Co dziś w serialach?

Sprawdź, co dziś wydarzy się w Twoim ulubionym serialu!
Co dziś w serialach?
14.04.2011

TVP1, 16:15, Moda na sukces, odc. 5418

Taylor mówi Ridge'owi, że wie, iż nie są już razem od dłuższego czasu, ale jej uczucia do niego pozostały. Owen pociesza Donnę. Uważa, że jest sposób, by odzyskać Eryka bez obaw o wtrącanie się Pam. Powinna potajemnie spotkać się z mężem i powiedzieć mu o wszystkim, co zrobiła Pam. Rick nie chce wierzyć w to, co matka mówi na temat miłości Taylor do Ridge'a. Brooke chce, aby Taylor powiedziała narzeczonemu prawdę.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 2071

Jacek wypytuje policjanta o kobietę, którą wyprowadzono z firmy Beaty. Oficer potwierdza, że to sprzątaczka; to ona zastawiła w lombardzie obrączkę Beaty. Kobieta twierdzi, iż znalazła ją na umywalce w dniu zaginięcia szefowej. Redaktor pyta Krystynę o artykuł Sandry na temat tłumaczenia Lubiczowej. Grażyna żali się Agnieszce, że Kasia zaczęła się już malować. Dzięki pomocy portiera firmy Jackowi udaje się zdobyć adres sprzątaczki. Zapłakana kobieta jeszcze raz mówi to, co już słyszał na policji. Niespodziewanie wraca pijany mąż sprzątaczki.

TVP1, 20:05, Ojciec Mateusz, odc. 63

Możejko próbuje umówić się z Justyną. Jednak kobieta wyjeżdża za miasto pracować nad dokumentami z nowym prawnikiem, Markiem Podgórskim. Podgórski, znany myśliwy, ma problemy z obrońcami zwierzą. Tuż przed wyjazdem ktoś niszczy mu samochód, malując na nim jelenie. Justyna wraca wcześniej z wyjazdu. Następnego dnia okazuje się, że Podgórski został śmiertelnie postrzelony w wiejskiej posiadłości. Justyna jest ostatnią osobą, która widziała go żywego. Możejko rozpoczyna śledztwo.

TVP2, 19:00, Licencja na wychowanie, odc. 101

Barańscy i Leszczyńscy nadal próbują rozwiązać problem Wiktorii i Łukasza. Wychodzi na jaw, że chłopak rzucił studia. Ryszard jest wstrząśnięty postawą syna. Weronika podejrzewa podstęp ze strony dzieci. Wszczyna dochodzenie w tej sprawie.

TVP2, 20:10, Barwy szczęścia, odc. 574

Alina odwiedza męża w kancelarii. Próbuje mu uświadomić, że gdyby kochał Klaudię, nie doszłoby do ich wspólnej nocy. Ma nadzieję, że Rybiński do niej wróci. Justyna wraca ze Szwajcarii z konsultacji u neurochirurga. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie mogła grać zawodowo na skrzypcach. Jola uważa, że w tej sytuacji powinna zdecydować się na dziecko. Magda poznaje Różę i Zuzię. Nawiązuje z Różą przyjazną relację, zwierza jej się z planów poświęcenia się pracy z trudną młodzieżą. Bożena i Alina mówią Klaudii o zdradzie Waldemara.

dr house

TVP2, 2, 20:45, Dr House, odc. 119

Zespół House'a diagnozuje młodego mężczyznę, który został obwołany geniuszem, lecz porzucił karierę fizyka, żeby pracować jako kurier. Fizyczne dolegliwości pacjenta nie układają się w logiczną całość. Jak się okazuje, mają one źródło w decyzji życiowej. House postanawia rozbić związek Cuddy i Lucasa. Chase jest przygnębiony odejściem Cameron, a w małżeństwie Tauba dochodzi do "cichych dni".

TVP2, 21:45, Instynkt, odc. 7

Z balkonu na ostatnim piętrze wieżowca wypada 40-letnia Magda Janik, instruktorka w domu kultury. W mieszkaniu kobiety policjanci znajdują ręcznik ze śladami krwi i krwawy odcisk dłoni. Koleżanka Magdy wskazuje jednego z wychowanków, którego łączyła bliska relacja z ofiarą. Oster jedzie na spotkanie z chłopakiem. Ola, prowadząc prywatne śledztwo, trafia za panią komisarz do szpitala. Oster wyznaje doktorowi Kalicie, że nie wierzy w powodzenie terapii. Wójcik dołącza do Oli przed szpitalem. Próbują włamać się do szpitalnego archiwum.

TVP2, 22:40, Siostra Jackie, odc. 14

O'Hara przeżywa śmierć matki. Jackie jest wściekła na Coopa, że każde wydarzenie komentuje na Twitterze. Pielęgniarka podejmuje samodzielne działania w sprawie chłopczyka z podejrzeniem mukowiscydozy. Przechodzień, obrażony krzykami schizofrenika mieszkającego naprzeciwko, rzuca w niego butelką. Podczas opatrywania mężczyzny Jackie zauważa kolejny problem Thora. Zafascynowana schizofrenikiem Zoey wdaje się z nim w rozmowę, która ma nieoczekiwane konsekwencje. Ignorowany przez Jackie Eddie idzie do baru Kevina.

TVN, 17:55, Prosto w serce, odc. 74

Feliks usiłuje namówić Artura do walki o fotel prezesa. Ten jednak nie jest zainteresowany propozycją. Zaprasza Monikę na spacer i wyznaje jej, że znaczy dla niego bardzo wiele. Następnie mówi Krystynie i dzieciom, że jest zdecydowany się ożenić. Wybiera się do Moniki z zamiarem oświadczenia się jej. Konstancja jest zdruzgotana tą sytuacją. Ku jej uciesze telewizja emituje teleturniej, w którym występuje Czarek i pozdrawia swoją narzeczoną - Monikę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1430

Sławek idzie do lekarza, by dowiedzieć się, co jest przyczyną jego dolegliwości. Sebastian dzwoni do Weroniki z prośbą o radę dotyczącą urządzenia nowego mieszkania. Weronika i Antosia spędzają z Petrusem kolejne popołudnie. Adam z trudem radzi sobie z obecnością Sebastiana w życiu jego rodziny. Marta nie może się doczekać powrotu Ksawerego znad morza. Chcąc dowiedzieć się o której godzinie przyjadą, dzwoni do Filipa. Gdy on nie odbiera on telefonu, dzwoni do Igi. Ta daje Marcie do zrozumienia, że nie życzy sobie jej telefonów.

dr house

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1289

Mariola zjawia się w domu Pawła. Kobieta informuje syna, że jego brat, Mariusz, jest poważnie chory. Do Sabiny dociera fakt, że Dragon włamał się kilka dni wcześniej do jej mieszkania i ją zaatakował. Gdy dziewczyna zaczyna krzyczeć, on ją obezwładnia. Gdy chce ją uderzyć, zjawia się Radek. Wiktoria wciela w życie plan, by stać się lepszą osobą. Z radą brata Tomasza decyduje się przeprosić tych, którzy ucierpieli z jej powodu. Pierwszy jest Bartek. Potem przeprosiny należą się Patrykowi, Emilce i Ewelinie.

Polsat, 19:30, Linia życia, odc. 29

Sylwia mówi Teresie o powrocie ojca Kamila. Kobieta nie wie, co zrobić. Michał chce odzyskać narzeczoną. Udaje się do "Delfina", by z nią porozmawiać. Zgadza się na wyjazd do Wrocławia, jeśli Anna wcześniej zostanie jego żoną. Ona nie chce szybkiego ślubu. Michał jest rozczarowany. Spostrzega, że dla ukochanej ważniejsza jest kariera. Monika ma pretensje do Klary o spoufalanie się z jej mężem. Klara twierdzi, że ona i Leszek są znajomymi z pracy.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 8

Były aktor Cyprian Borowicz dowiaduje się, że żona chce się z nim rozwieść, a agentka nie chce tracić czasu na ratowanie jego kariery. Mężczyzna obmyśla więc plan, jak wrócić na pierwsze strony gazet i wskrzesić dawną popularność. Natalia zabiera do hotelu załamanego po śmierci matki Tomka. Przyznaje się, że wiedziała o chorobie Olgi, ale na jej prośbę trzymała to w tajemnicy. Tomek czuje się oszukany. Zdenerwowany wybiega z hotelu. Wieczorem jednak wraca i po raz kolejny wyznaje Natalii miłość. Iwona stara się unikać spotkania z Michałem.

Polsat, 22:00, Szpilki na Giewoncie, odc. 8

Po nieprzespanej nocy Ewa rozmawia z Zosią. Marta Łukasik przychodzi do Janusza Ketlera, aby ten reprezentował ją w sprawie przeciwko byłej kochance jej ojca, Elizie. Lucyna przygotowuje się na spotkanie z Michałem. Tymczasem Rafał rozpoznaje, że poszukiwaną dziewczyną z ogłoszenia jest "pani miś" z Krupówek. Mateusz przyjeżdża do redakcji odwiedzić Artura. Rafał odbiera z dworca nieznajomego. Okazuje się, że to Karol, który dał ogłoszenie o zaginionej Zosi.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

REPORTAŻ: Wyszłam za mąż, nie z miłości (Historie prawdziwe)

Poznaj historię pięciu kobiet, które wyszły za mąż z innych pobudek niż wielka miłość!

Napompowane usta, wydęte buziaczki, silikonowe dziubki: SŁITAŚNE FOCIE opanowały internet!

Zobacz, do czego może doprowadzić brak umiaru w poprawianiu urody…

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 14:32
nom ja też nie mogę się doczekać tego odc.. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 11:44
nio racja ja dziś też bd ogladać ten serial bo się zrobił ciekawy ciekawe co się stanie z Sabiną i czy Paweł od Anki odejdzie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2011 10:58
UUU... Pierwsza miłość zaczyna się robić coraz ciekawsza... Napad na Sabinę, odurzenie jej, próba gwałtu przez Dragona, pomoc Radka, domyślenie się Sabiny, że to Dragon na nią napadł, no i chyba próba zabicia Sabiny, bo na końcu odcinka 1288 padły słowa: "...Zabiłeś ją..." . A swoją drogą to wydaje mi się, że Radek zabujał się w Sabinie. Mam nadzieję, że dzięki Sabinie zmieni się i nie będzie takim bandytą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo