Co dziś w serialach?

Zajrzyj do naszego przewodnika i sprawdź, co dziś wydarzy się w serialach!
Co dziś w serialach?
15.04.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5420

Zdenerwowany Ridge, zaskoczony sceną, którą ujrzał w salonie Nicka, prosi Brooke o rozmowę. Nie daje się przekonać, że nadal jest jej jedyną miłością. Taylor staje się świadkiem ich kłótni. Wspólnie z Ridgem opuszczają przyjęcie urodzinowe. Brooke wchodzi do biura Ridge'a w chwili, gdy Taylor ostrzega go, by nie brał ślubu z Brooke. Stephanie odnajduje Ricka w restauracji.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2072

Jacek opowiada policjantom o wizycie u sprzątaczki. Sugeruje, że jej mąż może być zamieszany w zaginięcie Beaty. Norbert odbiera telefon od ojca, który prosi o pilne spotkanie. Ku zaskoczeniu chłopaka, mężczyzna przeprasza go za zmarnowane dzieciństwo. Proponuje również ośrodek nad morzem dla matki. Jacek doradza Monice w sprawach kredytowych. Podczas rozmowy Agata dołącza do nich; próbuje kokietować Boreckiego. Małgorzata informuje Chojnickich, że mogą tego dnia spotkać się z psychotronikiem. Elżbieta i Jerzy jadą na wizytę.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 440

Nina wraca do pracy. Stwierdza, że straciła pozycję - nawet Tretter nie bierze jej pod uwagę przy asystach. Lena angażuje się w przypadek młodej samotnej matki, u której podejrzewa białaczkę. Nakłania Trettera na kosztowne ekspertyzy i uruchamia znajomości, by pomóc pacjentce. Tretter pyta Zosię, czy, tak jak Kuba, zrezygnuje z pracy. Burska nie daje jednoznacznej odpowiedzi. Sambor pozwala Borysowi samodzielnie operować. Borys, Przemek i Marcin spotykają Ninę, która jest w towarzystwie obcokrajowców.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 75

Artur nie zjawia się na kolacji u Moniki. Spędza wieczór w garażu z Mateuszem. Monika bezskutecznie usiłuje się do niego dodzwonić. Następnego dnia spotyka się z nim, by wyjaśnić sytuację. Wyznaje Arturowi prawdę o sobie i Czarku. Rafał i Konstancja knują kolejną intrygę. Chcą przekonać Artura, że Czarek i Monika od początku spiskowali przeciwko niemu dla korzyści finansowych. Czarek żałuje rozstania z Moniką.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1290

Mariola opowiada Pawłowi, że Mariusz od pewnego czasu skarżył się na bóle mięśni, stawów oraz miał podwyższoną temperaturę. Kobieta podejrzewała, że to objawy przeziębienia. Niestety, wyniki badań potwierdzają, że Mariusz ma białaczkę limfatyczną. Dzięki pomocy Izabeli Artur odnajduje Stasię w Danii. Odwdzięcza się jej pocałunkiem. Macocha jest zaskoczona, jednak nie protestuje i poddaje się chwili. Stefani postanawia dać "Kaśce" nauczkę, by nie oglądał się za innymi kobietami. Na jego oczach flirtuje z klientami w barze.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 30

Magda prosi ojca o pozwolenie na zorganizowanie imprezy. Adam wyraża zgodę. Magda zwraca się do Kamila o pomoc przy przygotowaniach. Marek chce zaprosić Alicję. Ona uważa, że nie chodzi na imprezy dla małolatów. Zmienia zdanie, kiedy dowiaduje się, że ma być Kamil. W kancelarii Anna mówi Lindnerowi, że zdecydowała się wyjechać do Wrocławia. Okazuje się, że wyjeżdża tego samego dnia. Anna zostawia Michałowi wiadomość i udaje się na dworzec. W ostatniej chwili rozmyśla się i zostaje. Monika urządza Leszkowi awanturę.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

Rick Genest, zombie z Kanady. Urodzony by szokować?

Jego wizerunek rzeczywiście robi wrażenie…

Napompowane usta, wydęte buziaczki, silikonowe dziubki: SŁITAŚNE FOCIE opanowały internet!

Zobacz, do czego może doprowadzić brak umiaru w poprawianiu urody…

 

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 23:16
Artur powinien byc z izabella.Berenika jest mdla w tym serialu nic do niego nie wnosi!Tak samo jak nudna postac Eweliny bleeeeeeeeeeeeee
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 18:24
pierwsza milosc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 17:02
mam problem . jak nazywa sie lodoweńczi imie i nazwizko. i jeszcze jeden problem; jaki to ten serial sie nazywa z izabela i arturem. bo nie wiem i jeszcze kiedy leci plis odp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 16:58
czy ja wygladam jak pedał nie nowłaśnie więc o co ci chodzi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2011 16:57
bu haha ale totalna ściema
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo