32

Igor prosi detektywa Huberta Palewicza, żeby poszukał w Indiach siostry Olgi, Laury Turowskiej. Hubert uprzedza go, że szanse odnalezienia zaginionej są znikome. Radzi mu, żeby znalazł podobną do Laury dziewczynę i przedstawił notariuszowi. Igor mówi matce, że najlepszą kandydatką byłaby Ewa Kessler. Adam kończy naprawy w lokalu po imprezie Magdy. W tym czasie do Teresy przychodzi zdenerwowana Sylwia i opowiada przyjaciółce o powrocie ojca Kamila. Teresa radzi jej, aby powiedziała synowi prawdę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Pomysłowe ogłoszenia reklamowe - ZABAWNA FOTOGALERIA

Okazuje się, że kluczem do sukcesu reklamy jest jej nietypowy wygląd!

PRZYPADKOWY SEKS? Kobiety nie mają z niego żadnej przyjemności!

Wcale nie chodzi o strach przed złą opinią…

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2011 16:58
a co z licencją na wychowanie?? nie ma jej dzisiaj??
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2011 09:59
wkurza mnie motyw Kuby i Nataszy w M jak miłość
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2011 09:41
Kinga powie Marysi o Mariuszu i ta wróci pewnie i ciąża wyjdzie na jaw ;d
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo